loader

L’Oréal Paris Makyajın Yeni Elçisi: Kendall Jenner!

Favoriye Ekle

Stilinden ilham aldığımız, güzelliği ile bizi daima büyüleyen Kendall Jenner, L’Oréal Paris’in yeni makyaj marka elçisi oldu!

Kendall Jenner dendiğinde bizim için güzellik ve stil anlamında akan sular duruyor. Birçoğumuz attığı her adımı takip ediyor, kombinlerini, makyajını ve cilt bakım sırlarını merak ediyoruz.

L’Oréal Paris ve Kendall Jenner

L’Oréal Paris ve Kendall Jenner

1995 yılında Los Angeles’da doğan Kendall Jenner, şu anda global anlamda en beğenilen ve ilham olan kadınlar arasında yer alıyor. Bizim de en sevdiğimiz, dünyanın 1 numaralı güzellik markası olan L’Oréal Paris ile bu birliktelik daha heyecan verici olamazdı.

Bizce Kendall Jenner hem bir girişimci, hem çok güçlü ve başarılı, hem de yetenekli bir genç kadın. Güzelliği ise zaten tartışmasız bir şekilde hepimizi büyülüyor. 2007 yılınca modellik kariyerine başladığından beri radarımızda, attığı adımları izliyor, güzelliğinden ve hayata bakışından ilham alıyoruz.

İşte böyle modern dünyada kendi yolunu çizen, başarılı ve özgür kadınlar, L’Oréal Paris markasının da marka duruşunu çok güzel bir şekilde yansıtıyor. Sosyal medya hesabındaki 350 milyon takipçisine, mental sağlık ve anksiyete gibi problemlerle ilgili farkındalık yaratan ve özdeğer konusunda kendisini takip eden kitlelere içten bir şekilde ulaşabilen Kendall Jenner, güçlü, özgüvenli ve özgür kadın imajını bizce mükemmel bir şekilde çiziyor.

L'Oréal Paris Global Marka Başkanı Delphine Viguier-Hovasse, "L'Oréal Paris, dünyanın en güçlü kadınlarından biriyle iş birliği yapmaktan onur duyuyor. Bu adım yeryüzündeki tüm kadınları, dünyanın neresinde olursa olsun güçlendirme misyonumuz kapsamında elde ettiğimiz yeni bir başarıdır. Kendall Jenner Z kuşağını temsil ediyor; kendi imajını sahipleniyor, öz değerleriyle gurur duyuyor ve tüm kadınlara de aynısını yapmaları için ilham veriyor." diyor.

Kendall Jenner ise bu harika birliktelik hakkında şu sözleri sarfediyor:

 "Güçlü ve etkileyici kadınlardan oluşan yeni bir kadın dayanışmasının içinde yer almak ve ikonik 'Çünkü Biz Buna Değeriz’ sözünü söyleyebilmek beni onurlandırıyor. L'Oréal Paris ailesine katılmak ve markanın tüm değerlerini temsil edecek olmak, bende gerçek bir dönüm noktası hissi uyandırıyor."

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler