Lupita Nyong'o ile eğlenceyi başlatmaya ne dersin?

Lupita Nyong'o ile eğlenceyi başlatmaya ne dersin?

Oynadığı ilk Hollywood filmiyle Oscar kazanan Lupita Nyong'o'nun şüphesiz önlenemez bir yükselişi var. Hem kariyeriyle hem de özel hayatıyla herkese rol model olan davranışlar sergileyen Lupita, göz kamaştıran görüntüsüne bir yenisini daha ekledi. Lancôme'un yepyeni ürünü Juicy Shaker tüm kozmetik dünyasını sallamaya geliyor. Lupita'nın da dahil olduğu reklam kampanyasında çok renkli görüntülere sahip olan Juicy Shaker hepimizi çok şaşırtacak. Senin için Lupita'yla ayaküstü Juicy Shaker'la alakalı bir sohbet gerçekleştirdik.

Güzellik elçisi olduğunuz Lancôme'un size göre en güçlü yönü nedir?

Tüm kadınları mutlu edebilecek nitelikte ürünler ortaya çıkarması. Şu zamana kadar oluşturulmuş güzellik vizyonunu tam anlamıyla değiştiren bir marka olması. Kadınların önemsediği değerleri ve bir kozmetik ürününde aradıklarını çok iyi belirleyebilen bir marka olmasıyla da bir fark yarattığı kesin

Peki Lancôme güzellik elçiliği şu zamana kadar size neler kazandırdı?

Her konuda çok fazla tecrübe kazandırdı. Güzelliğin evrenselliğini bu kadar iyi anlatan bir marka daha düşünemiyorum. İyi ki Lancôme'la yollarımız kesişmiş. İyi ki Lancôme'a aşkla bağlı olan bir sürü insanla tanışmışım. Şuan bulunduğum konumda Lancôme'un payı oldukça büyük. Güzelliğe dair olan tüm önyargılarımın yerinde artık daha saf düşünceler oturuyor.

Günlük makyaj rutinlerinizde olmazsa olmazlarınız var mı?

Her kadının olduğu gibi benimde atlamadığım detaylar var. Günlük hayatımda oldukça sade makyaj görüntüsünden hoşlanıyorum. Ben burdayım diye bağıran ürünler yerine daha yumuşak ürünlerle çok daha mutluyum. Günlük makyajım oldukça doğal ve belli belirsiz olduğu için özellikle dudaklarda parlatıcı kullanmak çok hoşuma gidiyor. Lancôme'da tam aradığım ve kullanmaktan asla bıkmayacağım ürünler zaten var. Lancôme'un en önemli özelliği ise her ürününde farklı bir eğlenceye hepimizi davet etmesi. Tam bu noktada bu seneki favori ürünüm Juicy Shaker sahneye çıkıyor. Çünkü hem eğlenceli hem de daha önce bir eşine rastlamadığım bir görüntüye sahip.

Juicy Shaker'la aranızda olan uyumu nasıl değerlendirirsiniz?

Juicy Shaker içimdeki tüm çocuksu eğlenceye sahip olan yönümü ortaya çıkaran bir ürün. Juicy Shaker'la ilk tanışma anım bile oldukça eğlenceliydi. Tasarımı nedeniyle görüntüsüne ilk bakışta aşık oldum! Hemen her rengini alıp tüm sevdiklerime armağan etmek istedim. Özellikle bazı renkleriyle kendimi tam olarak özdeşleştirebiliyorum.

Sizce Juicy Shaker'ı muhteşem yapan nedir?

İlk olarak dudak bakım yağlarıyla birleşen bol pigmentli çift fazlı formülü, daha önce görülmemiş bir yöntem olan sallandıktan sonra uygulanması, oldukça yumuşak uygulama aplikatörü... Oldukça yumuşak, diğer parlatıcıların aksine asla yapış yapış bir his uyandırmıyor. Sağladığı saten parlaklıkla çabasız şıklık için oldukça uygun bir ürün. Aslında Juıcy Shaker'ı bir aksesuar olarak boynuma bile asabilirim!

Lupita Nyong'o ile eğlenceyi başlatmaya ne dersin?

En favori Juicy Shaker renginiz?

Bana ve ten rengime uyumuyla oldukça hoşuma giden Berry in Love(283).

Juicy Shaker'ı bir arkadaşınıza nasıl anlatarak önerirsiniz?

Kendi Juicy Shaker'ını yaratman oldukça kolay. Eğlenceyi aşkla çırp üzerine biraz da özgüven koy azıcık salla işte sana muhteşem Juicy Shaker.

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme Juicy Shaker Berry In Love (Böğürtlen) 283

Lancôme Juicy Shaker Berry In Love (Böğürtlen) 283

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme Juicy Shaker Berry In Love (Böğürtlen) 283

Lancôme Juicy Shaker Berry In Love (Böğürtlen) 283