loader

Lupita Nyong'o: Star Wars Londra galasındaki sofistike makyajı

Favoriye Ekle
Lupita Nyong'o: Star Wars Londra galasındaki sofistike makyajı

Kırmızı halı davetlerinde genelde klasik görünümlerine alışık olduğumuz Lupita Nyong'o, Star Wars: Güç Uyanıyor filminin Londra'daki galasında, bu kez farklı bir görünümle karşımıza çıktı. Oscar ödüllü aktris, fütürist makyajı, saçlarına taktığı file aksesuarı ve büyük küpeleriyle oldukça ilginç bir görünüme imza attı. Proenza Schouler imzalı, zımba detaylı, peplum stilindeki elbisesi ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Lupita'nın fütürist makyajı

Lupita'nın geceye özel makyajını, Lancome makyaj artisti Nick Barose yaptı. Nick, Lupita'nın makyajında, Proenza Schouler tasarımı elbisesine uyumlu olması için cesur ve farklı bir metalik dudak rengi tercih etti. Cesur olduğu kadar sofistike olan bu makyajda, derin ve yoğun bir dudak görünümü için Nick, metalik mavi tonlarında göz farından da yararlandı.

Sıra sende!

Ten makyajı: Kusursuz cilt görünümü

Lupita Nyong'o'nun makyajına benzer bir görünüm için ilk önce cildini makyaja hazırlaman gerekir. Bunu da tüm yüzüne ve boynuna Lancome Advanced Génifique gibi bir serum sürerek yapabilirsin. Ardından kusursuz ten görünümünü Lancome Teint Idole Ultra 24H fondöteni ile sağlayıp, Lancome Belle de Teint Powder'ı elmacık kemiklerine, alnının tepe noktalarına ve çene çizgine uygulayabilirsin.

Göz makyajı: Klasik

Kaşlarının daha belirgin görünmesi için Lancome Le Crayon Sourils kaş kalemini kullanarak kaşlarını vurgula. Göz kapaklarına ışıltılı yapıdaki, Lancome Hypnose Doll Eyes göz farı paletinin açık tonunu ve lila tonunu karıştırarak uygula. Lancome Artliner siyah eyelinerı, üst ve alt kirpik diplerine uygulayıp yoğun bakışlar elde et. Son olarak da Lancome Hypnose maskara ile kirpiklerine hacim kat.

Yanaklar: Zarif dokunuş

Yanaklarına renk katmak için Lancome Blush Subtil 041 Figue Espiegle kullanarak, elmacık kemiklerinin üstüne ve yanaklarına uygula.

Dudaklar: Çekici dudaklar

Lupita'nın fütüristik dudak görünümü yerine kahverengi tonda, Lancome L'Absolu Rouge 255 Brun Legende gibi bir ruj tercih edebilirsin. Ancak rujunu sürmeden önce Lancome Contour Pro 303 Rose Boise dudak kaleminle dudaklarını çerçevelemeyi unutma!

BU YIL ARALIK AYINDA LA VIE EST BELLE, SENİN MUTLULUK DİLEKLERİNİ YILDIZLARA TAŞIYOR ...

3 KELİMELİK MUTLULUK MESAJINI YAZ, MESAJIN PARİS SOKAKLARINDA IŞILDAYIP GÖZ KAMAŞTIRSIN!

Daha fazla bilgi için Lancôme'un sayfasına göz atabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön