loader

Makeup Genius ile 10 saniyede 10 farklı makyaj!

Favoriye Ekle
Makeup Genius ile 10 saniyede 10 farklı makyaj!
null

Senin için güzel haberlerimiz var... L'Oréal Paris'ten dünyada bir ilk olan Makeup Genius gerçek zamanlı makyaj uygulaması ile 10 saniyede 10 farklı makyaj deneyebilirsin!

Peki Makeup Genius ile neler yapabilirsin? Bu uygulama ile L'Oréal Paris makyaj ürünlerini, L'Oréal Paris profesyonel makyaj tasarımcıları tarafından hazırlanan makyaj stillerini ve severek takip ettiğin ünlülerin kırmızı halı makyajlarını anında yüzünde görebilir, kendine yakışanı bulabilirsin. Üstelik Makeup Genius, her hareketini bir ayna gibi takip eder ve gerçek zamanlı olarak makyajının nasıl göründüğünü sana gösterir.

Makeup Genius ile denediğin makyaj stillerini sosyal medyada paylaşabilir, herkese gösterebilirsin! Aynı zamanda L'Oréal Paris makyaj ürünleriyle ilgili bilgi edinebilir, hatta mağazada gördüğün L'Oréal Paris ürünlerinin barkodunu Makeup Genius ile taratarak anında bu ürünleri yüzünde görebilir ve ürünler hakkında merak ettiklerini öğrenebilirsin.

Vloggerlar denedi, şimdi sıra sende!

Güzellik Vloggerı Sebi Bebi senin için Makeup Genius uygulamasını inceledi ve deneyimlerini paylaştı. Makeup Genius ile yapabileceklerini bir de Sebi Bebi'den dinle!

Şimdi sıra sende! Kullanımı kolay, üstelik oldukça eğlenceli bu uygulamayı akıllı telefonuna yükleyip denemenin tam zamanı. Sen de bizimle aynı fikirdeysen uygulamayı iPhone'una ve iPad'ine App Store üzerinden veya Android telefonuna Google Play üzerinden indirebilirsin. Yapman gereken tek şey linklere tıklamak!

Eğer Android kullanıcısıysan...

http://app.appsflyer.com/com.imagemetrics.lorealparisandroidaf_prt=LorealTurkey&pid=Makyajcom&c=makyajcom_makeup_genius_link

Eğer iOS kullanıcısıysan...

http://app.appsflyer.com/id871897775af_prt=LorealTurkey&pid=makyajcom&c=makyajcom_makeup_genius_link

Hangi cihazlar uygun?

Android

Samsung Galaxy S5 >> Target device
Motorola Droid Turbo
Motorola Moto X
Motorola Moto X (Gen 2)
Samsung S4
Samsung Avant
HTC One Mini
Samsung Galaxy Note II
NEXUS 5

IOS:

En az IOS7'yi destekleyen
iPhone 4s / ipad2 / ipad mini retina / iPod touch

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön