loader

Makeup Genius uygulamasını kullanabileceğin 5 durum

Favoriye Ekle

Makeup Genius uygulamasını duymayan kaldı mı? Makeup Genius gerçek zamanlı makyaj uygulaması ile 10 saniyede 10 farklı makyaj deneyebilirsin! Böylece dışarı çıkarken, sana en çok yakışan makyajı görebilir, kendinde uygulayabilirsin. Gelin şimdi, hangi durumlarda bu harika uygulamayı kullanabileceğimize yakından bakalım. Senin bu uygulamayı kullanma amacın hangisi?

İlk buluşmadan önce

İlk buluşma herkes için çok heyecanlıdır! Bu heyecanımıza bir de kıyafet ve makyaj eklenince kızların işi iyice zorlaşıyor. Neyse ki artık Makeup Genius var. Bu uygulama sayesinde, hangi makyajın bize yakıştığını saniyeler içinde öğrenebiliriz, böylece ilk buluşma heyecanından sıyrılıp kendimizi prenses gibi hissedebiliriz.

Düğün makyajı

Makeup Genius uygulamasını kullanabileceğin 5 durum_1

Her kadın, düğününde prenses gibi gözükmek ister. Maalesef herkesin, farklı makyaj türlerini deneyecek zamanı olmayabiliyor. Düğün telaşından sadece bir makyaja karar verip onu uygulatıyoruz. Peki ya, 10 tane makyaj görüntüsünü saniyeler içerisinde yüzünde görme imkanın olsaydı?

Festival ruhu

Makeup Genius uygulamasını kullanabileceğin 5 durum_2

Konsere gitmek her zaman heyecan verici bir durumdur. Sen de konserde ne giyeceğine ve nasıl bir makyaj yapacağına hemen karar veremeyenlerden misin? Merak etme artık Makeup Genius var! Sen kıyafetlerine karar ver, makyajını bu harika uygulamaya bırak...

Mezuniyet gecesi

Mezuniyet gecesinde ne giyeceğine bir yıl öncesinden karar verdin, en havalı elbiseyi aldın. Peki ya makyajın? Geceye uygun, sade ve doğal bir makyaj yapmalısın. Ağır ve abartılı makyajlar seni olduğundan daha büyük gösterecektir. İnanmıyorsan, Makeup Genius uygulamasından bakabilirsin.

Kızkıza eğlence

Makeup Genius uygulamasını kullanabileceğin 5 durum_3

Artık kızkıza buluşmalar daha keyifli! Pijama partilerinde telefonunuzdan 10 farklı makyaj görüntüsüne saniyeler içinde bakabilir, hatta fotoğrafını çekip Instagram'da paylaşabilirsiniz!

Uygulamayı iPhone'una ve iPad'ine App Store üzerinden veya Android telefonuna Google Play üzerinden indirebilirsin. Yapman gereken tek şey linklere tıklamak!

Eğer Android kullanıcısıysan...

http://app.appsflyer.com/com.imagemetrics.lorealparisandroidaf_prt=LorealTurkey&pid=Makyajcom&c=makyajcom_makeup_genius_link

Eğer iOS kullanıcısıysan...

http://app.appsflyer.com/id871897775af_prt=LorealTurkey&pid=makyajcom&c=makyajcom_makeup_genius_link

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön