Makyaj çıkarmanın en kolay yolunu bulduk!

Favoriye Ekle
Makyaj çıkarmanın en kolay yolunu bulduk!

Makyaj tutkunlarının göz ardı etmeyi pek sevdiği bir şey var: O da makyaj temizliği! Emek verip yaptığımız makyajı silmek bizim için çok da sevilerek yapılan bir rutin değil. Üstelik son derece kalıcı bir makyaj yaptığımız ve üşengeçliğin had safhada olduğu anlarda makyaj temizleme sürecini gözümüzde büyüttükçe büyütüyoruz. Bu esnada aradığımız tek şey, pratik ve etkili bir ürün. Neyse ki, ben o ürünü buldum. Urban Decay’in yeni Meltdown Makyaj Temizleyicisi ile seni tanıştırmama izin ver!

Neden sevdim?

null

Alışık olduğumuz makyaj çıkarıcıların aksine oldukça kremsi dokuya sahip bu makyaj çıkarıcı, sana nemlendirici ürünleri andırabilir. Ancak cildini kurutmayan bu makyaj çıkarıcının en güzel yanı cildinde yağlı bir his bırakmaması. Nemlendirici özelliğini ise zengin içeriğinden alıyor. İçeriğinde hindistan cevizi yağından, kiraz çekirdeği yağına birbirinden faydalı yağlar var! 

null

Bir diğer sevdiğimiz yanı ise seyahatlerde kolaylıkla taşınabilmesi. Pratik bir tüple gelen ürün, uzun yolculuklar sonrası makyajını temizlemek isteyenlerin oldukça hoşuna gidecek. Dahası, özgün ve yaratıcı ambalaja sahip bu ürün, oldukça güzel kokuyor! 

Denedikten sonra, senin de yorumlarını bekliyoruz! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön