loader

Makyaj kontürleme yöntemiyle mükemmel vücutlar

Favoriye Ekle
Kontur makyajını sadece yüzüne değil, tüm vücuduna uygulayabileceğini biliyor muydun? Yüz hatlarını ortaya çıkaran ve zayıf gösteren bu makyajı tüm vücudunda deneyebilirsin. Böylece özel davetlerde veya akşam yemeklerinde zayıf, biçimli ve kusursuz görünen vücudunda herkesin bakışlarını üzerinde toplayabilirsin.

Makyaj kontürleme yöntemiyle mükemmel vücutlar_1

Göğüslerinin daha dolgun görünmesini istiyorsan kontür stick'inin yardımını alabilirsin. Kontur tekniğini aynı ten makyajında olduğu gibi yapmalısın. Yani zayıf görünmesini istediğin yerlere koyu renk, ortaya çıkmasını istediğin yerlere de aydınlatıcını uygulamalısın. Bu işlemi yaparken kontur stick'i kullanmanı öneriyoruz, böylece hem daha pratik hem de kusursuz sonuçlar elde edebilirsin.

Maybelline New York (@maybelline)'in paylaştığı bir gönderi (9 Ara 2016, 03:30 PST)

Kontür işlemini göbek, kol ve omuz bölgesine yaparken kaslarının belirgin olduğu bölgelere odaklanmalısın. Böylece daha fit ve sportif görünebilirsin. Bu makyaj tekniği sayesinde göbeğinde anında baklavalar belirecek bizden söylemesi. Kontur yapacağın bölgeleri belirledikten sonra, ürünleri makyaj süngeriyle dağıtmanı öneriyoruz. En doğal ve kusursuz bir sonuç için makyaj süngerini hafifçe ıslatabilirsin.

İpucu: Vücut hatlarını kontür tekniğiyle ön plana çıkardıktan sonra, tıpkı ten makyajına uyguladığın gibi makyaj sabitleme spreyi sıkabilirsin. Böylece gün boyu makyajının göz alıcı görünmesini sağlayabilirsin. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/