loader

Makyaj Malzemesi Hediye Etmek İsteyenlere Öneriler

Favoriye Ekle

Makyaj malzemesi hediye etmek isteyenlere birbirinden harika önerilerle buradayız!

Sevdiklerine makyaj malzemesi hediye etmek istiyorsun ama ne hediye edeceğini bir türlü bilmiyorsan sakin panik yapma! Sana yardım etmek için buradayız. Makyajla ilgilenen bir arkadaşına veya hoş bir hediye olacağını düşündüğün için bir sevdiğine makyaj malzemesi hediye etmek çok güzel bir fikir ama bazen seçim kısmı zor olabilir. Kime ne yakışır, ne uyar bilmeden hediye seçmek epey riskli. Ama bu riski en aza indirecek, en işe yarayan ve mutlu edecek hediye fikirlerini senin için bir araya getirdik!

Makyaj Malzemesi Hediye Ederken Nelere Dikkat Etmek Gerek?

Makyaj Malzemesi Hediye Etmek İsteyenlere Öneriler_1

Diyelim ki bir arkadaşına makyaj malzemesi hediye etmek istiyorsun ama doğru rengi veya doğru yapıdaki ürünü nasıl seçeceğini bilmiyorsun. Hiç riske girmek istemiyorsan, maskara, allık, ruj gibi cilt tipinin çok önemli olmayacağı makyaj malzemelerine yönelebilirsin.

Eğer hediyeler arasına kapatıcı, fondöten, far paleti gibi, cilt tipi ve cilt tonunun fark yaratacağı makyaj malzemeleri de eklemek istiyorsan sana küçük bir önerimiz var: Instagram! Hediye edeceğin arkadaşının Instagram profilinde yapacağın ufak bir gezinti sana büyük fikir verecektir. Arkadaşının çektiği selfielere bakmak ilk işin olsun: Cilt kusurları ne kadar görünüyor? T Bölgesinde parlamalar var mı? En çok hangi renkte kıyafetleriyle çektiği selfilerinde canlı ve güzel görünüyor? Bu ufak ipuçlarıyla arkadaşının cilt tipine ve cilt tonuna göre en doğru seçimi yapabilirsin.

Makyaj Malzemesi Hediye Önerileri

#1 Maskara

Makyaj Malzemesi Hediye Etmek İsteyenlere Öneriler_2

Eğer bir maskara hediye etmeyi düşünüyorsan, son zamanlarda sosyal medyada epey sansasyon yaratan ve herkesin bayılarak kullandığı L’Oréal Paris’in yeni Paradise maskarasını mutlaka listeye eklemelisin. Kirpiklere verdiği hacim o kadar başarılı ki, biz çoktan en yakın arkadaşlarımıza hediye ettik bile! Bizce bu maskaranın güzelliğinden sevdiğimiz herkes faydalanmalı!

#2 Allık

Makyaj Malzemesi Hediye Etmek İsteyenlere Öneriler_3

Allık hediye etme fikri bize göre çok sevimli! İçinde birkaç ton barındıran bir allık paleti, makyaj malzemesi hediyesi olarak en ideallerinden. Bu yüzden sana önerimiz L’Oréal Paris’in Infaillible Blush Paint allık paletleri. Pembe ve şeftali tonlarında 2 farklı renginden hangisi arkadaşına daha uygun bul ve tatlı bir hediye paketi yap! İşte birini mutlu etmek bu kadar kolay!

#3 Fondöten

Makyaj Malzemesi Hediye Etmek İsteyenlere Öneriler_4

Fondöten hediye etmek biraz riskli olsa da, cilt tonuna kolay uyum sağlayan, doğal ama kapatıcı bir sonuç veren ve çoğunlukla her cilt tipine iyi uyum sağlayan bir fondöten seçerek bu zor görevi başarıyla sonuçlandırabilirsin. “Öyle bir fondöten mi var?” Dersen de cevabımız: L’Oréal Paris True Match fondöten! Cilt rengi ile çok kolay uyuşan ve cilt tipine hemen uyum sağlayan bu fondöten bizim de favorilerimiz arasında.

#4 Far Paleti

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (7 Haz 2017, 04:14 PDT)

Eğer arkadaşına bir far paleti hediye etmek istiyorsan, canlı ve çok renkli tonlar yerine, nude tonlar barındıran bir palet tercih edebilirsin. Açıktan koyuya, ışıltılı toprak tonları barındıran bir far paleti, hem gündüz hem gece hem de özel gün makyajlarını bir arada çıkarabileceği için, bize sorarsan hedefi tam 12’den vurmanı sağlayacak. Böyle bir hediye için de L’Oréal Paris La Palette Nude’dan daha iyi bir seçenek olamaz!

#5 Kırmızı ruj

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (3 Tem 2017, 10:54 PDT)

Bize sorarsan kırmızı ruj da çok güzel bir hediye fikri. Makyaj yapmayı seven herkesin mutlaka birkaç ton kırmızı ruju olmalı, o yüzden ton seçmek konusunda çok zorlanacağını düşünmüyoruz. İster turuncuya çalan bir renk, ister kiremit tonu, istersen de bordoya çalan bir kırmızı. Her makyaj çantasının olmazsa olmazı kırmızı ruj hediyesi için, bol seçeneği ile L’Oréal Paris Color Riche Matte Addiction serisine mutlaka bakmalısın! Cilt tonuna uygun kırmızı ruju nasıl seçeceğini de bizimle birlikte keşfedebilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler