loader

Makyaj masanı düzenle, sabahları çok daha hızlı hazırlan!

Favoriye Ekle

Uzun zamandır makyaj masanın ne kadar karmaşık olduğunu fark ettin mi? Bu karmaşanın içinde bazen favori maskaranı bulmak o kadar kolay olmayabilir. Tabii arama süreci de hazırlanma süreni uzattıkça uzatıyor, üstelik herşey bir yana bu karmaşa makyaj malzemelerinin açıkta kalmasına, süresinin kısalmasına ve hatta bakterilerin içine sızmasına yol açabilir. Artık temizliğe başlamanın zamanı geldi!

Temizle ve sınıflara ayır

Nereden başlayacağına karar veremiyor musun? Makyaj masandaki tüm makyaj malzemelerini ortaya çıkar, eminizki kırık pudran, tozlanan makyaj fırçaların ve hatta araya karışan alakasız başka şeyler de vardır. Tüm makyaj malzemelerini çıkardıktan sonra gruplamaya başla, rujun rujların yanına, allığın allıkların yanına... Hatta grupladığın ürünleri renklerine göre tekrar gruplamayı deneyebilirsin. Harika, artık neyin nerede olduğunu biliyorsun!

Yerleştir

Artık herşey düzenlendiğine göre, makyaj malzemelerini geri yerleştirebilirsin. Biraz alışveriş de fena olmaz (şaka şaka!). Ama yinede makyaj düzenleyiciler makyaj malzemelerini organize etmene çok yardımcı olacak.

Makyaj düzenleyiciler

Tüm makyaj malzemelerini aynı anda görmek, sabahları hangi makyaj malzemesini kullanacağına karar verirken, ve uygun makyaj tonunu seçerken işini hızlandıracak. Üstelik bu düzenleyicilerle rujların maskaralarına, maskaraların allıklarına karışmayacak. Kulağa güzel geliyor, değil mi?

Senin makyaj masan ne durumda, instagram'da makyaj masanı paylaşıp bizimle paylaşmaya ne dersin? Hala bizi takip etmiyorsan, instagram hesabımız @makyajcom !

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön