loader

Makyaj özel: Arabada makyaj yapmanın püf noktaları

Favoriye Ekle

Her sabah yeni bir güne hızlıca başlıyoruz. Dakikalarla yarışımız, sabah uyanır uyanmaz başlıyor. İşte böyle durumlarda işe/okula geç kalmamak adına evden makyajsız çıkıp, çantamıza makyaj malzemelerimizi atıyoruz. İki arada bir derede asansörde, arabada yaptığın makyajlarla nasıl göründüğünü emin olmadan işe veya okula gitmene gönlümüz razı gelmese de bunun da bir çaresi var! İşte sana arabada makyaj yapmanın pratik tüyoları...

1. Arabada Ten Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyaj özel: Arabada makyaj yapmanın püf noktaları_1

Arabada fondöten sürmek biraz zor olabilir, bu yüzden bizim tavsiyemiz BB krem kullanmandan yana. BB kremi sürmek için ne fırçaya, ne de süngere ihtiyacın var. Parmaklarınla BB kremi bütün cildine uygulayabilirsin. Maybelline Dream Satin BB krem, hem cilde verdiği pürüzsüz görüntü hem de aydınlık bitişiyle en sevdiğimiz BB kremlerden. Ellerle de çok kolay dağılan bu BB krem saniyeler içinde harika görünmeni sağlayacak.

2. Arabada göz makyajı nasıl yapılır?

Makyaj özel: Arabada makyaj yapmanın püf noktaları_2

Ten makyajından sonra sıra geldi gözlere... Arabada eyeliner çekmek hem riskli hem de sana çok zaman kaybettirebilir. Bu yüzden göz makyajında krem far kullanmak daha pratik olacak. Maybelline Color Tattoo krem farlar, bu iş için biçilmiş kaftan! Hem kolay uygulanıyor ve dağılıyor, hem de tüm gün kalıcılar. Renk önerisi istersen de 35 On and On Bronze metalik bronz rengini makyaj çantandan eksik etmemelisin!


3. Arabada maskara nasıl sürülür?

Makyaj özel: Arabada makyaj yapmanın püf noktaları_3

Arabada makyaj yapmanın en zorlayıcı kısımlarından biri de maskara sürmek! Bu yüzden pratik ve etkisini şip-şak gösteren bir maskara işini çok kolaylaştıracak. Maybelline Snapscara, kirpiklere verdiği uzunluk ve hacim etkisi yanında bir de çok kolay uygulandığı için, arabada maskara sürmek konusunda seni hiç zorlamayacak.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

4. Arabada ruj nasıl sürülür?

Makyaj özel: Arabada makyaj yapmanın püf noktaları_4

Arabada ruj sürmek, tıpkı maskara adımı kadar zorlayıcı olabilir. Dudaklarını taşırmadan, kusursuz bir ruj uygulaması yapmak için, tercih edeceğin rujun pratik olması şart. Maybelline Super Stay Ink Crayon rujlar, kalem formu ve sivri ucu sayesinde gözü kapalı bile uygulanabilecek kadar pratikler. Üstelik arkasındaki minik kalemtıraş ile rujun ucunu dilediğin zaman sivriltebilirsin. Mat bitişli ve uzun süre kalıcı Maybelline Ink Crayon rujlar hayatını kolaylaştıracak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/