loader

Makyaj rehberi: Koyu renk dudaklar

Favoriye Ekle

Koyu renk rujları hepimiz seviyoruz! Ancak bu iddialı rengin cilt kusurlarını daha görünür kıldığı da su götürmez bir gerçek. İnce çizgiler, akneler, güneş lekelerinin güzelliğimizi bozmasını hiçbirimiz istemeyiz. Neyse ki, hepsinin bir çözümü var. Koyu renk rujunu güvenle taşımanın sırlarını senin için paylaşıyoruz!

Kusurlara güle güle de!

Eğer problemli bir cilde sahipsen, ilk yapman gereken cildini nasıl mutlu edeceğini belirlemek. Düzenli cilt temizliği, cilt bakımı ve cilt tipine uygun ürünler kullanmak gibi önlemlerle güzel ve sorunsuz bir cilde kavuşabilirsin.

Göz altları

Gözaltlarındaki koyu halkalardan şikayetçiysen, senin için birkaç önerimiz var. İlki, göz kremini buzdolabında saklamak. Göz kremini soğuk olarak uyguladığında dinlendirici etkisine inanamayacaksın. Diğer önerimiz, göz altlarındaki mavi alt tonlarını dengelemek için somon rengi tonlarında bir kapatıcıya yatırım yapmak. Bu adımlardan sonra, ışığı yansıtan bir aydınlatıcı ile makyajını kusursuzlaştırabilirsin. Koyu rujun parıldamaya hazır!

Mükemmelleştir

Eğer ince çizgiler ve geniş gözeneklerin varsa, mutlaka makyajından önce primer kullanarak cilt kusurları görünümünü kusursuzlaştırabilirsin. Ardından koyu rujunun keyfini çıkarabilirsin!


Elveda kusurlar! Merhaba mükemmel görünüm!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler