loader

Makyaj Şehirde: Cansu Akın’ın New York Moda Haftası Makyaj Çantası

Favoriye Ekle
Makyaj Şehirde: Cansu Akın’ın New York Moda Haftası Makyaj Çantası

Bize makyaj, saç ve güzellik konusunda bolca ilham sunan Moda Haftası maratonu 6 Eylül’de New York Moda Haftası’yla başladı! Cansu Akın ve Maybelline New York makyaj artisti Alp Kavasoğlu da, New York Moda Haftası’ndalar!

New York’a gitmeden önce Cansu Akın, yanına alacağı makyaj ürünlerini Alp Kavasoğlu’na gösterdi. Sen de Cansu Akın'ın New York Moda Haftası’nda kullanmak için götürdüğü Maybelline New York ürünlerini merak ediyorsan seni önce videoya sonra da yazımızın devamına bekliyoruz! :)

Fondöten seçimi:

Maybelline New York Super Stay 24 H Fondöten

Cansu Akın; kapatıcılık, kalıcılık ve mat görünüm sağlayan en sevdiğimiz fondötenlerden Maybelline Superstay 24H Fondöten’i makyaj çantasına atmayı ihmal etmedi! Böylece defileden defileye koştururken tüm gün boyunca fondötenini tazelemesine gerek kalmayacak.

Tabii ki bu doğru tercihiyle de Alp Kavasoğlu’ndan tam not aldı!

Far paleti seçimi:

Maybelline New York Lemonade Craze far paleti

Son dönemdeki favorilerimizden Maybelline New York Lemonade Craze far paleti, Cansu Akın’ın makyaj çantasındaki yerini almış! Sarı, turuncu, rose gold ve pembe gibi farklı tonların yer aldığı bu kullanışlı far paletiyle göz alıcı görünümler elde edeceğinden eminiz.

Allık seçimi:

Maybelline New York Master Blush

Ana allık renklerinin bir arada olduğu Maybelline New York Master Blush paletini makyaj çantasına alarak, ihtiyacı olan tüm allık renkleri yanında götürmüş olacak. Aydınlatıcı da içeren bu palet sayesinde Cansu Akın, ten makyajında canlı bir görünüm elde edebilecek. 

Göz kalemi seçimi:

Maybelline New York Master Drama Lightliner

Hızını alamayıp elindeki tüm göz kalemlerini makyaj çantasına atan Cansu Akın’a aradığı yardım, Alp Kavasoğlu’ndan geldi! Alp Kavasoğlu, makyaj çantasına aydınlık göz makyajları için Maybelline New York Master Drama Lightliner Aydınlatıcı Göz Kalemlerini ve mat bakışlar için Lasting Drama Carbon Matte Mat Göz Kalemlerini atmasını önerdi.

Eyeliner seçimi:

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner

Kusursuz eyeliner görünümüne kolayca ulaştığımız Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner, Cansu Akın’ın New York Moda Haftası’nda kuşkusuz en çok kullanacağı makyaj malzemelerinden olacak.

Kaş kalemi seçimi:

Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil

Alp Kavasoğlu’nun favori kaş kalemlerinden Maybelline New York Brow Precise Micro Pencil, doğal görünüm sağlaması ve pratik kullanımıyla bizim de en sevdiklerimizden!

Ruj seçimi:

Maybelline New York Superstay Matte Ink

New York Moda Haftası’ndaki yoğun geçecek günlerde makyajının kalıcı olması Cansu Akın’ın en önem verdiği nokta. Bu nedenle makyaj çantasında tabii ki Maybelline New York Superstay Matte Ink Rujlar da bulunuyor. 

Kapatıcı seçimi:

Hepimizin bayıldığı Maybelline New York Instant Age Rewind Kapatıcı (yeni adıyla Maybelline Anti Age Eraser Kapatıcı), Cansu Akın’ın makyaj çantasının da demirbaşlarından! Gözaltındaki koyu halkaları gizleyen, çizgilere dolmayan bu kapatıcıyla sağlıklı bakışları kolayca elde edebiliyoruz.

Aydınlatıcı seçimi:

Maybelline New York Master Strobing Liquid Highlighter

Makyajımızın olmazsa olmazlarından aydınlatıcıda sıra! Doğal ve kalıcı bir ışıltı için likit formdaki Maybelline New York Master Strobing Liquid Highlighter ile krem formdaki Master Strobing Stick Cansu Akın’ın makyaj çantasında baş köşede duruyor!

Maskara seçimi:

Maybelline New York Lash Sensational Waterproof Maskara

New York’a gittiklerinde hava oldukça sıcak olacağı için Alp Kavasoğlu maskara olarak Cansu Akın’a gündüz kullanımında Maybelline New York Lash Sensational Waterproof Maskara’yı, gece makyajında kullanması için de Maybelline New York Big Shot Maskara’yı öneriyor.

Pudra seçimi:

Maybelline New York Super Stay 24H Pudra

Sıcak havada makyajının sabit kalması için Maybelline New York Super Stay 24H Pudra’yı makyaj çantasına atarak Cansu Akın’ın New York Fashion Week için makyaj çantası hazırlanmış oldu!

Bonus: Maybelline New York Baby Lips Dr. Rescue

Maybelline New York Baby Lips Dr. Rescue

New York-İstanbul arası 11-12 saatlik bu uzun uçuş boyunca dudaklarının kupkuru olmasını engellemek için Maybelline New York Baby Lips Dr. Rescue gibisi yok! Cansu Akın, uçuş boyunca dudaklarını sık sık nemlendirerek bu dudaklarının yumuşacık olmasını sağlayabilecek.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön