loader

Makyaj Şehirde ile Moduna Göre Ruj Önerileri!

Favoriye Ekle
Makyaj Şehirde ile Moduna Göre Ruj Önerileri!

Maybelline New York’un yeni yüzü Melisa Şenolsun dört farklı moduna göre dört farklı renk seçti! Seçimlerine ise ba-yıl-dık! Peki sen rujunu moduna göre seçebilir misin? Modunun rengine karar vermek için bizim gibi sen de Melisa'nın videosundan ilham alabilirsin.

Dudak makyajının renklenişi en sevdiğimiz trendlerden. Kremsi, likit mat ruj, nude ruj, kırmızı ruj, metalik ve gloss derken, dudak makyajımız da son derece çeşitlendi. Seçim yaparken bu bizi oldukça zorlayan bir durum olsa da keyfimiz yerinde. Modumuza göre ruj seçmeyi biz çok seviyoruz, peki ya sen? Bu yazıdaki ruj önerilerimize göz at ve hangi rujun senin modunu yansıttığına karar ver. Bakalım seninki hangisi?

Keyifli Ruh Haline Göre Ruj Önerileri
 

Keyifli günlerde makyajında doğal ve çekici bir hava yakalamak istemen çok normal! Biz de keyifli olduğumuzda makyajımızda soft ve natural tonları kullanıyoruz, böylece keyifli olduğumuz yüzümüze tam yansımış oluyor.

Maybelline New York Color Sensational 932 Clay Crush

Keyifli bir günde, şöyle soft ve doğal bir nude rujdan daha iyi ne olabilir! Maybelline New York Color Sensational 932 Clay Crush’ı dene!

Maybelline mat rujun ikon haline gelmiş ününü duymuşsundur. Nude rujunu önce dudaklarının dış çerçevesine ardından iç kısımlara uygulayarak kusursuz bir uygulama sağla. Daha dolgun görünen dudak ilüzyonu için dudak çukuruna aydınlatıcı uygulayabilirsin.

Parti Moduna Göre Ruj Önerileri
 

Parti dönemini yaz kış çok seviyoruz. Kış aylarında içimizi ısıtan partilerde kırmızı ruj, bordo ruj ile kusursuz ve çekici bir görüntü yaratırken yaz partilerinde ise daha doğal görünümlere yer veriyoruz. Fakat favorimiz her daim yaz partileri.

Yaz aylarının en sevilen aktivitelerinden biri şüphesiz partiler! Güneşin batışından itibaren başlayan plaj partileri kış aylarının bütün yorgunluğunu unuttuyor. Havalar hala soğumamışken deniz kenarı etkinliklerine gidebildiğin kadar gitmeni öneririz. Yaz aylarında dudak balmı kullanarak dudaklarının korumasını önlemelisin.

Maybelline New York Color Sensational 986 Melted Chocolate

Hem son moda, hem gösterişli bir renkle partiye hazır modunu vurgulamak ister misin? Maybelline New York Color Sensational 986 Melted Chocolate’ı deneyebilirsin.

Kahverengi gibi havalı bir renk tercih ettiğin günlerde dudaklarının makyajının odağı olması için geri kalan tüm makyajını sade tutmayı dene.

Cool Moduna Göre Ruj Önerileri
 

Makyaj şehirde videolarını izlerken gözümüz Melisa Şenolsun'un cool görüntüsünden başka bir şey görmedi desek yeridir! En güzel ruj renkleri arasında yer alan pembe mat rujlar cool moda çok yakışıyor. Sen de kendini cool hissettiğin günlerde veya cool hissetmek istediğin günlerde pembenin gücünden yararlanabilirsin.

Maybelline New York 942 Blushing Pout

Maybelline New York 942 Blushing Pout

Bugün kendini cool mu hissediyorsun? O zaman moduna havalı bir ruj rengi yakışır! Maybelline New York 942 Blushing Pout’u denemeye ne dersin?

Cool ve havalı dudaklarını cömertçe siyah maskara uygulayarak tamamla, tüm bakışlar üzerinde olsun! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön