loader

Makyaj Şehirde: Makyajda sınır tanımayanlar için en renkli platform!

Favoriye Ekle

New york’tan gelen son trendler, en yeni ürünler ve en eğlenceli videolarla makyaja dair her şey bu kanalda.

Yeniliklere açık ve tuttuğunu koparan makyaj tutkunlara güzel bir haberimiz var! Maybelline New York ile "Makyaj Şehirde" serüveni başlıyor. Duyar duymaz bizi heyecanlandıran bu renkli ve eğlenceli projeyi seninle de paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

“Makyaj Şehirde” dünyasını keşfet! 

Trend, makyaj, moda, muhabbet, challenge: Makyaj Şehirde; Maybelline New York’un ne ararsan bulabileceğin, sınırların olmadığı ve yaratıcılığın konuştuğu  yepyeni platformu!

Maybelline New York’un severek takip ettiğimiz, ilham verici makyaj artisti Alp Kavasoğlu, yeni marka yüzü Melisa Şenolsun ve birbirinden yetenekli makyaj vloggerları Cansu Akın, Gökçe Yıldırım, Damla Kalaycık ve Cansu Yeğin ile bir araya gelince ortaya öyle eğlenceli bir proje çıkmış ki! Makyaj Şehirde’yi şimdiden yakın takibe aldık bile!

Sen ne istersen!

Başka seslere değil kendine kulak veriyorsan, yeniliklere açıksan, yeri geldiğinde doğallığından ödün vermiyor, yeri geldiğinde sınır tanımıyor ve bir de muhabbetime doyum olmaz diyorsan; Makyaj Şehirde’nin renkli dünyası tam da hayalini kurduğun yer! En son makyaj trendleri, en eğlenceli makyaj görünümleri, stil ipuçları, ve çok daha fazlası için Makyaj Şehirde’yi takipte kal!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler