loader

Makyaj sırları: Daha beyaz görünen dişler için 4 ipucu!

Favoriye Ekle

Daha beyaz görünen dişler hepimizin ideali. Diş beyazlatma işlemi için dakikalarını ve paranı harcamadan önce, dişlerini bir kaç ton daha açık göstermek için bazı makyaj hilelerine yönelebilirsin. Diş beyazlatıcı ruj, mavi alt tonlu kırmızı ruj gibi dişlerini ortaya çıkaracak olan ruj renklerini yakından inceliyoruz. Aşağıdaki dört ipucu dişlerinin olduğundan daha beyaz görünmesini sağlayacak. Sana ise güvenle gülümsemek kalacak!

Hangi Renk Ruj Dişleri Daha Beyaz Gösterir?

Hangi Renk Ruj Dişleri Daha Beyaz Gösterir?

Ruj rengi seçimi dişlerini olduğundan daha beyaz veya tam tersi sarımtırak görünmesine neden olabilir. Dişlerinin bembeyaz görünmesi için doğru ruj rengi seçimiyle ilüzyon yaratabilirsin. Dişleri beyaz gösteren ruj renklerini öğrendikten sonra diş beyazlatma gibi işlemlere ihtiyacın kalmayacak. Şimdi aşağıdaki diş beyazlatıcı ruj renklerini deneme zamanı!

Mavi Alt Tonlu Ruj

Mavi Alt Tonlu Ruj

Mavi alt tonları olan koyu rujlar dişlerindeki sarının belirginliğinin azalmasına yardımcı olacak. Peki bu tonlar hangileri? Parlak kırmızılar ve böğürtlen rengi! Şanslısın ki, bu tonlar asla demode olmuyor. Üstelik bu sezonda her zaman olduğundan daha fazla popülerler!

Editörün önerisi: Mavi alt tonlu ruj önerisi arıyorsan sana Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj 20 Pioneer rengini öneririz. Mavi alt tonlu kırmızı ruj, dudaklarda turuncudan ziyade daha çok pembe tonlarına yönelik bir görünüm sağlar. Soğuk alt tonludur. Bu yüzden dişleri daha beyaz gösterir. Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Ruj 20 Pioneer ruj, 16 saate kadar kalıcı ve yeme içmeye dayanıklı yapısıyla senin kurtatıcı rujlarından biri haline gelecek.

Parlak Kırmızılar

parlak kırmızı

Parlak veya saten bitişli kırmızı rujlar, dudakları daha beyaz ve aydınlık gösterir. En sevdiğimiz saten bitişli kırmızı rujlardan olan Maybelline Color Sensational Ruj 333 Hot Chase rengi dudakları adeta inci gibi ortaya çıkarıyor ve dişleri daha beyaz gösterir. Color Sensational rujların en sevdiğimiz diğer özelliği formülündeki bal sayesinde dudakları gün boyu nemlendiriyor ve gün boyu dudakların kurumasına engel oluyor.

Editörün önerisi: Parlak kırmızı rujla en çok bronz ten makyajı yakışıyor. Bu görünüm için yüzüne belli belirsiz bronz bir ışıltı kat. Sen bronzken dişlerinin her zamankinden daha beyaz göründüğünü fark etmişsindir. Cilt renginle yakalayacağı kontrast dişlerinin daha beyaz görünmesini sağlayacak.

Böğürtlen Rengi

Böğürtlen Rengi

Böğürtlen rengi yani mor alt tonlu rujlar da dişlerin bembeyaz görünmesine yardımcı olur. Dişlerini daha beyaz gösterecek ruj önerilerine Maybelline New York SuperStay Matte Ink City Edition Lipstick 110 Originator rengini eklemelisin. Böğürtlen tonlarındaki bu ruj, dudakları kurutmadan mat bir bitiş sağlıyor, süper yoğun rengiyle 16 saate kadar havalu bir görünüm veriyor.

Editörün önerisi: Aydınlatıcın yardımıyla dudaklarının şeklini ön plana çıkar ve daha dolgun görünmesini sağla. Koyu tonlarda bir rujla makyajını tamamladığında dişlerin hiç olmadığı kadar muhteşem görünecek.

Parlatıcı Kullan

Parlatıcı Kullan

Dilersen kırmızı rujunun üzerine veya tek başına parlatıcı kullanmak da dişlerine beyazlık kazandırır. Dişlerini daha parlak, beyaz ve aydınlık göstermek için rujunun üzerine parlatıcı sürmeni tavsiye ediyoruz. Maybelline New York Lifter Gloss parlatıcı, sadece dişleri beyazlatmakla kalmıyor, aynı zamanda dudakları daha dolgun gösteriyor. Lifter Gloss parlatıcını ruj üzerine veya tek başına kullanabilirsin.

Günlük makyajında parlatıcını tek başına soğuk far renkleriyle kullanabilirsin. Koyu ruj etkisine benzer olarak, soğuk far tonları da, dişlerindeki sarının daha az belirgin olmasını sağlayacak. Gülüşünü vurgulamak için, bakışlarında pastel mor ve maviler tonlarından yardım alabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler