loader

​Makyaj Trendi Dosyası: En Yeni Sonbahar/Kış Makyaj Trendleri

Favoriye Ekle

En yeni sonbahar ve kış makyaj trendlerini öğrenip, sonbahara makyajınla damga vurmaya ne dersin?

Yeni mevsimin gelmesiyle birlikte midemizde kelebekler uçuşmaya başladı! Neden mi? Çünkü yeni mevsim yepyeni makyaj trendleriyle geldi. Bu sonbahar makyajı daha önceki mevsimlere hiç benzemeyecek, en azından makyaj trendleri açısından. Hazır moda haftaları da yavaş yavaş gündemimize girmeye başlamışken, seni 2020'nin en yeni, dumanı üstünde makyaj trendleriyle baş başa bırakıyoruz!

Canlı far renkleri ile disko makyajı trendi

Canlı far renkleri ile disko makyajı trendi

Bu sezonun en önde gelen makyaj trendlerinden biri de disko makyajı! Parlak ve canlı göz makyajlarının yine canlı renklerdeki rujlarla kombinlendiği, 80'ler esintisi taşıyan bu makyaj trendi, soğuk mevsimlere giriş yaparken hepimizi canlandıracak gibi görünüyor.

Göz makyajında disko makyaj trendini denemek istersen, L'Oréal Paris'in Color Queen Tekli Farlarını kullanabilirsin. Metalik mor renkli 27 Transcendent rengi ve canlı pembe tonuyla 05 Ruler bu makyaj trendine çok uyacak!

Skinification - Cilt bakımı ve makyaj aynı anda

Skinification - Cilt bakımı ve makyaj aynı anda

Cilt bakımının önemi günden güne artıyor ve sağlıklı, doğal ve parlak cilt görünümleri de bu sezonun makyaj trendleri arasında yerini aldı bile. Cilde iyi bakmak, cilt bakım rutinleri oluşturmak ve ona sıkı sıkıya bağlı olmak artık bir çoğumuzun alışkanlığı haline geldi. Artık yeni makyaj trendi de cilt bakım rutini ile makyajı buluşturmak. Skinification da denen bu makyaj trendi, cilde bakım yapan makyaj ürünleri kullanmak önemli. Hyalüronik asit içeren, cildi nemlendiren ve bakım yapan fondötenlerle cildin hem kusursuz hem de sağlıklı görünmesini sağlayarak bu makyaj trendini takip edebilirsin.

Eğer hangi fondöten cildime bakım da yapar?" diye sorarsan, L'Oréal Paris'in True Match fondöteni yenilenen formülü ile artık cilde bakım da yapıyor. İçeriğindeki %80 oranındaki hyalüronik asit ile 2 haftada cilt görünümünü iyileştiren, pürüzsüzleştiren ve eşitleyen True Match fondöten ile artık makyaj yaparken de cildine bakım yapabilirsi.

Kırmızı dudak makyajı trendi

Kırmızı dudak makyajı trendi

Kırmızı ruj trendi hiçbir dönem popülerliğini kaybetmeyen bir makyaj trendi. Yaz, bahar ve kış mevsimine ayrı ayrı yakışan kırmızı ruj bu sezon da çok moda olacak gibi görünüyor. Eğer sen de bu vazgeçilmez makyaj trendini uygulamak istersen, yokmuş hissi veren, kendi dudağın gibi hissedeceğin bir likit mat ruj önerimiz var: L'Oréal Paris Rouge Signature likit mat rujlar, incecik ve kalıcı yapılarıyla en sevdiğimiz rujlardan. Serideki 115 I Am Worth It rengi ise, kırmızı dudak makyajı trendi için birebir!

60'lardan Esinlenen Büyük Bambi Gözler

60'lardan Esinlenen Büyük Bambi Gözler

Makyaj trendlerinde 60'ların esintisi her zaman hoşumuza gitmiştir. Bu sezon da 60'lardan çıkıp gelen, büyük göz makyajları son derece moda olacak. Peki büyük, bambi bakışları nasıl elde edebilirsin? Tabii ki maskaralarla! Bu makyaj trendini takip edebilmen için L'Oréal Paris'in çok yakında yeni bir maskarasının geleceğini de heyecanla duyurmak isteriz! Bu sürpriz maskarayı ilk keşfedenlerden olmak için bizi takip etmeyi sakın unutma :)

Parlak renkli eyeliner makyaj trendi

Parlak renkli eyeliner makyaj trendi

Gelelim en renkli makyaj trendlerinden bir diğerine: Sonbahar-kış sezonu makyaj trendleri arasında parlak renkli eyeliner makyajları gittikçe popülerleşiyor. Klasik siyah eyeliner makyajlarına ara verip makyajına biraz canlılık katmak istersen, renkli eyelinerları bu sezon mutlaka denemelisin. Bu makyaj trendini uygulamak istersen renkli göz kalemlerinden, hatta likit mat rujlarından bile yardım alabilirsin!

Dağınık eyeliner ve dumanlı göz makyaj trendi

Dağınık eyeliner ve dumanlı göz makyaj trendi

Peki bu sezonun makyaj trendleri arasında çılgın bir şeyler yok mu? Tabii ki var! Dün geceden kalmış görünümlü göz makyajları da yükselen bir makyaj trendi olarak yerini alıyor. Bu makyaj trendine nasıl ayak uyduracağını merak ediyorsan da cevabımız çok basit: Bırak dağınık kalsın! Gelişigüzel sürdüğün eyelinerını dağıtabilir, kahverengi ve siyah göz kalemi ile dumanlı bir etki verebilirsin. Bunun için L'Oréal Paris Infaillible Göz Kalemlerini ve Superliner Flash Cat Eye Eyeliner'ı kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön