loader

Deniyoruz: Lancome Monsieur Big Maskaralar

Favoriye Ekle

En sevilen maskaralardan biri olan Lancome Monsieur Big maskaraları birlikte deniyoruz!


Kim ne derse desin, maskara denilince aklımıza ilk “Lancôme” geliyor. Annemizin makyaj masasındaki Hypnôse maskarayı çaktırmadan kullanarak büyümemizin bunda etkisi var! Konu maskara olunca, derin sadakatimizi kazanan Lancôme, şimdiye kadar ürün skalasındaki hiçbir maskara ile bizi hayal kırıklığına uğratmadı. 

Son zamanlarda favorilerimizden biri de, pek çoğunuz gibi Grandiôse Maskaraydı. Pek çoğunuz gibi dedik, çünkü siz de bu maskarayla ilgili sosyal medya üzerinden hep olumlu yorumlar yaptınız. Yenilikçi fırçası bir yana kalıcılığı ve dramatik etkisiyle makyaj çantamızın son gözdesi oldu. 

Markanın maskara tarihinde uzuuuun bir gezinti yapmamızın sebebi, şimdiki heyecanımızı anlamanıza yardımcı olmaktı. Şöyle ki, çok severek kullandığımız Lancome Monsieur Big maskaralara bir yenisi daha eklendi. Lancome Monsieur Big'in bağımlılık yapan hacim etkisine henüz doyamamışken, sırasıyla önce Monsieur Big ile tanıştık, şimdi ise gündemimizde Lancome Monsieur Big Extreme Black maskara var! Yoğun takma kirpik etkisine bir de ekstra siyah etki eklenince dedik ki, Monsieur Big maskaraları tek tek incelememizin vakti geldi! İşte karşında en iyi maskaralar listemizin değişmez üyeleri: Lancome Monsieur Big maskaralar! 

Lancome Monsieur Big Maskara

lancome monsieur big maskara

Çıktığı ilk günden beri elimizden düşüremediğimiz, makyaj çantamızdan eksik etmediğimiz Lancôme Monsieur Big maskara, isminin de çağrıştığı gibi büyük, hacimli kirpikler vadediyor. Gelelim, bu yeni maskaranın başarılarına: İlk fırça darbesinde değişimi fark ettiren Monsieur Big, yoğun pigmentleri sayesinde oldukça siyah bir görünüm veriyor. Anında daha kalın kirpik görünümü yaratan Monsieur Big’in fırçası yumuşak fiberlerden oluşuyor. Hal böyle olunca da oldukça yumuşak bir uygulama sağlıyor. Her bir kirpiği tek tek ayıran ve kaldıran fırçası, topaklanmanın da önüne geçiyor, üstelik 24 saate kadar da kalıcı!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Deniyoruz: Lancome Monsieur Big Maskaralar_1

Bu maskara ile ilgili en çok sevdiğimiz şey, ağırlık veya topaklanma yapmadan kirpiklere olabildiğince hacim vermesi. Eğer kirpiklerinde takma kirpik etkisini seviyor ama sürekli takma kirpik takmak istemiyorsan, Lancome Monsieur Big, tüm beklentilerini karşılayacak.

Lancome Monsieur Big Waterproof Maskara

Lancome Monsieur Big Waterproof Maskara

Waterproof yani suya dayanıklı maskara kullanmamızın bir çok sebebi var: Deniz ve havuz kenarında bile göz alıcı kirpiklere sahip olmanın yanında, sürekli yaşaran gözlerde maskaranın akmasına engel olmak, özellikle yaz aylarında yoğun geçen günlerde terlemenin ve sıcağın etkisiyle maskaranın daha kalıcı olmasını sağlamak, hatta kış aylarında yağmurlu ve soğuk günlerde bile maskaranın yerinden bir gram oynamamasını sağlamak için sık sık waterproof maskaraları tercih ediyoruz.

Hem 12 kata kadar hacim etkisi, hem de suya dayanıklı, gün boyu asla akmayan, bulaşmayan bir maskara istiyorsan, Lancome Monsieur Big Waterproof Maskara tam sana göre demektir. Yazın denize veya havuza girsen bile, Monsieur Big Waterproof maskaranın akmayacağından emin olabilirsin. Hatta bu maskarayı biz hem havuzda hem de denizde test etmiştik, bu makalemizde görebilirsin!

Lancome Monsieur Big Extreme Black Maskara

Lancome Monsieur Big Extreme Black Maskara

Şimdi gelelim güzel habere: Lancome Monsieur Big Extreme Black Maskara, şimdi aynı takma kirpik etkisi ile hem de çok çok çok daha siyah. Eğer kirpiklerinde ekstra siyah etkiyi seviyorsan, Lancome Monsieur Big Extreme Black Maskara'ya bayılacaksın.


Kirpiklere 12 katına kadar hacim vermenin yanında, yoğun siyah pigmentli formülü ile Monsieur Big Extreme Black maskara, normal Monsieur Big maskaraya oranla %10 daha siyah, hatta Lancome maskaralar arasında en siyahı! Özellikle açık renkli kirpiklere sahipsen, bu maskaranın yüzünü güldüreceğine emin olabilirsin! Kirpiklerin bu maskara ile eskisine oranla çok daha yoğun, hacimli, uzun ve dolgun görünürken, büyük ve yumuşak fırçası ile kirpiklerine kolayca uygulayabileceksin ve etkisi de 24 saate kadar kalacak. Biz bir maskaradan daha ne isteyebiliriz diye düşünürken, Lancome Monsieur Big Extreme Black Maskara ile yoğun siyah etki başımızı döndürdü bile!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler