loader

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Lancôme Ürünleri

Favoriye Ekle

Feminen ve şık havasıyla en sevdiğimiz makyaj markalarından biri olan Lancôme’un en sevdiğimiz ürünlerini bir araya getirdik!

Makyajla ilk haşır neşir olmaya başladığımız küçüklük yaşlarımızda, annelerimizin çekmecelerini karıştırırken tanıştığımız Lancôme, bugün en yeni makyaj trendlerini yakından takip eden, birbirinden kült ürünleri ile vazgeçilmez makyaj markalarımız arasında en üst sıralarda. Yıllardan beri çok severek kullandığımız, aynı zamanda yeni trendleri takip ettiğimiz ürünleriyle Lancôme artık annelerimizin makyaj çantalarından çıkıp bizimkilere dahil oldu.

1. Lancome Teint Iole Ultra Wear Fondöten

1. Lancome Teint Iole Ultra Wear Fondöten

Pürüzsüz, kadife gibi bir ten makyajı istiyorsan, Lancôme’un Tient Idole Ultra Wear fondöteni tam sana göre. Hem yüksek kapatıcı hem de 24 saate kadar etkili olan bu yumuşacık fondötenin en güzel tarafı da ciltte yokmuş gibi hissedilmesi. Çok kolay dağılan ve kadife gibi bir his bırakan bu fondöteni bugüne kadar denemediysen hemen alışveriş sepetine eklemelisin.

2. Lancome Hypnose Drama Maskara

2. Lancome Hypnose Drama Maskara

Dolgun ve hacimli kirpikler için elimiz ilk olarak Lancome Hypnose Drama Maskara'ya gidiyor. Kirpikleri sadece tek katta dolgunlaştıran bu maskara, aynı zamanda hacim ve uzunluk da katıyor. Sen de bizim gibi ince ve kısa kirpiklerden şikayetçiysen ikonik Hypnose Drama Maskara ile tanışmalısın. Konveks yapıdaki fırça formu sayesinde en kısa kirpikleri bile kıvıran bu maskara, dış köşelerdeki ulaşması zor kirpikleri de kavrıyor. Hem gece, hem de gündüz makyajında kullandığımız Lancome Maskara göz makyajına bambaşka bir seviye kazandırdı.

3. Lancome Gransiose Liner

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Lancôme Ürünleri_4

Kusursuz eyelinera giden yolda en büyük yardımcılarımızdan biri de Lancôme’un ikonik Grandiôse Liner’ı. Bükülebilen gövdesi sayesinde, en acemiye bile mükemmel kuyruklu bir eyeliner çektiren Grandiôse Liner resmen sihirli gibi. Mat ve yoğun siyah bitişi ile bittikçe yenilediğimiz ürünlerin başında geliyor.

4. Lancome Teint Idole Ultra Wear Kapatıcı

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Lancôme Ürünleri_2

Göz altı morluklarından şikayetçi misin? Ne yaparsan yap, gözlerinin altındaki yorgun görünümden kurtulamıyorsan o zaman sana ilacını söylüyoruz: Lancôme’un Teint Idole Ultra Wear Camouflage kapatıcısı! Çok ufacık bir miktarı bile en koyu göz altlarını hiç yokmuşçasına kapatan bu mucizevi kapatıcı herkesin makyaj çantasında bulunmalı! Çizgilere dolmayan, yoğun pigmentine rağmen ağırlık yapmayan Camouflage kapatıcıya en az bizim kadar bayılacağın garanti.

5. Lancome L'Absolu Rouge Drama Ink

5.  Lancome L'Absolu Rouge Drama Ink

Daha yoğun ve çarpıcı renklere sahip olmak için Lancome L'Absolu Rouge Drama Ink ile tanışmalısın. Bu rujların en büyük özelliği yağ içinde su emülsiyonlu formülüne sahip olması! Özel formülü sayesinde gelenksel rujlara göre iki kat daha fazla renk pigmentine sahipler. Böylece dudaklarında sadece tek katta daha yoğun ve belirgin renkler kazandırabilirsin. Lancome rujların en çok sevdiğimiz özelliği yoğun bir bitişi olmasına rağmen incecik bir yapısının olması. Böylece dudakta ağırlık yapmıyor ve 8 saate kadar kalıcılığını koruyor.

6. Lancome Ombre Hypnose Stylo Far

6. Lancome Ombre Hypnose Stylo Far

Bugüne kadar denediğimiz tüm kalem farları unutturan bir ürünle seni tanıştıralım: Lancome Ombre Hypnose Stylo Kalem Göz Farı! Yumuşacık sürümüyle zahmetsiz göz makyajları yaratma şansı buluyoruz. Tek adımda gözlerini renklendiren bu kalem farlar, göz kapağında dağılma ve bulaşma yapmıyor. Far fırçasıyla kolayca uygulayabileceğin bu kalem farların metalik bitişine de ayrı bayılıyoruz! Sen de bizim gibi göz makyajında pratik ve canlı görünümleri beğeniyorsan Lancome kalem fara bir şans vermelisin.

7. Lancome Hypnose Palette

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Lancôme Ürünleri_9

Geldik annelerimizin çekemecelerinde karıştırmayı en sevdiğimiz ürünlerden birine! Yıllarca güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Lancôme Hypnôse far paletleri artık bizim de makyaj çantamızda. İçerisindeki birbiriyle uyumlu 5 far tonu ile pratik göz makyajları sunan bu far paletlerinin aynı zamanda yapıları da çok yumuşak ve pigmentli. Makyaj çantana sığacak ve her yerde yanında olacak bir far paleti arıyorsan, Hypnôse paletlerden mutlaka bir tane edinmelisin.

8. Lancome Fix It Forget It Sprey

8. Lancome Fix It Forget It Sprey

Makyajının 24 saate kadar kalıcılığını korumak için ihtiyacın olan üründen bahsedelim: Lancome Fix It Forget It Sprey. Adından da anlaşıldığı gibi, makyaj sabitleme spreyini sıktıktan sonra makyajının varlığını uzun bir süre unutabilirsin. Çünkü makyajın 24 saat boyunca tazelemeye ve kontrol etmeye gerek kalmadan kusursuz görünmeye devam edecek. Bu makyaj sabitleme spreyinin en çok makyajın rengini değiştirmemesini ve makyajın tıpkı ilk anki gibi göstermesini sevdik. Biliyorsun, bazı makyaj sabitleme spreyleri yüze daha donuk ve cansız bir görünüm kazandırabiliyor. Lancome makyaj spreyini sıktıktan sonra gün boyu koşuşturabilir hatta gece dans pistinden hiç inmeyebilirsin. Merak etme, makyajın ilk anki gibi görünmeye devam edecek.

9. Lancome Idole Parfüm

9. Lancome Idole Parfüm

Bizim için ikonik parfüm denilince akla ilk olarak Lancome Idole parfüm geliyor. Her tene uyum sağlayan ve gün boyu kalıcılığını koruyan bu parfümü çok seviyoruz. Makyajcom editörlerinin masalarında mutlaka bir Idole parfüm görebilirsin! Peki Idole parfümü neden bu kadar çok seviyoruz? Çünkü çok çiçeksi, çok çekici ve çok taze! Başta Isparta olmak üzere 2 farklı coğrafyadan, 3 farklı özütleme tekniği ile 4 farklı türde gül kullanılan bu parfümün neden bu kadar özel olduğunu artık daha iyi biliyorsun.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/