loader

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Maybelline New York Rujlar

Favoriye Ekle

Yapılarını, duruşlarını ve renk seçeneklerini en çok sevdiğimiz Maybelline ruj renklerinden favorilerimizi listeledik!

Ruj bağımlıları birbirlerini anlar! Tek bir ruj bize asla yetmez, birbirine yakın tonlar bile olsa seçmekte zorlanırız. Çantamızın içinde, makyaj çantamızda “Belki süreriz” diye minimum 5 tane farklı ruj taşır, o günkü modumuza göre seçmeyi severiz. Rujları bu kadar seviyorken, yapılarını, renklerini ve duruşlarını çok sevdiğimiz Maybelline ruj renklerinden listeledik. Aralarından henüz denemediğin varsa sana ilham olacak!

Maybelline Matte Ink 65 Seductress

Maybelline Matte Ink 65 Seductress

Sıcak tonlu, mat bitişli ve herkesin makyaj malzemeleri arasında bulunması gereken bir nude ton olan Maybelline Super Stay Matte Ink rujlardan 65 Seductress rengi, en popüler rujlardan biri. Herkese yakışacak sıcak nude tonu ile Maybelline ruj 65 Seductress rengi, günlük ve gece makyajlarında son derece kullanışlı. Cilt alt tonunun sıcak veya soğuk olması fark etmeden, her durumda kullanabileceğin bir nude mat ruj arıyorsan, mutlaka denemelisin.


Maybelline Ultimatte 799 More Taupe

Maybelline Ultimatte 699 More Taupe

Her makyajına yakışacak, cilt tonunla uyum sağlayacak kurtarıcı bir mat nude ruj arıyorsan, Maybelline Ultimatte 799 Taupe rengine bakabilirsin. Kahverengi-nude tonlarındaki bu ruj, daha belirgin bir nude ruj rengi arayanlar için harika bir seçenek. Üstelik hem canlı hem de doğal tonlu göz makyajlarla çok yakışıyor. Mat bitişli, kremsi formülü ile dudakları kurutmayan bu rujlar, tek sürüşte yoğun renk veriyor ve dudakların pürüzsüz görünmesini sağlıyor.


Maybelline Matte Ink 320 Individualist

Maybelline Matte Ink 320 Individualist

Turuncu - kırmızı ruj renklerini seviyorsan, Maybelline Spiced Edition serisindeki 320 Individualist rengi tam sana göre. Klasik kırmızılara ara verip, turuncu alt tonlu ve çok enerjik bir ton denemek istersen, 320 Individualist ile göz kamaştıracağına emin olabilirsin. Üstelik bu likit mat rujun bozulma ve çıkma gibi bir riski yok, 16 saate kadar kalıcı süper mat bitişi ile rujunu tazelemek zorunda kalmayacaksın!

Maybelline Color Sensational 975 Divine Wine

maybelline divine wine

Hem günlük hem de gece makyajlarına yakışacak, cilt tonuna uyum sağlayacak joker bir bordo ruj önerisi istersen, Maybelline ]75 Divine Wine tam sana göre. Son derece çekici bir renge sahip olan Color Sensational Divine Wine rengi, rahat sürümü ve dudağı kurutmama özelliği ile en iyi bordo rujların başında geliyor.

Maybelline Ultimatte 599 More Mauve

Maybelline Ultimatte 599 More Mauve

Leylak tonlu rujlar, son zamanların en popüler ruj renklerinden biri. Soğuk pembe alt tonlu Maybelline Ultimatte 599 More Mauve rengi, bugüne kadar denediğimiz en iyi leylak tonlu rujlardan biri. Üstelik dudakları kurutmayan formülü ve yoğun rengi sayesinde dudaklara çok çekici bir etki veriyor.

Maybelline Made For All 376 Pink For Me

Maybelline Made For All 376 Pink For Me

Cilt tonuna yakışacak doğru pembe ruj rengini bulmakta zorlanıyorsan, sana Maybelline Pink For Me ruju önerebiliriz. 50'den fazla farklı cilt tonunda denenmiş bu evrensel pembe-nude ruj tonu, istisnasız her cilt tonuna uygun. Maybelline Made For All PinkFor Me rengi, yumuşak sürümü ve yoğun pigmentasyonu ile her makyaj çantasında bulunması gereken renklerden.

Maybelline Ultimatte 299 More Scarlet

Maybelline Ultimatte 299 More Scarlet

Bir kere baştan anlaşalım, eğer makyaj çantanda düzenli olarak bir kırmızı ruj taşıyor olmalısın! Bizim makyaj çantamızın favori kırmızısı ise Maybelline Ultimatte 299 More Scarlet rengi. Hem yumuşacık sürümü hem de her cilt tonuna yakışan kırmızı tonu ile her duruma uygun bir ruj!

Yorumlar

2 Yorum

Makyaj.com Üyesi 25 May 2020 - 16:28

Benim en sevdiğim maybelline ruj serisi aşırı seviyorum mat özelliğine bayılıyorum

4 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
4 Kişi faydalı buldu
25 May 2020 - 16:28

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön