loader

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Maybelline New York Rujlar

Favoriye Ekle

Yapılarını, duruşlarını ve renk seçeneklerini en çok sevdiklerimizden olan Maybelline New York rujlardan favorilerimizi listeledik!

Ruj bağımlıları birbirlerini anlar! Tek bir ruj bize asla yetmez, birbirine yakın tonlar bile olsa seçmekte zorlanırız. Çantamızın içinde, makyaj çantamızda “Belki süreriz” diye minimum 5 tane farklı ruj taşır, o günkü modumuza göre seçmeyi çok severiz. Rujları bu kadar seviyorken, yapılarını, renklerini ve duruşlarını çok sevdiğimiz Maybelline rujlardan en sevdiklerimizi listeledik. Aralarından henüz denemediğin varsa sana ilham olacak!

Sıcak bir nude

maybelline ruj 70

Sıcak tonlu, mat bitişli ve herkesin makyaj malzemeleri arasında bulunması gereken bir nude ton olan Maybelline Super Stay Matte Ink rujlardan Amazonian rengi, en popüler rujlardan biri. Herkese yakışacak sıcak nude tonu ile Maybelline ruj 70 Amazonian rengi, günlük ve gece makyajlarında son derece kullanışlı.

En popüler nude tonu

maybelline 65 seductress

Her makyajına yakışacak, cilt tonunla uyum sağlayacak kurtarıcı bir mat nude ruj arıyorsan, Maybelline 65 Seductress rengine bakabilirsin. En popüler nude rujlardan biri olan Super Stay Matte Ink 65 Seductress rengi, uzun süre kalıcılığı ve süper mat bitişi ile bizim de favorilerimizden.

Pembe mat ruj

maybelline 175

Pembe mat rujları seviyorsan, Maybelline 175 Ringleader rengini mutlaka denemelisin. Super Stay Matte Ink City Edition serisindeki bu pembe likit mat ruj, her cilt tonuna yakışabilecek, canlı ve çekici bir pembe tonu.

Yaz gecelerinde sana pudramsı matlığı ile eşlik edecek muhteşem bir pembe ruj arıyorsan cevap Maybelline New York Color Sensational Powder Matte serisinden 10 Nocturnal Rose. Her makyaja yakışacak bu ton, aynı zamanda pudramsı matlığı ile bronz tenine de çok iyi gidecek.

Editörün Önerisi: Mezuniyet makyajında bronz ve pembe tonlara yer vermeyi planlıyorsan, bu ruj makyajına çok yakışacak!

Çekici bir bordo ruj önerisi

maybelline divine wine

Hem günlük hem de gece makyajlarına yakışacak, cilt tonuna uyum sağlayacak joker bir bordo ruj önerisi istersen, Maybelline Divine Wine tam sana göre. Son derece çekici bir renge sahip olan Color Sensational Divine Wine rengi, rahat sürümü ve dudağı kurutmama özelliği ile en iyi bordo rujların başında geliyor.

Kalem ruj önerisi

maybelline ink crayon 20

Maybelline Ink Crayon kalem rujlar da en sevdiğimiz rujlar arasında. Özellikle Ink Crayon 20 Enjoy The View rengi, kızılımsı nude tonuyla en kullanışlı renklerden. Sivri ucu sayesinde aynaya bakmadan bile kolayca sürülebilen bu kalem rujlar, mat bir bitişe ve uzun süre kalıcılığa sahip.

Herkese yakışacak bir nude

maybelline mauve for me

Cilt tonuna yakışacak doğru nude ruj rengini bulmakta zorlanıyorsan, sana Maybelline Mauve For Me ruju önerebiliriz. 50'den fazla farklı cilt tonunda denenmiş bu evrensel nude ruj tonu, istisnasız her cilt tonuna uygun. Maybelline Made For All Mauve For Me rengi, yumuşak sürümü ve yoğun pigmentasyonu ile her makyaj çantasında bulunması gereken renklerden.

Nude tonlar zaten bizim için vazgeçilmez, hele bir de içerisinde pembe ton barındırıyorsa ayrı güzel! Günlük makyajlarımızda en sevdiğimiz renklerden biri de Maybelline New York Color Sensational Creamy Matte 987 Smoky Rose. Her türlü makyaja yakışacak bu renge mutlaka sahip olmalısın!

Vazgeçilmez kırmızı

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Maybelline New York Rujlar_1

Bir kere baştan anlaşalım, eğer makyaj çantanda düzenli olarak bir kırmızı ruj taşıyor olmalısın! Bizim makyaj çantamızın değişmez kırmızısı ise Maybelline New York Color Sensational 965 Siren in Scarlet. Hem yumuşacık sürümü hem de her cilt tonuna yakışan kırmızı tonu ile her duruma uygun bir ruj! Özellikle mezuniyet ve düğün sezonu açılmışken bu ruja çok ihtiyacın olacak.

Photo Temptalia

Yorumlar

2 Yorum

Makyaj.com Üyesi 25 May 2020 - 16:28

Benim en sevdiğim maybelline ruj serisi aşırı seviyorum mat özelliğine bayılıyorum

3 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
3 Kişi faydalı buldu
25 May 2020 - 16:28

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön