0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Maybelline New York Rujlar

Favoriye Ekle
Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği Maybelline New York Rujlar

Yapılarını, duruşlarını ve renk seçeneklerini en çok sevdiklerimizden olan Maybelline New York rujlardan favorilerimizi listeledik!

Ruj bağımlıları birbirlerini anlar! Tek bir ruj bize asla yetmez, birbirine yakın tonlar bile olsa seçmekte zorlanırız. Çantamızın içinde, makyaj çantamızda “Belki süreriz” diye minimum 5 tane farklı ruj taşır, o günkü modumuza göre seçmeyi çok severiz. Rujları bu kadar seviyorken, yapılarını, renklerini ve duruşlarını çok sevdiğimiz Maybelline New York rujlardan en sevdiklerimizi listeledik. Aralarından henüz denemediğin varsa sana ilham olacak!

Klasik bir nude

Açık tonlu, mat bitişli ve herkesin makyaj malzemeleri arasında bulunması gereken bir nude ton olan Maybelline New York Color Sensational Creamy Matte serisinden 930 Nude Embrace’i mutlaka not etmelisin. Hem günlük makyajlara hem de yoğun göz makyajlarına çok yakışan bir ruj!

Kiremit tonunun cazibesi

Kiremit tondaki rujlar bir süredir epey popüler. Hem nude tonlara kaçan hem de içerisinde kiremit tonu barındıran ve her cilt tonuna yakışacak Maybelline New York Color Sensational Creamy Matte 932 Clay Crush’ı mutlaka denemelisin. Özellikle bu yazın ışıltılı göz makyajları ile çok yakışıyor.

Pudramsı mat bir pembe

Yaz gecelerinde sana pudramsı matlığı ile eşlik edecek muhteşem bir pembe ruj arıyorsan cevap Maybelline New York Color Sensational Powder Matte serisinden 10 Nocturnal Rose. Her makyaja yakışacak bu ton, aynı zamanda pudramsı matlığı ile bronz tenine de çok iyi gidecek.

Editörün Önerisi: Mezuniyet makyajında bronz ve pembe tonlara yer vermeyi planlıyorsan, bu ruj makyajına çok yakışacak!

Metalik Bordo

Metalik makyaj trendi hala ilk günkü gibi popüler. Bu yaz da bu makyaj trendini devam ettirmek istersen çok beğendiğimiz bir metalik bordo tonu öneriyoruz: Maybelline New York Color Sensational Metallic Matte serisinden 25 Copper Rose. Bu bordo tonunun içerisindeki metalik yansımalar insanın gözünü kamaştırıyor, tam düğün makyajların yakışacak cinsten!

Gri tonlar bambaşka

Gri alt tonlu nude rujların çok cool bir havası olduğu bir gerçek. Özellikle favorimiz Maybelline New York Color Sensational Loaded Bolds serisinden 893 Gone Greige bir harika! Eğer makyajında biraz daha cesur renkler kullanmak istersen, bu ruju mutlaka denemelisin!

Pembe ve nude olmazsa olmaz!

Nude tonlar zaten bizim için vazgeçilmez, hele bir de içerisinde pembe ton barındırıyorsa ayrı güzel! Günlük makyajlarımızda en sevdiğimiz renklerden biri de Maybelline New York Color Sensational Creamy Matte 987 Smoky Rose. Her türlü makyaja yakışacak bu renge mutlaka sahip olmalısın!

Vazgeçilmez kırmızı

Bir kere baştan anlaşalım, eğer makyaj çantanda düzenli olarak bir kırmızı ruj taşıyor olmalısın! Bizim makyaj çantamızın değişmez kırmızısı ise Maybelline New York Color Sensational 965 Siren in Scarlet. Hem yumuşacık sürümü hem de her cilt tonuna yakışan kırmızı tonu ile her duruma uygun bir ruj! Özellikle mezuniyet ve düğün sezonu açılmışken bu ruja çok ihtiyacın olacak.

Photo Temptalia

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön