loader

Makyajcom Editörlerinin En Sevdiği NYX Professional Makeup Ürünleri

Favoriye Ekle

NYX Professional Makeup’ın en sevdiğimiz ve mutlaka denemen gerektiğini düşündüğümüz ürünlerini bir araya getirdik!

Bizim gibi makyajla iç içe yaşayan biriysen, NYX Professional Makeup ürünleri seni heyecanlandırıyor olmalı. Ürün yelpazesini sürekli geliştiren, hiçbir yerde bulamayacağımız renkteki ürünleri barındıran, makyaj konusunda yenilikçi ürünleriyle bambaşka bir tarz yaratan bir marka NYX Professional Makeup. Bu yazımızda da bizi heyecanlandıran, çok severek kullandığımız ve senin de mutlaka denemen gerektiğini düşündüğümüz NYX Professional Makeup ürünlerini bir araya getirdik!


1. NYX Professional Makeup Total Control Drop Fondöten

1. NYX Professional Makeup Total Control Pro Drop Fondöten

İnce yapılı ama buna rağmen son derece kapatıcı olan NYX Professional Makeup Total Control Pro fondöten çok uzun zamandır favori fondötenlerimizden. İncecik yapısı sayesinde, istenen kapatıcılığa kadar arttırılabilir yapısı ve yine de yüzde yokmuş hissi gerçekten inanılmaz. Ten makyajında kadifemsi mat görünümleri seviyorsan, Total Control Drop fondöteni mutlaka denemelisin! Üstteki ürün kartına tıklayarak bu fondöteni inceleyebilir, kolayca sepetine ekleyebilirsin.

2. NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Far Paletleri

NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Far Paletleri

NYX Professional Makeup far paletleri, herkesin en sevdiği efsanevi paletler. Eğer bir far paletim olsun, uygulaması kolay olsun ve hem gündüz hem gece makyajlarını çıkarmada pratik olsun diyorsan, NYX Professional Makeup'ın Ultimate Shadow far paletlerinden mutlaka edinmelisin. En acemisine bile 2 dakikada dumanlı bir göz makyajı yaptıran bu far paletlerinin renkleri de çok kullanışlı. Dumanlı göz makyajları için Smokey rengini, sıcak bakır tonları için Warm Neutrals rengini, soğuk tonlar için Cool Neutrals rengini, canlı ateş tonları için Phoenix rengini ve en canlı far tonları için de Brights rengini tercih edebilirsin. Tüm renkleri incelemek ve far paletini seçmek için üstteki ürün kartına tıklayabilirsin.

3. NYX Professional Makeup Epic Ink Kahverengi Eyeliner

NYX Professional Makeup Epic Ink Kahverengi Eyeliner

Bugüne kadar hiç kahverengi eyeliner denemiş miydin? Klasik siyah eyelinera göre çok daha doğal ama aynı zamanda çekici bir etki veren kahverengi eyeliner, son zamanlarda bizim için vazgeçilmez. NYX Professional Makeup'ın Epic Ink Eyeliner'ının da şöhretini duymuşsundur diye düşünüyoruz. İncecik ucu ile tek seferde kusursuz bir şekilde uygulanabilen bu eyelinerın kahverengi rengi de inanılmaz başarılı! Hiç düşünmeden bu eyelinerı da alışveriş çantana eklemelisin.

4. NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici

4. NYX Professional Makeup Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici

Gün boyu sabitlenmiş ve hiçbir yere kıpırdamayan kaşlara sahip olmak istiyorsan, Brow Glue Şeffaf Kaş Sabitleyici'yi mutlaka denemelisin. 16 saate kadar kalıcı ve yapışkan his bırakmayan bu kaş şabitleme jeli, minik fırçası ile kaşlara çok kolay bir şekilde uygulanıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

5. NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı

NYX Professional Makeup Born To Glow Likit Aydınlatıcı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Taa kilometrelerce öteden kendisini belli eden ama aynı zamanda da çok doğal duran bir aydınlatıcı arıyorsan, NYX Professional Makeup'ın Born To Glow likit aydınlatıcısı şiddetle önerimiz! Sim içermeyen metalik bitişli bu likit aydınlatıcı, tek başına kullanıldığı gibi fondöten içine karıştırılmak için de çok uygun. Pembe, altın ve bronz tonlarıyla her cilt tonuna hitap eden bu aydınlatıcıyı daha yakından incelemek için ürün kartına tıklamayı unutma.

6. NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum

Doğal bitişli ama aynı zamanda da cildindeki tüm kızarıklıkları ve izleri kapatacak, koyu göz altı morluklarından kurtulmanı sağlayacak bir kapatıcı arıyorsan, NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum'u mutlaka denemelisin. Tremella mantarı, cica ve yeşil çay içeren formülü ile cilde bakım yapan bu kapatıcı serum, kullandığımız en iyi kapatıcılardan biri.

7. NYX Professional Makeup Butter Gloss Dudak Parlatıcıları

Daha parlak ve daha dolgun dudak makyajları sence de çok güzel görünmüyor mu? Parlak dudak deyince aklımıza ilk olarak NYX Professional Makeup Butter Gloss Dudak Parlatıcıları geliyor. Mükemmel nude renklere sahip olan ve dudakta yapışkan his bırakmayan bu dudak parlatıcıları her makyaj çantasında olmayı hak ediyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/