loader

Makyajcom Editörlerinin Favori 6 L'Oréal Paris Maskarası

Favoriye Ekle

Daha yoğun, dolgun, uzun ve hacimli kirpikler için en sevdiğimiz Loreal Paris maskaraları tek tek inceliyoruz!

Konu maskaralara geldiyse herkes kenara çekilsin bizim de söyleyecek iki çift lafımız var! Makyajın gizli kahramanı olan maskaralara bugün senin için yakından bakıyoruz ve favorilerimizi belirliyoruz.

İtiraf edelim, maskara seçimi zordur. Özellikle bizim gibi cılız kirpiklerini dolgun ve uzun gösterecek maskara seçimi uzun zaman alabiliyor. Merak etme, Makyaj.com editörleri olarak bugüne kadar kullandımız ve çok sevdiğimiz 6 Loreal maskarayı açıklıyoruz! Kirpiklerimizde gözle görülür bir fark yaratan ve göz makyajımızı ortaya çıkaran, en sevilen maskaralar arasına girenlerin hepsinden biz çok memnunuz, sana da tavsiye ediyoruz!

1. L'Oréal Paris Telescopic Maskara

L'Oréal Paris Telescopic Carbon Black Maskara

Son zamanlarda elimizden düşüremediğimiz, en iyi maskara önerilerimizde yer alan Loreal Telescopic Maskara, kirpiklerinin daha uzun, belirgin ve siyah olmasını isteyenler için en iyi maskaralardan biri. İnce ve esnek fırçası tüm kirpikleri ayırıyor, en kısa kirpikleri bile uzatıyor ve simsiyah bir etki veriyor. Tiktok'ta viral olan Telescopic Maskara'yı denemediysen, çok şey kaçırıyorsun!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.


2. L'Oréal Paris Air Volume Mega Maskara

L'Oréal Paris Air Mega Volume Maskara

Loreal maskaralar arasında kirpiklere yoğun ama aynı zamanda hava kadar hafif hacim veren L'Oréal Paris Air Volume Mega Maskara, son zamanlardaki favori maskaralarımızdan. Havayla aktive olan özel formülü son derece hafif ve kirpiklerde ağırlık yaratmadan yoğun bir hacim veriyor. Bu sayede de ne kadar artırırsan artır, kat kat uygulandığında bile ağır bir his vermiyor. Yumuşak kıllı fırçası, uzun ve kısa boyda kıllardan oluşuyor ve tüm kirpiklere eşit bir şekilde, tek seferde yoğun bir hacim verebiliyor, kıvırarak kaldırıyor.

Air Volume Mega Maskara'nın en güzel taraflarından biri de, yoğun siyah pigmentli formülü gün içerisinde asla dökülme ve bulaşma yapmıyor. Alerjik gözler için de kullanıma son derece uygun.

Editörün Önerisi: Eğer gün içerisinde gözlerin sulanıyor, terden veya yoğunluktan maskaranın akması riskiyle karşılaşıyorsan, L'Oréal Paris Air Volume Mega Easy Waterproof Maskara'yı deneyebilirsin. Suya, tere ve bulaşmaya dayanıklı bu maskara, denizde ve havuzda bile çıkmaması ile kalbimizi fethetti. Üstelik ılık suyla kolayca çıktığı için temizlemesi de çok pratik. Kirpiklere verdiği mega hacim etkisi asla ağırlık yaratmıyor ve gün içerisinde akmadığı için gözümüz kapalı güveniyoruz.

3. L'Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara

L'Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Loreal maskaralar arasında ilk sırada yer alan Volume Million Lashes, Fransa'nın en çok satan maskarası. Kirpikleri tek tek ağırlaştırmadan ayıran, milyonlarca kirpik görünümü veren bu maskara, aynı zamanda içerisindeki siyah orkide ve kamelya yağları ile kirpiklere bakım yapıyor.

L'Oréal Paris Volume Million Lashes maskaranın formülü o kadar iyi ki hem kirpikleri çoğaltıyor ve hacim veriyor hem de hiç topaklanmıyor. Kirpiklere bakım yapan bir maskara arıyorsan ve yoğun, tek tek ayrılmış, hacimli kirpik görünümünü seviyorsan, Volume Million Lashes maskarayı mutlaka denemelisin.

4. L'Oréal Paris Paradise Maskara

L'Oréal Paris Paradise Maskara

L'Oréal rimellar arasında en popüler ve en sevilenlerden biri de Paradise olsa gerek. Kirpiklerini kökten uca kadar kavrayabilen, göz alıcı bir hacim veren ve herkesin konuştuğu L'Oréal Paris Paradise Maskara, kıvrımlı kıl fırçası sayesinde kirpiklerimizi dipten başlayarak uca kadar dolgunlaştırıyor ve anında dolgun bir görünüm kazandırıyor. 

200'den fazla kıldan meydana gelen fırçası sayesinde kirpiklerin her birini tek tek kavrayan, yoğun siyah etki veren ve dolgunlaştıran bu maskara, bloggerlar tarafından gördüğü ilgiyi sonuna kadar hak ediyor. L'Oréal Paris Paradise Maskara ile gün içinde akma, bulaşma gibi sorunlar yaşamamamız da bu maskaraya bonus puan vermemize neden oluyor. Üstelik yenilenen, kurumayan formülüyle bu maskarayı çok daha uzun süre kullanmak da mümkün. Sen de dolgun, hacimli ve yumuşak kirpiklere ulaşmak için artık hangi maskarayı kullanman gerektiğini biliyorsun!

5. L'Oréal Paris Pro XXL Maskaralar

5. L'Oréal Paris Pro XXL Maskaralar

Farklı kirpik tiplerine ve ihtiyaçlarına göre 3 farklı bitiş sağlayan Loreal Paris Pro XXL Maskaralar son dönemdeki favorilerimizden. Kısa kirpikler için L'Oréal Paris Pro XXL Extention maskara hacim ve uzunluk etkisi sağlıyor. Seyrek ve cılız kirpikler için L'Oréal Paris Pro XXL Volume Maskara ise 12 kata kadar hacim etkisi veriyor. Düz kirpikler için ise L'Oréal Paris Pro XXL Lift Maskara da salonlarda yapılan kirpik liftingi etkisini veriyor ve hatta deneyen kadınların %79'u* bu maskarayı kirpik liftingine tercih ettiğini söylüyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

*Tüketici testi, 108 kadın

Eğer kirpiklerinde lifting etkisi arıyorsan, senin maskaran L'Oréal Paris Unlimited maskara! Bükülebilen silikon fırçasıyla tüm kiprikleri kavrayıp kökten kıvıran bu maskara, aynı zamanda kirpikleri tek tek dolgunlaştırıyor. Eğer kısa ve düz kirpiklerin varsa, kirpik liftingi yaptırmayı düşünüyor ama cesaret edemiyorsan, L'Oréal Paris Unlimited maskarayı mutlaka denemelisin!

 6. L'Oréal Paris Telescopic Lift Maskara

L'Oréal Paris Telescopic Lift Maskara

L'Oréal Paris'in en sevdiğimiz ve çıktığı günden beri elimizden düşüremediğimiz diğer bir maskarası ise Telescopic Lift Maskarası. Kirpik lifting etkili bu maskara, özel çift tarafklı kıl fırçasıyla kirpikleri tek tek kavrayarak kaldırıyor. Diğer tarafı ile de kirpikleri 5 mm.'ye kadar uzatan ve hacim veren Loreal Telescopic Lift maskara, bugüne kadar denediğimiz en iyi maskaralardan biri.

Editörün önerisi: Ayrıca uygulayabileceğin bu maskara hileleri ile maskaranın etkisini arttırabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/