loader

Makyajcom Editörlerinin Favori Maybelline New York Maskaraları

Favoriye Ekle

En sevdiğimiz Maybelline rimelleri senin için bir araya getirdik!

Makyajda rimel konusu en büyük zayıf noktamız! Her yeni çıkan rimeli denediğimiz, kirpiklerimizin çok daha hacimli, uzun ve kıvrık görünmesini sağlayan bu sihirli makyaj malzemeleri eminiz ki makyaj çantalarımızın en önemlileri. Bu yazımızda da en sevdiğimiz Maybelline rimelleri bir araya getirdik. En iyi rimel önerilerimiz arasında yer alan bu rimelleri şimdi tek tek inceliyoruz!

1. Maybelline Curl Bounce Maskara

Maybelline Curl Bounce Maskara

Son zamanların en popüler Maybelline maskaralarının başında Curl Bounce Maskara geliyor. Kirpik kıvırıcı olmadan kirpiklere inanılmaz bir kıvrıklık veren bu maskara, aynı zamanda hacim etkisine de sahip. 24 saate kadar* kalıcı ve topaklanma yapmayan formülü ile de çok seviliyor. Tiktok'ta viral olan Maybelline Curl Bounce Maskara, kıvrık ve hacimli kirpik görünümünü sevenler için mükemmel bir seçim.

*Kişisel değerlendirme, 109 kadın

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

2. Maybelline Sky High Maskara

Maybelline Sky High Maskara


Son zamanların en popüler maskarası olan Maybelline Sky High Maskara, bizim de listemizin ilk sırasında! En kısa kirpiklere bile limitsiz uzunluk veren bu maskara, Tiktok'ta viral olduğu günden beri defalarca stok tüketti. Peki bu maskarayı bu kadar popüler yapan nedir?

Sky High Maskara'nın esnek silikon fırçası ve fiberler içeren özel formülü, en kısa kirpikleri bile kavrayarak inanılmaz uzatıyor ve hacimlendiriyor. Gerçekten kirpiklere şaşırtıcı derecede bir uzunluk veriyor. İlk denediğimizde kirpiklerimizin kaşlarımıza değdiğini gördüğümüzde biz de çok şaşırmıştık ama bu kadar popüler olmayı sonuna kadar hak ediyormuş! Eğer sen de kirpiklerin gökyüzüne uzansın istiyorsan, Sky High Maskara'yı bir an önce denemelisin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

3. Maybelline Falsies Lash Lift Maskara

Maybelline falsies lash lift maskara

Kirpik liftingi etkili Maybelline Falsies Lash Lift maskara, son zamanlarda en severek kullandığımız Maybelline maskaralardan. Profesyonel kirpik liftingi uygulamasından ilham alarak tasarlanan bu maskara, gerçekten de en kısa kirpikleri bile kaldırıyor. Çift taraflı ve eğimli özel fırçası ile kirpikleri köklerinden kaldırıyor ve kalınlaştırıyor. Böylece kirpik liftingi etkisi vererek çok daha kıvrık, kalkık ve yoğun bir görünüm veriyor.

Uzun süre kalıcı olan Falsies Lash Lift maskara, düz ve cılız kirpiklere sahip olanların en sevdiği maskara olmaya aday.

4. Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline rimeller arasında en popüler olanlardan biri de Lash Sensational rimel. Tek tek ayrılmış, yoğun ve dolgun bir kirpik görünümü sağlayan Lash Sensational aynı zamanda kirpiklerde yelpaze etkisi de yaratıyor. Kıvrımlı silikon fırçası ile en kısa kirpikleri bile dolgunlaştıran bu rimel, tüm kirpikleri yayarak belirginleştiriyor. Eğer tek tek ayrılmış yoğun kirpik görünümünü seviyorsan, Lash Sensational maskarayı mutlaka denemelisin. Yaban gülü yağı içeren formülü ve yenilenen ambalajıyla eper bugüne kadar bu maskarayı denemediysen çok şey kaçırıyorsun!

Editörün Önerisi: Eğer çok daha yoğun siyah bir etki istiyorsan Maybelline Lash Sensational Intense Black'i, suya dayanıklı bir etki istiyorsan da Lash Sensational Suya Dayanıklı'yı kullanabilirsin. Kirpiklerinde renkli ve hacimli bir bitiş istiyorsan Lash Senstional Burgundy-Brown ve sınırlı sayıdaki Lash Sensational Roses serisini de deneyebilirsin.

5. Maybelline Colossal Maskara

Maybelline Colossal Maskara

Maybelline rimeller arasında en sevilenlerden bir diğeri de Colossal maskaralar. Kirpiklere tek seferde hacim ve dolgunluk veren, topaklanmayan ve tek tek ayıran Maybelline New York The Colossal Volum' Express Glam Black Maskara, en sevdiğimiz Maybelline maskaralar arasında.

Büyük kıl fırçası ile tüm kirpikleri kavrayan ve ayıran, bir bir dolgunlaşmasını sağlayan bu maskara, 9 kata kadar hacim veriyor. Sence de harika değil mi? Eğer sen de kirpiklerin tek seferde hacimli, uzun ve tek tek ayrılmış görünsün istiyorsan, Maybelline Colossal rimeli çok seveceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler