üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Makyajcom Editörlerinin Favori Maybelline New York Maskaraları

Favoriye Ekle
Makyajcom Editörlerinin Favori Maybelline New York Maskaraları

Makyajda rimel konusu en büyük zayıf noktamız! Her yeni çıkan rimeli denediğimiz, kirpiklerimizin çok daha hacimli, uzun ve kıvrık görünmesini sağlayan bu sihirli makyaj malzemeleri eminiz ki makyaj çantalarımızın en önemlileri. Bu yazımızda da en sevdiğimiz Maybelline rimelleri bir araya getirdik. En iyi rimel önerilerimiz arasında yer alan bu rimelleri şimdi tek tek inceliyoruz!

1. Maybelline Lash Sensational Maskara

Maybelline rimeller arasında en popüler olanlardan biri de Lash Sensational rimel. Tek tek ayrılmış, yoğun ve dolgun bir kirpik görünümü sağlayan Lash Sensational aynı zamanda kirpiklerde yelpaze etkisi de yaratıyor. Kıvrımlı silikon fırçası ile en kısa kirpikleri bile dolgunlaştıran bu rimel, tüm kirpikleri yayarak belirginleştiriyor. Eğer tek tek ayrılmış yoğun kirpik görünümünü seviyorsan, Lash Sensational maskarayı mutlaka denemelisin.

Editörün Önerisi: Eğer çok daha yoğun siyah bir etki istiyorsan Maybelline Lash Sensational ıntense Black'i, suya dayanıklı bir etki istiyorsan da Lash Sensational Suya Dayanıklı'yı kullanabilirsin.

2. Maybelline Colossal Maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline rimeller arasında en sevilenlerden bir diğeri de Colossal maskaralar. Kirpiklere tek seferde hacim ve dolgunluk veren, topaklanmayan ve tek tek ayıran Maybelline New York The Colossal Volum' Express Glam Black Maskara, en sevdiğimiz Maybelline maskaralar arasında.

Büyük kıl fırçası ile tüm kirpikleri kavrayan ve ayıran, bir bir dolgunlaşmasını sağlayan bu maskara, 9 kata kadar hacim veriyor. Sence de harika değil mi? Eğer sen de kirpiklerin tek seferde hacimli, uzun ve tek tek ayrılmış görünsün istiyorsan, Maybelline Colossal rimeli çok seveceksin.

3. Maybelline Snapscara Maskara

Tubing maskara” trendinin hayatımıza girmesiyle kirpik oyunu artık tamamen değişti. Her bir kirpiği bir tüp gibi saran ve dolgunlaştıran bu rimellerin en önemli özellikleri de suyla kolayca çıkıyor olmaları. Maybelline Snapscara da tubing maskaralara güzel bir örnek olarak hayatımıza girdi. Kirpikleri uzatıp dolgunlaştırdığı gibi sadece su ve pamukla kolayca temizlenen bu rimel, gün içinde akma, bulaşma ve dağılma da yapmıyor. Özellikle de mürdüm renkli Snapscara Black Cherry rimeli denemeni şiddetle öneriyoruz!

4. Maybelline Total Temptation Maskara

Hem tüy kadar hafif hem de hacimli kirpiklere kim hayır diyebilir ki? Kirpikleri ağırlaştırmadan kat kat uygulanabilen, hacim veren bir rimel arıyorsan, Maybelline Total Temptation rimel tam sana göre. Eğer rimeli birkaç kat üst üste uygulayıp hacim etkisini artırmayı seviyorsan, Total Temptation maskaranın özel formülü çok işine yarayacak. Kirpikleri hiç ağırlaştırmadığı için Total Temptation en sevdiğimiz rimeller arasında. Üstelik Hindistan cevizi kokusu da bir harika!

5. Maybelline Push Up Angel Maskara

İnce ve kıvrımlı taraf fırçası ile en kısa kirpikleri bile kavrayan, kökten kıvırarak uzatan bir rimel arıyorsan, senin için cevap Maybelline Push Up Angel rimel! Upuzun ve hacimli kirpiklerin anahtarı olan bu rimeli uyguladığında, herkesin sana hangi rimeli kullandığını soracağına %100 garanti veriyoruz. Özellikle dumanlı göz makyajlarıyla çok iyi sonuç veren bu rimel, gelmiş geçmiş en sevdiğimiz Maybelline rimelleri arasında.

Maybelline maskaralar arasına yeni giren Maybelline Snapscara maskarasını denedin mi? Bizim en yeni favorilerimizden olan bu maskara ile acilen tanışmanı öneririz. 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön