loader

Makyajcom Editörlerinin Favori Maybelline New York Ürünleri

Favoriye Ekle

En sevdiğimiz, bittikçe yenilediğimiz Maybelline makyaj malzemelerini listeledik!

Maybelline New York çok uzun süredir, belki de makyaja ilk başladığımız günden beri çok severek kullandığımız bir marka. Makyaj trendlerine yön veren ve daima radarımızda olan Maybelline ürünleri makyaj çantamızın çok büyük bir kısmını oluşturuyor. Özellikle son yıllarda birbiri ardına çıkardığı ve dener denemez bağımlısı olduğumuz ürünlerini sıraladık, eminiz aralarında senin de uzun zamandır favorin olanlar vardır. Eğer yoksa da bir an önce denemen için bu yazıyı hazırladık.

1. Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

1. Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Bu fondöteni nasıl anlatsak, nereden başlasak bilemedik! Makyaja ilk başladığımız günlerden hatırlıyoruz kendisini! Şimdi yenilenen formülü ile Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten hem kusursuz bir cilt görünümü, hem de inanılmaz hafif bir bitiş veriyor.

Yüzde hiçbir şekilde ağırlık yapmayan, buna rağmen inanılmaz iyi kapatan ve cildi harika gösteren bir fondöten. Sabah sürüp çıktıktan sonra gün boyu ten makyajımızı dert etmemize gerek bırakmayan Maybelline Active Wear fondöten, 30 saate kadar kalıcı ve transfere ve bulaşmaya dayanıklı bir formüle sahip.


2. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

2. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Göz altı morluklarını tek seferde gizleyen, cilde anında aydınlık ve dinlenmiş bir etki veren Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, bittikçe yenisini aldığımız, en sevdiğimiz kapatıcılarımızdan. Goji Berry içeren formülü sayesinde pürüzsüz bir uygulama sağlayan bu kapatıcı, göz altı şişkinliğinde ve ince çizgiler üzerinde de etkili.

Son derece hafif formülü ve ikonik sünger aplikatörü sayesinde çok pratik bir şekilde uygulanabildiği için yanımızdan ayırmadığımız Instant Anti Age Eraser'ı denediğinde, sen de tıpkı bizim gibi en iyi kapatıcılardan biri olduğunu düşüneceksin.

3. Maybelline Sky High Maskara

3. Maybelline Sky High Maskara

Son zamanların en popüler maskaralarından biri olan Maybelline Sky High Maskara, kirpiklere limitsiz uzunluk ve hacim verme konusunda gerçekten de övüldüğü kadar var. Tiktok viral makyaj malzemeleri arasında, tüm zamanların en popülerleri arasına giren Sky High Maskara, ince ve silikon bir fırçaya sahip.

Esnek fırçası sayesinde en kısa ve düz kirpikleri bile kavrayarak kıvırıyor ve uzatıyor, hacimlendirerek kusursuz bir etki veriyor. Formülü fiberler de içerdiği için verdiği uzunluk etkisi kelimenin tam anlamıyla gökyüzüne kadar uzanıyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

4. Maybelline Nudes of New York Far Paleti

4. Maybelline Nudes of New York Far Paleti

Aklına gelebilecek her türlü göz makyajı için bir joker bir far paletin olsun istiyosan, Maybelline Nudes of New York far paletini mutlaka edinmelisin. Tam 16 adet her cilt tonuna uygun nude far tonu içeren bu palet, yoğun pigmentasyonu ve kolay dağılan yumuşak formülü ile asla yanımızdan ayırmadığımız makyaj malzemelerimizden. Tek sürüşte rengini veren farlarıyla ister mat bir göz makyajı yap, istersen ışıltılı, istersen de yoğun bir gece makyajı, her durumun ve stilin kurtarıcısı olarak ikonik far paletleri arasına yerleşiyor.

5. Maybelline Hyper Easy Liner

5. Maybelline Hyper Easy Liner

Kusursuz kuyruklu eyeliner işini inanılmaz bir şekilde kolaylaştıran Maybelline Hyper Easy Liner çok uzun süredir elimizden düşmüyor. Esnek ve incecik ucu ile artık eyeliner çekmek son derece kolay. Hem yoğun pigmentli hem de mat bitişi bu eyelinerın aynı zamanda kalıcılığı da bir harika. Boşluk bırakmadan, tek seferde kesintisiz bir eyeliner çekmek için Hyper Easy Eyeliner'ı kullanabilirsin.

6. Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi

6. Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi

İnce ve seyrek kaşlarını doğal bir şekilde doldurmak ve kaş makyajının gün boyu kalmasını sağlamak istiyorsan Maybelline Tattoo Brow 36H Kaş Kalemi'ni deneyebilirsin. Yumuşacık formülü ile çok kolay uygulanan, arkasındaki kaş fırçası ile kaşları taramaya ve doğallaştırmaya yardımcı olan bu kaş kalemi, tam 36 saate kadar kalıcı. Uyguladıktan sonra gün içerisinde rengi solmuyor ve bozulmadan kalıyor.

7. Maybelline Cheek Heat Likit Allıklar

7. Maybelline Cheek Heat Likit Allıklar

Likit allıklar bizim için son dönemde makyajlarımızın vazgeçilmezleri. Yanaklara kendiliğinden kızarmış, doğal bir renk vermek için Maybelline Cheek Heat Likit allıklar inanılmaz başarılı. Kremsi dokusu ile parmakla bile çok kolay bir şekilde dağılıyorlar ve etkileri isteğe göre artırılabiliyor. Ne fondöteni yerinden oynatıyor ne de dalga dalga alıyor. Yanaklarının kendi kendine kızarmış gibi doğal bir şekilde renklenmesini istiyorsan, Cheek Heat Likit allıkları mutlaka denemelisin.

8. Maybelline Chrome Extreme Aydınlatıcılar

8. Maybelline Chrome Extreme Aydınlatıcılar

Şöyle içten gelen ama bir o kadar da güçlü, sim sim durmayan iyi bir aydınlatıcın olsun istiyorsan, Maybelline Chrome Extreme Aydınlatıcılar tam sana göre demektir. Metalik ve yoğun bir yansımaya sahip Chrome Extreme Aydınlatıcıların beyaz, rose gold ve şampanya tonlarında 3 renk seçeneği olan bu harika aydınlatıcılar, bize göre her makyaj çantasında olmalı.

9. Maybelline Fit Me Makyaj Bazları

9. Maybelline Fit Me Makyaj Bazları

Cildine bire bir uyan, cildini kusursuz gösteren ve makyajının kalıcılığını artıran makyaj bazları, iyi bir makyaj için çok önemli. Maybelline Fit Me Makyaj Bazları da cildi pürüzsüz gösterme konusunda çok başarılı.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Matlaştırıcı Makyaj Bazı cildin parlamasını kontrol altına alıyor ve gözenek görünümü azaltıyor, Fit Me Luminous + Smooth Makyaj Bazı ise cildi nemlendirerek aydınlık bir etki veriyor. Her iki makyaj bazı da makyajın kalıcılığını 12 saate kadar artırırken, SPF 20 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı oluyor.

10. Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

10. Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

"Acaba rujum çıktı mı?" diye düşünmene gerek kalmadan, 16 saate kadar kalıcı, yemek yiyip bir şeyler içsen bile çıkmayan bir likit mat ruja asla hayır diyemeyiz. Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar, bugüne kadar kullandığımız en kalıcı rujlardan. Hem geniş renk seçeneği hem de süper mat bitişleriyle her yeni çıkan rengi ruj koleksiyonumuza ekliyoruz ve o günkü modumuza göre sürüp çıkıyoruz.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler