loader

Makyajcom Editörlerinin Favori YSL Beauty Makyaj Malzemeleri

Favoriye Ekle

Lüks ve çekici havasıyla çok sevdiğimiz YSL Beauty’nin en sevdiğimiz makyaj malzemelerini bir araya getirdik!

İstisnasız her ürününü dener denemez çok beğendiğimiz, bizim için birer arzu nesnesi haline gelen makyaj malzemeleriyle YSL Beauty’nin vazgeçemediğimiz ve bizde bağımlılık yaratan ürünlerini bir araya getirdik. Mutlaka denemen gereken ürünleri şimdi tek tek anlatıyoruz!

YSL Beauty All Hours Stick Fondöten

YSL Beauty All Hours Stick Fondöten

YSL Beauty’nin fondöten çeşitleri her zaman pürüzsüz bir sonuç veriyor, ciltle çok iyi anlaşıyor. Son zamanlardaki favorimiz ise hali hazırda çok severek kullandığımız All Hours fondötenin yeni çıkan stick versiyonu. Yüksek kapatıcılık, nefes alana ve ağırlık yapmayan formülüne şimdi bir de stick formuyla pratiklik de eklenince, YSL Beauty All Hours Stick fondöteni çantamızdan ayıramaz bir noktaya geldik.

YSL Beauty All Hours likit fondöten de, geçen kış çıktığı ve denediğimiz ilk günden beri en sevdiğimiz fondötenler arasında. Yüksek kapatıcılık, mat ve doğal bitişi ile porselen ten makyajları için en iyi seçenklerden biri. Sen de kış için doğal bitişli ve yüksek kapatıcılıkta, uzun süre kalıcı bir fondöten arıyorsan mutlaka ama mutlaka bu iki fondöteni denemelisin.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte Rujlar

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte Rujlar

Son zamanların en yenilikçi, en güzel rujlarından biri de YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte rujlar. Deri matlığı zaten bugüne kadar karşılaştığımız en iyi ruj formüllerinden. Tek sürüşte yoğun renk verişi, kare kesimi ile dudak kalemine ihtiyaç bırakmaması ve dudağı kurutmayan kremsi yapısı resmen hayallerdeki rujun karşılığı gibi. Eğer iyi ve kaliteli bir rujum olsun diyorsan, The Slim Matte serisine mutlaka bakmalısın.

YSL Beauty Couture Eyeliner

YSL Beauty Couture Eyeliner

Likit eyeliner konusunda ne kadar seçici olduğumuzu bilirsin. İnce uçlu bir fırça, opak bir renk ve uzun süre kalıcılık bizim için en önemli kriterlerden. Pratik bir şekilde uygulama sağlayan YSL Beauty Couture Eyeliner ise tüm bu özelliklerin yanında bir de en güzel renk seçeneklerine de sahip. Bakır, altın, gümüş, siyah, mor gibi tonlara sahip bu likit eyelinerlar çok kolay uygulanıyor ve uzun süre de kalıcılar.

YSL Beauty Touche Éclat Aydınlatıcı

YSL Beauty Touche Éclat Aydınlatıcı

Hem aydınlatıcı hem de kapatıcı olarak kullanılan YSL Beauty Touche Éclat, neredeyse hayatımıza ilk giren aydınlatıcılardan. Likit bir ten ürünü formunda olan bu aydınlatıcı, yüzün yüksek bölgelerine uygulandığında yüzü çok doğal bir şekilde aydınlatıyor ve boyutlandırıyor. Aynı zamanda göz altlarına da uygulandığında renk eşitleyen ve aydınlık etki veren Touche Éclat, YSL Beauty’nin en ikonik makyaj malzemelerinden biri. 

YSL Beauty Kiss & Blush Likit Allık ve Ruj

YSL Beauty Kiss & Blush Likit Allık ve Ruj

Çok işlevli makyaj malzemelerini her zaman çok sevmişizdir! Sen de bizim gibiysen, YSL Beauty’nin Kiss & Blush likit allık ve rujuna bayılacaksın. Hem yanaklarda allık olarak hem de dudakta ruj olarak kullanılabilen Kiss & Blush’lar o kadar doğal bir etki veriyor ki hem günlük makyajlarda hem gece makyajlarında elimiz hemen onlara gidiyor. Çok işlevli, çok pratik ve çok doğal bu likit ürünü  mutlaka denemelisin!

YSL Beauty The Shock Maskara

YSL Beauty The Shock Maskara

Kirpiklerinde “şok edici” bir hacim etkisine kim hayır diyebilir ki? İşte YSL Beauty'nin The Shock maskarası, anında hacimlenen ve belirginleşen kirpikler için vazgeçilmez bir maskara. Topaklanmayan, akmayan ve buluşmayan kremsi formülüyle bizim bittikçe yenisini aldığımız bu maskara ile kirpiklerimiz hiç olmadığı kadar hacimli göründüler. Eğer sen de eforsuz bir şekilde hacimli kirpikler elde etmek istiyorsan, The Shock maskarayı bir an önce denemelisin.

YSL Beauty Top Secrets Lip Perfector Dudak Balmı

YSL Beauty Top Secrets Lip Perfector Dudak Balmı

Makyaj öncesi dudaklarımızı pürüzsüz bir şekilde ruja hazırlamak için vazgeçemediğimiz tek ürün YSL Beauty Top Secrets Lip Perfector. Özellikle mat rujlar için harika bir zemin hazırlayan bu lip balmı, kuru dudakları nemlendiriyor ve anında pürüzsüzleştiriyor. Yumuşacık dudaklar için Top Secrets Lip Perfector en sevdiklerimizden!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler