loader

Makyajcom Editörlerinin Önerdiği 7 Yeni Makyaj Malzemesi

Favoriye Ekle

Yeni çıkan makyaj malzemelerini denemeyi ne kadar sevdiğimizi bilirsin! Bu yazımızda son dönemde çıkan, en yeni makyaj malzemelerini tek tek denedik ve yorumladık.

Rujlar, eyelinerlar, kaş ürünleri, maskaralar... Her yeni çıkan makyaj malzemesini alıp denemek bizim gibi makyaj tutkunuysan ne kadar heyecan vericidir tahmin edersin. Bu yazımızda L'Oréal Paris'in yeni çıkan rujlarını, maskaralarını ve eyelinerlarını denedik! Eğer sen de bu yeni makyaj malzemelerini merak ediyorsan, işte sana kaçırılmaz bir fırsat.

Maybelline Sky High Maskara

Maybelline Sky High Maskara

Son zamanların en sansasyon yaratan, defalarca stoğu tükenen maskarası Maybelline Sky High Maskara'yı denedik ve anında aşık olduk! Kirpiklere limitsiz uzunluk ve hacim etkisi veren bu maskarayı Tiktok'ta gördüğümüzden beri günleri sayıyorduk. Gerçekten de söylendiği kadar varmış! Esnek silikon fırçasıyla en kısa kirpikleri bile kavrıyor, inanılmaz bir uzunluk ve hacim etkisi veriyor. Bu maskarayı uyguladıktan sonra kirpiklerinin ne kadar uzun göründüğüne sen bile inanamayacaksın!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.


L'Oréal Paris Air Mega Volume Maskara

L'Oréal Paris Air Mega Volume Maskara

L'Oréal Paris'in en yeni maskaralarından biriyle tanışmaya hazır mısın? O zaman hacimli kirpiklerle ilgili bildiğin her şeyi unutmaya hazır ol!

L'Oréal Paris Air Mega Volume Maskara, kirpiklere yoğun hacim veriyor, hem de hava kadar hafif! Özel formülü havaylaa aktive oluyor ve kirpiklerde ağırlık yaratmadan yoğun hacimli, simsiyah ve kalkık kirpikler elde etmeyi sağlıyor. Mega hacimli ve hava kadar hafif kirpiklere sahip olmak için bir an önce bu maskarayı denemelisin.

Maybelline Color Strike Kalem Farlar

Maybelline Color Strike Kalem Farlar

Pratik göz makyajı dendiğinde bizim için akan sular durur! Özellikle kalem farlar makyaj çantalarımızın en sevdiğimiz üyelerinden. Maybelline'in Color Strike Kalem Farları da bugüne kadar denediğimiz en pratik makyaj malzemelerinden. Süngerli aplikatörü ile uygulaması son derece kolay ve gün boyunca bozulmadan kalıyorlar. Doğal ışıltılı tonlarıyla Color Strike kalem farlar, son zamanların en iyi makyaj malzemelerinden.

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

Uzun süredir çok severek kullandığımız L'Oréal Paris Infaillible Fondöten'in formülü yenilendi ve var olan özelliklerine yeni harika özellikler eklendi. L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear fondöten'in nefes aldıran kapatıcılık etkisine, şimdi bir de cilt koruyucu etki de eklendi. SPF 25 içeren formülüyle cildi güneşin zararlı etkilerine karşı korurken, maskeye bulaşmayan formül, Vitamin E ile antioksidan etki ve oksitlenmeye dayanıklı oluşu ile gönlümüzdeki yerini daha da sağlamlaştırdı. Loreal Infaillible fondöteni denediğimiz makaleyi okumak için buraya tıklayabilirsin.

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition Likit Mat Rujlar

Maybelline Super Stay Matte Ink Spiced Edition Likit Mat Rujlar

Maybelline Matte Ink rujları ne kadar çok sevdiğimizi biliyor olmasın. Süper mat ve süper kalıcı formülleri yanında, geniş renk seçenekleri de her zaman bizi heyecanlandırıyor. Matte Ink likit mat rujların yeni serisi olan Spiced Edition, baharatlı kırmızı tonlarına sahip. Eğer sen de kırmızı ruj sürmeyi seviyorsan ve klasik kırmızılardan çok daha değişik ve kimsede olmayan baharatlı kırmızı tonlarını denemek istersen, Matte Ink Spiced Editon serisinde mutaka göz atmalısın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler