Makyajcom Editörlerinin Önerdiği 7 Yeni Makyaj Malzemesi

Favoriye Ekle
Makyajcom Editörlerinin Önerdiği 7 Yeni Makyaj Malzemesi

Yeni çıkan makyaj malzemelerini denemeyi ne kadar sevdiğimizi bilirsin! Bu yazımızda son dönemde çıkan, en yeni L'Oréal Paris makyaj ürünlerini tek tek denedik ve yorumladık.

Rujlar, eyelinerlar, kaş ürünleri, maskaralar... Her yeni çıkan makyaj malzemesini alıp denemek bizim gibi makyaj tutkunuysan ne kadar heyecan vericidir tahmin edersin. Bu yazımızda L'Oréal Paris'in yeni çıkan rujlarını, maskaralarını ve eyelinerlarını denedik! Eğer sen de bu yeni makyaj malzemelerini merak ediyorsan, işte sana kaçırılmaz bir fırsat.

L'Oréal Paris Unbelieva Brow Uzun Süre Kalıcı Kaş Jeli


Kaşların için bir çözüm bulmak, hem doğal görünsün hem de kalıcı olsun mu istiyorsun? L'Oréal Paris'in Unbelieva Brow kaş jeli, bu konudaki arayışına son verecek cinsten bir kaş ürünü.

Sadece 3 dakikada 3 günl kalıcı, belirgin bir kaş makyajı elde etmek için L'Oréal Paris Unbelieva kalıcı kaş jelini kullanabilirsin. Jel ve suya dayanıklı formülü ile kolay bir şekilde uygulanan bu kaş jeli, hem belirgin ve doğal bir görünüm veriyor, hem de 3 gün boyunca da kalıcılığını koruyor. Sünger aplikatörü ile kaşlarının boşluklarına uygulayabilir, kutudan çıkan kesik uçlu kaş fırçasıyla kaşlarına şekil verebilir ve kaş fırçası ile tarayarak doğal bir etki elde edebilirsin. Brunette, Cool Brunette ve Ebony olmak üzere 3 farklı rengi bulunan Unbelieva kaş jeli ile kaşların uzun süre belirgin ve kusursuz olacak.

Editörün Notu: L'Oréal Paris Unbelieva Brow kaş jelini Rossmann mağazalarında bulabilirsin.

L'Oréal Paris Bambi Eye Ceylan Göz Etkili Maskara


Eğer gözlerinin daha büyük, tıpkı ceylan gibi görünmesini istiyorsan, L'Oréal Paris'in yeni Bambi Eye maskarasını mutlaka denemelisin. Özel tasarımlı silikon fırçası, kirpiklere içten dışa doğru kıvrıklık ve hacim veriyor. Bu sayede de gözler çok daha büyük ve açık görünüyor, tıpkı ceylan gözü gibi!

Kirpikleri tek tek kavrayarak kıvıran, kaldıran ve hacim veren Bambi Eye maskara, son zamanlarda denediğimiz en iyi maskaralardan. Bir diğeri için de makalenin sonuna doğru göz atmayı unutma.

Editörün Notu: L'Oréal Paris Bambi maskara hakkında daha fazla detay öğrenmek istersen, deneyip yorumlarımızı anlattığımız bu makaleye göz atabilirsin.

L'Oréal Paris Rouge Signature Metallics Likit Mat Rujlar


SOnbahar ve kışın gelişiyle, metalik, ışıltılı ve çarpıcı rujlar da hayatımıza girmeye başladı. Bunlar arasında bitişlerini çok beğendiğimiz, yoğun renk ve metalik etki veren L'Oréal Paris Rouge Signature Metallics likit rujları dener denemez bayıldık.

Yoğun metalik etkiye ve ince bir dokuya sahip bu rujlar, özellikle yılbaşı makyajları için biçilmiş kaftan! Tıpkı Rouge Signature rujlar gibi incecik yapıları sayesinde dudakta yokmuş hissi veriyorlar ve yoğun metalik etkileriyle çarpıcı bir görüntü veriyorlar. Toplam 6 rengi olan Rouge Signature Metallics serisindeki favori renklerimizi de yukarıda görebilirsin. 203 I Magnetize gerçekten de büyüleyici görünmüyor mu?

L'Oréal Paris Matte Signature Eyelinerlar


Bu sonbahar ve kışın ne kadar renkli gececeğine, L'Oréal Paris'in Matte Signature eyelinerlarını görünce iyice emin olduk. Klasik siyah ve kahverengi gibi renklerle beraber, bordo, mavi, pembe, beyaz, bakır gibi canlı eyeliner renkleri ile toplamda 9 renk çeşidi bulunan bu eyelinerlar, denerken en heyecanlandıklarımızdan.

İncecik ucu, kısa aplikatörü ve uzun gövdesi ile tutması çok kolay olan Matte Signature eyelinerlar, yoğun pigmentli oldukları için de tek seferde uygulanıyorlar. Gün boyu dağılmadan ve dökülmeden kalıyorlar. L'Oréal Paris Matte Signature Eyelinerların tüm renklerini ve nasıl durduklarını görmek için bu makalemize bakabilirsin.

L'Oréal Paris Rouge Signature Lip Toppers


Dudaklarına yoğun bir parlaklık elde etmek için ister tek başına, istersen de rujunun üzerine uygulayabileceğin L'Oréal Paris Rouge Signature Lip Toppers, son zamanlarda karşılaştığımız en ışıltılı rujlardan. Bu dudak parlatıcıların içindeki yansımalar kromatik yani yanar-döner etkisi veriyorlar. Islak dudak makyajları için birebirler!

L'Oréal Paris Rouge Signature Lip Toppers rujların 3 rengi bulunuyor. Beyaz, rose gold ve altın renkli ışıltılar içeren renkler, tek başlarına uygulandıklarında dudaklara çok doğal bir parlaklık verirken, ruj üzerine uygulandıklarında çok yoğun bir ışıltı ve parlaklık veriyorlar. Yapışkan his bırakmadıkları ve çok hafif yapıya sahip oldukları için, makyajımızda biraz ışıltı istediğimizde ilk tercihimiz.

L'Oréal Paris Volume Million Lashes Maskara


Gelelim Fransa'da en çok satan, Fransız kadınlarının en sevdiği maskaraya: L'Oréal Paris Volume Million Lashes maskaranın vaadi kirpikleri tek tek ayırmak ve hacim vermek. İçerisindeki orkide ve kamelya yağları ile kirpiklere bakım yaparken, aynı zamanda berligin, tek tek ayrılmış, doğal hacimli kirpikler veriyor.

Editörün Notu: Volume Million Lashes maskaranın nasıl durduğunu görmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

L'Oréal Paris Les Macarons Likit Mat Rujlar


Tatlı makaronlara hangimiz "Hayır" diyebiliriz ki? L'Oréal Paris'in yeni Les Macarons likit mat rujları, mis gibi makaron kokuyorlar ve işin güzel tarafı 0 kaloriler!

Pembe ve nude-pembe tonlardan oluşan Les Macarons rujlar, tıpkı Les Chocolats rujlar gibi ultra mat bitişe sahipler. Ok şeklindeki oluklu aplikatörleri ile uygulamak son derece kolay, ve o kadar kalıcılar ki gün boyu bozulmadan kalıyorlar. Les Macarons likit mat rujların tüm renklerini görmek için bu makalemize bakabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön