loader

Makyajcom Öneriyor: En İyi 5 Likit Mat Ruj

Favoriye Ekle

Makyaj çantalarımızın ve makyajlarımızın vazgeçilmezi likit mat rujlar! Eğer sen de bizim gibi mat dudak makyajlarının bağımlısıysan, en iyi 5 likit mat ruj önerimizi kaçırma!

Likit mat rujlar bir çoğumuzun vazgeçilmezi. Mat bitişleri, gün boyu kalıcılıkları ve aynaya ihtiyaç duymadan rahat kullanım sağlayan likit mat rujlar, makyaj trendleri arasında da her geçen gün yerini sağlamlaştırıyor. Biz de çıktığı ilk günden beri kendilerini elimizden düşüremediğimize göre, en iyi 5 likit mat ruj önerimizi bir araya getirdik!

1. Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline rujlar arasında en kalıcı olan, ilk çıktıkları günden beri çok severek kullandığımız Maybelline Matte Ink rujlar, hem mat bitişleri hem de farklı renk seçenekleriyle kalbimizi fetheden, en sevdiğimiz likit mat rujlardan biri. Klasik, günlük renklerin yanı sıra lacivertler, parlak turuncular, siyaha yakın bordolar ve morları da bulabildiğimiz bu likit mat ruj serisinin ne kadar mat bitişli ve kalıcı olduğunu zaten bilmeyen yoktur! Kendimizi eğlenceli ve cesur hissettiğimiz günlere elimizin ilk gittiği renkler Matte Ink kalıcı rujlarda bolca mevcut! Üstelik 16 saate kadar da kalıcılar!

2. NYX Professional Makeup Smooth Whip Likit Mat Rujlar

NYX Professional Makeup Smooth Whip Likit Mat Rujlar

Mat bitişli rujlar bazen dudakların üzerindeki çizgilerin belirginleşmesine neden olabiliyor. Favori likit mat rujlarımızdan biri de NYX Professional Makeup Smooth Whip rujlar, kremsi-köpük formülleriyle tek sürüşte dudaklara renk verirken, özel formülü sayesinde pürüzsüz bir etki veriyor. Dudaktaki çizgi ve doku görünümünü gizleyerek kadife gibi bir his veriyor. Ayrıca geniş ve canlı renk seçenekleri ise bir harika!

3. NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Likit Rujlar

NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream Likit Rujlar

Her bir üyesinin ismini dünya şehirlerinden aldığı NYX Professional Makeup Soft Matte Lip Cream likit mat rujlar, çok uzun zamandır makyaj çantalarımızın değişmeyen üyelerinden. Kremsi formülü, opak yapısı ve en açık nude tonundan en koyu bordoya, laciverte kadar geniş renk seçeneği bulunan Soft Matte Lip Cream’ler de favori likit mat rujlarımızdan.

4. YSL Beauty Tatouage Couture Likit Mat Rujlar

YSL Beauty Tatouage Couture Likit Mat Rujlar

Lip Stain” kategorisinde de değerlendirebileceğimiz YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar incecik, mürekkep gibi yapılarıyla dudakta varlıklarını hissettirmeyen rujlardan. Genelde parlak ve göz alıcı renkler barındıran bu koleksiyonun rujları, bir kere sürüp sonra unutmak için ideal. Özellikle parlak pembe, turuncu ve kırmızı tonları bahar ayları için ideal!

5. Lancôme L’Absolu Rouge Drama Matte Rujlar

Lancôme L’Absolu Rouge Drama Matte Rujlar

Mat bitişli klasik rujları seviyorsan, sen de bizim gibi Lancôme’un L’Absolu Rouge Drama Matte serisini çok beğeneceksin. Kırmızı, turuncu, gül kurusu gibi Lancôme’un ikonikleşen ruj renklerini barındıran bu seri yumuşacık ve kullanımı da çok konforlu. Tek seferde yoğun renk veren bu mat rujlar, çarpıcı ve çekici dudak makyajları için birebir!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler