loader

Makyajda son eğilimler: Bizden al haberi

Favoriye Ekle

Durmadan yenilenen akımlar ve eğilimler, bazen de fazla değişmeden gelişiyor. Bize de bunu kendimizden bir şeyler katarak harmanlamak kalıyor. Yaz kış demeden popularitesini büyük bir istikrarla sürdüren eyeliner, festivallerde de bizimle.

Grafik eyeliner

Çok eskilerden beri kadınların favori makyaj malzemelerinden olan eyelinerı, önce kuyruğunu çekerek uygulamaya başlarsan hatasız bir görünüm elde edebilirsin. Superliner Blackbuster Perfect Slim, rahat sürülüşü ve mükemmel siyahlığıyla grafik bir görünüm sağlıyor.

Sade dudaklar

Dudaklarını nude renklerde rujlarla renklendirmek, gözlerine vurguyu daha da güçlendirecektir.

Kaşlarda Cara Delevigne etkisi

Asi ve dünya güzeli model Cara Delevigne'in %100 doğal, kalın ve muhteşem kaşlarına sahip olmak için kaş kalemlerinden faydalanabilirsin.

Pop Manikür

Sezonun trendi uzun ve yuvarlak tırnaklar olsa da, küt kesilmiş kısa tırnaklar favorimiz. Kısa tırnaklarına mint yeşili oje uygulayabilirsin.

Neyle en iyi gider?

Toplu saçlar, geometrik takılar, canlı renklerde; örneğin nar çiçeği veya mint rengi gibi, bir elbise veya crop tee ile jean şortlar, bu makyaj ile harika olur. Tırnaklarında, giydiğin renge kontrast oluşturacak pop renkler seçmen seni iyice parlatacaktır.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön