loader

Makyajımıza Renk Katıyoruz: Kahverengi Eyeliner, Renkli Maskaralar ve Dahası!

Favoriye Ekle

Yaz aylarında klasik makyaj yapmayı hiç sevmiyoruz! Maviler, kırmızılar, pembeler yaz makyajına çok yakışıyor. Özellikle yeni makyaj trendlerini denemek, renkli göz makyajlarını ilk yapan olmak bizi çok mutlu ediyor!

Bugün makyaj tutkunları için bambaşka bir makyaj önerisini paylaşıyoruz. Kahverengi eyeliner, renkli maskaralarla kimsede olmayan renkli yaz makyajını sizlere adım adım anlatıyoruz. Sen de yaz aylarında farklı bir makyaj yapmak, tatillerde havalı görünmek için bu makyajdan ilham alabilirsin.

Kahverengi eyeliner

Makyajımıza Renk Katıyoruz: Kahverengi Eyeliner, Renkli Maskaralar ve Dahası!_1

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Bu yazın en cool trendi kesinlikle kahverengi eyeliner! Kahverengi eyeliner her göz rengine çok yakışıyor. Sürümü kolay, kalıcılığı bizi mutlu eden favori kahverengi eyeliner ile seni tanıştırma zamanı geldi: NYX Professional Makeup Epic Ink Liner Brown ile gözlerinde kusursuz kedi gözü eyelinerı elde edebilirsin. 

Eyeliner nasıl çekilir?: Kuyruklu eyeliner çekmek için önce eyelinerın kuyruk bölümünü oluştur, daha sonra kuyruğundan kirpik dibine doğru ince bir çizgi çek. Son olarak göz pınarından kuyruğuna kadar ince bir çizgi çizerek eyelinerına pürüzsüz bir görünüm ver.

Farklı eyeliner modelleri denemek istiyorsan kahverengi eyelinerını mavi veya pembe eyelinerın ile kombinleyerek double eyeliner modeli yapabilirsin. 

Renkli maskaralar

Mavi maskara

Makyajımıza Renk Katıyoruz: Kahverengi Eyeliner, Renkli Maskaralar ve Dahası!_2
Renkli göz makyajlarını seviyorsan mavi maskarayı da çok seveceksin. Mavi maskara her türlü fara çok yakışıyor, tabii klasik olmamak şartıyla! 

NYX Professional Makeup Worth the Hype Mascara Blue, kirpiklerine masmavi bir renk katacaktır. Kirpikleri tek tek ayıran ve uzatan bu maskaranın mavi rengi olmasına en çok biz sevindik! Özellikle altın rengi metalik far ve mavi maskaranın uyumuna bayılıyoruz. 

Kahverengi maskara

Makyajımıza Renk Katıyoruz: Kahverengi Eyeliner, Renkli Maskaralar ve Dahası!_3

Kahverengi maskara, en çok kumral ve sarışınlara yakışıyor. Siyah maskara günlük makyajında çok yoğun görünüyorsa tercihini kahverengi maskaradan yana kullanabilirsin. 

NYX Professional Makeup Worth to Hype Brownish Black rengi kirpiklerini uzatırken onlara aynı zamanda doğal bir kahverengi görünümü verecektir. Sanki kirpiklerin kendiğinden dolgun ve hacimli gibi görünecek.Kahverengi maskarayı biz nude göz makyajı veya pembe gibi pastel eyeliner modelleriyle yakıştırıyoruz. 

Mor maskara

Makyajımıza Renk Katıyoruz: Kahverengi Eyeliner, Renkli Maskaralar ve Dahası!_4

En yeni makyaj modasından biri mor maskara oluyor. Eğer makyajında biraz daha farklı ve dikkat çekici renklere yönelmek istersen, mor maskara tam sana göre!

Kirpiklerini ortaya çıkarmak ve gözlerini daha iri göstermek için önce kirpiklerini NYX Professional Makeup Worth to Hype Purple rengi ile hacimlendir. Daha sonra kirpik diplerine nude göz kalemi uygulayarak gözlerini daha aydınlık göster. Özellikle toprak tonlu göz makyajları ile harika görünen mor maskarayı mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön