Makyajın gücü: Bloggerların öncesi ve sonrası görüntüleri şaşırtıyor!

Makyajın gücü: Bloggerların öncesi ve sonrası görüntüleri şaşırtıyor!

Blogger Nikkie paylaştığı makyaj videosunun bu kadar ses getireceğini tahmin etmiyordu. 18 milyon izlemeden sonra, Internet kullanıcıları #ThePowerofMakeup etiketi altında sosyal ağlarda makyajın gücünü göstermeye başladılar.

Youtube'da 1 milyondan fazla abonesi olan Amerikalı blogger Nikkie geçtiğimiz ay tüm dünyada yankılanan bir video paylaştı. 18 milyon kere izlenen video makyajın gücünü, çok makyaj yapanların eleştirildiği (ve Sofia Vergera'nın makyajsız selfiesinin çok beğenildiği) bir dönemde göstermeyi amaçladı. Bu amaç doğrultusunda yüzünün yalnızca bir kısmına makyaj uygulayan Nikkie'nin elde ettiği sonuçlarsa hayrete düşürücü!

"Son zamanlarda,kızların makyaj yapmayı sevdiklerini söylemeye utandıklarını farkediyorum. Bugün, eğer makyaj yapmayı sevdiğinizi söylerseniz, bunu erkekler için veya kendinizi hiç beğenmediğiniz için yaptığınızı düşünürüz... Makyajı sevdiğini söylemek neredeyse suç(...) Bütün bunlar bana makyajın gücünü göstermek için ilham oldu" diye anlatıyor paylaştığı videoda Nikkie.

Bu videonun ardından birçok kullanıcı yüzünün yalnızca bir kısmına uyguladıkları makyajı "the power of make up" etiketi ile paylaştı. Her biri bloggerın sözlerini destekledi.

Makyaj aşkına!