loader

Makyajın Gücü: Bu Tüyolarla Harika Hissedeceksin!

Favoriye Ekle

Makyajın iyileştirici gücünü yansıtan, vereceğimiz makyaj tüyolarıyla harika hissedeceksin!

Uzun süredir zamanımızın büyük bir çoğunluğunu evde geçirdiğimiz için makyaj malzemelerimizden biraz uzak kaldığımız doğru. Her gün özenerek makyaj yaptığımız zamanlara kıyasla, makyaj malzemelerimizi ve makyajın iyileştirici gücünü ne kadar özlediğimiz fark ettik. Bu yüzden, kendini harika hissedeceğin makyaj tüyolarını bir araya getirdik!

Cilt bakımı etkili ten makyajı

Cilt bakımı etkili ten makyajı

Biliyorsun ki artık cilde bakım yapan makyaj malzemeleri son derece popüler. Ciltteki kusurları gizleyip, tamamen pürüzsüz bir görünüm elde etmenin yanı sıra, cildi nemlendiren ve bakım yapan, hyaluronik asit gibi içerikler barındıran ten ürünleri hepimizin favorisi oldu. Hyaluronik asitin cildi nemlendirme, ince çizgileri giderme ve dolgunlaştırma özelliği sayesinde, bu fondöten ve kapatıcılar düzenli olarak kullanıldıklarında cilt kalitesini artırma özelliğine sahip.

Eğer sen de makyajın iyileştirici gücünden faydalanmak istersen, sana harika iki önerimiz olacak: L’Oréal Paris True Match Fondöten ve True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcı, hyaluronik asit içeren formülleri sayesinde cilde bakım yapıyorlar. Düzenli olarak kullanıldığında cildi nemlendirme, kuruluk kaynaklı ortaya çıkan ince çizgi görünümünü azaltma ve cilt görünümünü geliştirme özelliğine sahipler. Bu ürünlerle yaptığın ten makyajı sayesinde cildin hem kusursuz ve doğal görünecek hem de bakım etkisiyle pürüzsüzleşecek.

İçten gelen doğal ışıltı

İçten gelen doğal ışıltı

Aynaya baktığımızda kendimizi iyi hissetmemizin bir diğer yolu ise, içten gelen bir ışıltıya sahip olmak. Bu görünümü elde etmek için en sık başvurduğumuz makyaj tüyolarının başında, fondötenimize likit aydınlatıcımızdan bir-iki damla karıştırmak geliyor.

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcılar, cilde içten gelen, doğal bir ışıltı vermek için çok kullanışlılar. Hindistan cevizi yağı içeren formülleri sayesinde cilde çok doğal bir bitiş veriyorlar. Ayrıca sim içermeyen formülü sayesinde cilt çok sağlıklı, canlı ve enerjik görünüyor. İşte makyajın gücü!

Belirgin kaş makyajı

Belirgin kaş makyajı

Kaşlar ve gözler artık yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi. Yüz maskeleri taktığımız zamanlarda, kaş makyajımıza özellikle dikkat ediyoruz çünkü yüzün ifadesi artık kaşların sorumluluğunda!

Kaşlarını doğal bir şekilde belirginleştirmek için renkli kaş maskaralarından yardım alabilirsin. Hem çok pratik hem de çok etkili, sadece tek bir adımda doğal ve belirgin kaş görünümü elde etmek için L’Oréal Paris Plump & Set Kaş Maskarası, fiber fırçasıyla kaşları dolgunlaştırıyor, güçlendiriyor ve doğal bir şekilde belirginleşmelerini sağlıyor. Üstelik gün boyu kalıcı, suya, tere ve bulaşmaya tamamen dayanıklı!

Hava kadar hafif kirpikler

Hava kadar hafif kirpikler

Hacimli kirpikler, aynaya baktığımızda bizi en iyi hissettiren görünümlerin başında geliyor. Bazen hiç makyaj yapmasak bile, maskara sürmeyi ihmal etmiyoruz. Kirpiklerimize mega hacim veren, hava kadar hafif formülü sayesinde asla ağırlık yaratmayan L’Oréal Paris Air Volume Maskara’yı denemeni öneririz. Bu maskarayı sürdükten sonra kirpiklerinin aldığı hacim etkisini ve hafifliği görünce inanamayacaksın!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Dolgun ve parlak dudaklar

Dolgun ve parlak dudaklar

Dudaklarımızın olduklarından daha dolgun görünmesine asla “Hayır” diyemeyiz. Bu yüzden de kendimizi daha iyi hissetmek istediğimiz her an, elimiz hemen L’Oréal Paris Plump & Shine rujlara gidiyor. Doğal yağlar içeren formülüyle dudakları besleyen ve parlak bir etki veren bu rujlar, aynı zamanda dudak dolgunlaştırıcı özelliğe sahip. Meyve kokuları ve hafif renkleriyle bu rujlar favorimiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler