loader

Makyajın İlk Adımı: Vichy Mineral 89 ile Cilt Bakımı

Favoriye Ekle

Son zamanların en yenilikçi bakım ürünü ile artık makyaj rutinimizi tamamen değiştirdik ve cildimizde nelerin değiştiğini paylaşıyoruz!

Cildimize iyi bakmanın, iyi nemlendirmenin önemini zaten biliyorsun. Kusursuz görünen bir makyaja giden yolda gerçekten cildin sağlıklı görünmesinin ne kadar çok şeyi değiştirdiğini bizzat deneyerek gördük ve son zamanlarda makyaj rutinimize eklediğimiz bir bakım ürünü ile karşındayız. Pek çok influencerın çok severek kullandığı ve bizim gibi çok memnun kaldığı, Vichy’nin Yeni Nesil Nem Bakımı Minéral 89’u şimdi biraz daha yakından tanıyalım, makyajımızda ve cildimizde neleri değiştirdiğini gördüğünde, senin de bu duruma kayıtsız kalamayacağına eminiz!

Nemlenmiş, sağlıklı bir cilt

Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Nis 4, 2018 at 6:41öö PDT)

Artık hepimiz için, cildi nemlendirmek makyajın ilk adımı. Yüzümüze nemlendirici bir baz veya bakım uygulamadan artık ne olursa olsun makyaja başlamıyoruz, umarız sen de bu önemli adımı atlamıyorsundur. Özellikle son 2 aydır çok severek kullandığımız Vichy’nin Minéral 89 Nem Bakımı ise hem cildimizde hem de makyajımızın görünümünde büyük bir fark yarattı. Peki nasıl? İçeriğindeki 15 mineralli Vichy Termal Suyu ile cildi güçlendiriyor, ferahlatıyor ve yatıştırıyor. Ekstra nemlendiriyor ve ciltte bariyer oluşturup nemi hapsediyor. Bir de en güzel özelliği, yüksek orandaki Hyalüronik asit içeriği ile cildi dolgunlaştırıyor, nemini kaybetmesini engelliyor ve pürüzsüzleştiriyor.

Hyalüronik Asit’in etkisi

Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Mar 30, 2018 at 6:06öö PDT)

Son zamanların en trend içeriklerinden biri de Hyalüronik asit. Peki tam olarak hyalüronik asit ne işe yarıyor? Aslında hyalüronik asit insan vücudunda var olan bir madde fakat belirli bir yaştan sonra vücut kendi kendine üretmeyi durduruyor. Cildin daha sağlıklı, daha dolgun ve nemli olmasını sağlayan bu maddeyi, haliyle bir yerden sonra dışarıdan takviyeyle almamız gerekiyor, tabii eğer cildimizin gençlikteki gibi muhteşem görünmesini istiyorsak :) Vichy Minéral 89’un içerisindeki yüksek orandaki Hyalüronik asit de, aynı bir sünger gibi davranarak nemi ciltte hapsediyor, cildi güçlendiriyor, daha sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlıyor ve en güzel tarafı da ince çizgilerin görünümünü azaltıyor.

Canlı, parlak, güçlü ve sağlıklı bir görünüm

Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Mar 26, 2018 at 10:15öö PDT)

Cildi bu şekilde besleyince ve nemlendirince de doğal olarak makyaj ile birlikte kusursuz bir görünüm elde etmek kaçınılmaz oluyor. Vichy Minéral 89’un içerisindeki mineralli termal suların ve hyalüronik asitin etkisi, düzenli kullanımda gerçekten inanılmaz bir fark yaratıyor. Bu nem bakımını cilt bakım rutinimize dahil edip sabah-akşam uyguladığımızda çok kısa sürede farkı gördükten sonra, keşke çok daha önce bu ürünle tanışmış olsaydık demeden edemedik! Şimdi cildimiz çok daha canlı, parlak ve güçlü görünüyor ve bunun tadını çıkarmak da son derece keyifli.

Şehir hayatının etkisini sıfıra indirmek

Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Mar 16, 2018 at 10:15öö PDT)

Hepimiz şehir hayatının yorucu etkisini üzerimizde taşıyoruz. Yorgunluk, trafik, hava kirliliği, stres derken hem içten hem de dıştan yıpranıyoruz. İşte bu etkiyi sıfıra indirmek için cildimize yapabileceğimiz en iyi şeylerden biri de nemlendirirken bu etkilerle savaşan bir bakım uygulamak. Vichy Minéral 89’un içeriği de tam bu işe yarıyor. Yorgunluğun, stresin, hava kirliliğinin, Uv ışınlarının zararlı etkileriyle savaşarak sağlıklı ve nemlenmiş bir cilde kavuşmamız için elinden geleni yapıyor :)

Cilt bakım rutininin yeni üyesi

Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Nis 8, 2018 at 7:01öö PDT)

Vichy Minéral 89, bu harika özellikleri ve düzenli kullandığımızda gördüğümüz etkileri sayesinde artık cilt bakım rutinimizin değişmez bir üyesi oldu. Sabah ve akşam olmak üzere her gün çok severek uyguladığımız bu nem bakımı sayesinde gözle görülür bir fark elde ettik ve bizim için vazgeçilmez bir hale geldi. Özellikle matlık, nemsizlik, yorgun görünüm ve hassasiyetten şikayetçiysen senin de en az bizim kadar memnun kalacağına eminiz. Tüm cilt tiplerine uygun olması da ayrı güzel bir özellik. Çok kolay emiliyor, geriye yağlı bir his bırakmıyor ve parfümsüz. Bu da demek oluyor ki kadın-erkek herkes istediği gibi kullanabilir!

Makyaj bazı olarak Vichy Minéral 89

Vichy Türkiye (@vichyturkiye)`in paylaştığı bir gönderi (Mar 15, 2018 at 11:36öö PDT)

Vichy Minéral 89, jel formülü sayesinde çok hızlı bir şekilde cilt tarafından emiliyor. Cilt sanki çok susamış da bir bardak su içmiş gibi bir etkisi var :) Biz özellikle Minéral 89’u makyaj bazı olarak da kullanmayı çok seviyoruz. 20-30 saniye kadar cildin tamamen emmesini bekledikten hemen sonra fondöten uyguladığımızda çok doğal ve sağlıklı bir görünüm elde ediyoruz. Bu yeni nesil nem bakımı hayatımıza girdiğinden beri, her aynaya baktığımıza etkisini görüp kendisine teşekkür etmeyi ihmal etmiyoruz! Eğer sen de Vichy Minéral 89’u cilt bakım ve makyaj rutinine dahil etmek ve harika etkisini denemek istersen, sana en yakın Vichy yetkili eczanesinin yolunu tutman yeterli! Biz acele etmeni şiddetle tavsiye ediyoruz, bu etkiden bir an önce yararlanmalısın! :)

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler