Makyajın kişiliğini nasıl yansıtıyor?

Makyajın kişiliğini nasıl yansıtıyor?

Makyaj trendleri gelir geçer, sense seni en çok yansıtan makyaj stilini her gün makyaj aynana taşırsın. Bu nedenle, kişiliğimiz de zevklerimiz de dikte eden makyajlara yöneliriz. Herkes kırmızı rujdan hoşlanmaz örneğin, ama bir de Marilyn Monroe gerçeği var...

Kendi tercihlerinden yola çıkarak kendini keşfet diye, küçük bir makyaj-kişilik rehberi hazırladık!

Nude görünüm tutkunları

Nude ve doğal görünümlü makyaj, sezonun en büyük trendi. Herkesin bu sıralar tercihi olan bu taze görünümlü makyaj,yüzüne harika bir ışıltı katıyor!

Bu stil genellikle dengeli ve kendi ışıltısına güvenen özgüvenli kadınların tercihi, örneğin Doutzen Kroes!

Buğulu göz makyajı tutkunları

Buğulu göz makyajı ise ofis olarak favorilerimizden biri. Üstelik yalnızca koyu tonlarla değil, tüm tonlarla yapabilirsin.

Bu stil genellikle, güçlü, kendinden emin, iddialı olmaktan korkmayan kadınları temsil ediyor. Buğulu göz makyajını tercih eden kadınlar her daim çekici olduklarını bilir, örneğin Bérénice Marlohe.

Retro makyaj tutkunları

Sen de mi retro makyajların tutkunusun? Klasik, bir o kadar da zamansız bu stilin en öne çıkan dokunuşları, kedi gözleri ve canlı rujlar.

Bu stil genellikle, cesur kadınların tercihidir. Retro makyajlar, iddialı olmaktan ve dikkat çekmekten korkmayanların tercihi. Tıpkı Rita Ora gibi!

Hangisi seni yansıtıyor?


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Color Riche Quad Göz Farı E5

Color Riche Quad Göz Farı E5

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Color Riche Quad Göz Farı E5

Color Riche Quad Göz Farı E5