Manikür tavsiyeleri: Daha parlak tırnaklar

Manikür tavsiyeleri: Daha parlak tırnaklar

Işıltılı şaçlar ve kusursuz cilt gibi, parlak tırnaklar da sağlığın ve zindeliğin birer işareti. Ne yazık ki, iklim değişikliği ve nem tırnaklarına hasar vererek solgun görünmelerine neden olabilir. Bunu önlemekse senin elinde!

Mutlu eller = Parlak tırnaklar

Endişelenme, aşağıdaki önerilerimizle sen de tırnaklarının parlaklığını geri kazanacaksın! Eğer boş zamanın varsa ve evdeysen tırnak bakımına yönelmenin tam zamanı.

1. Törpüle

Kağıt törpülerin bir kaç yüzü olduğunu fark etmişsindir. Tırnak üstünü törpülemene yardım eden kısım ile saniyeler içinde tırnak yüzeyini temizleyecek ve parlatacaksın. Işıltılı tırnaklara ulaşmak için harika bir ilk adım olacak.

2. Top coat

Bu sezon koyu, dut rengi tırnaklar son derece trendy de olsa kült 'nude' manikürler klasik stili ile tırnak dünyasındaki yerini koruyor. After cleaning and buffing your nails, apply a clear top coat for a gorgeous glossy shine.

3. Beslenme

Sağlıklı görünen tırnaklar için beslenmene de dikkat etmen gerek. Tırnaklar keratin denen bir proteinden meydana geliyor bu nedenle protein bakımından zengin yemekler yemen sağlıklı tırnak görünümüne kavuşmana yardımcı olacak.

Haydi o zaman, bakım zamanı!


BU GÖRÜNÜM İÇİN
ESSIE  Yoğun Parlatıcı Top Coat

ESSIE Yoğun Parlatıcı Top Coat

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
ESSIE  Yoğun Parlatıcı Top Coat

ESSIE Yoğun Parlatıcı Top Coat