loader

Maskara bazı nedir? Nasıl kullanılır?

Favoriye Ekle

Gür ve hacimli görünen kirpiklere ulaşmak artık hayal değil. Gelişen makyaj teknolojisi sayesinde kirpiklerimizi olduğundan daha uzun ve hacimli gösterebiliyoruz. Göz makyajında bu iddialı adımı bize maskara bazı sağlıyor. Maskara bazı nedir? diye sorduğunu duyar gibiyiz. Merak etme, makyaj.com imdadına yetişiyor. Maskara bazına dair her şeyi öğrenmek, nasıl kullanılacağını keşfetmek için okumaya devam et.Maskara bazı nedir?

Maskara bazı nedir? Nasıl kullanılır?_1

Maskara bazı, maskarayı uygulamadan önce kirpiklerimizi uzatan, hacim veren adeta mucizevi bir bazdır. Maskara uygulamadan önce kirpiklerine uyguladığın beya maskara bazı, üzerine maskara uyguladıktan sonra kirpiklerinin çok daha hacimli, çok daha uzun ve dolgun görünmesini sağlayacak.

Editörün önerisi: Eğer kirpiklerinin seyrek, kısa ve hacimsiz oluşundan şikayetçiysen, kirpik kıvırıcı kullanmadan maskara uygulamam diyorsan, L'Oréal Paris'in Paradise Primer maskara bazını mutlaka denemelisin. Maskaranı uygulamadan hemen önce bu beyaz bazı kirpiklerine uygula, hemen sonrasında da maskara ile üzerinden geç. Sonuca inanamayacaksın! Etkisini çok sevdiğimiz L'Oréal Paris Paradise maskarasını denediğimiz makaleye de göz atmayı unutma!

Maskara bazı nasıl uygulanır?

Maskara bazı nedir? Nasıl kullanılır?_2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maskara bazı, tıpkı maskara gibi uygulanır. Kirpiklerine aşağıdan yukarıya doğru zig zag hareketlerle uygulayarak maskara bazının tüm kirpiklerine ulaşmasını sağlayabilirsin. Maskara bazını hem alt hem de üst kirpiklerine uygulayabilirsin. Hemen üzerine maskaranı aynı şekilde uygula. Maskara bazı kirpiklerine hacim vereceği için günlük makyajında iki kat maskara uygulamana gerek kalmayacaktır. 

Maskara bazı nedir? Nasıl kullanılır?_3

Özel davetlerde iki kat maskara sürerek takma kirpik etkisine kavuşabilirsin. Eğer suda akmayan bir maskara arıyorsan da, L'Oréal Paris Paradise Waterproof maskarayı deneyebilir, daha hacimli bir etki elde etmek için maskara bazını öncesinde uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler