loader

Maskara Efsanesi: Maybelline Push Up Angel Maskara ve Muadili

Favoriye Ekle

Maybelline Push Angel Maskara muadili olabilecek harika bir maskara önerisiyle karşındayız!

Maybelline Push Up Angel maskara, bir zamanlar en iyi maskaralar listemizin değişmez üyelerinden biriydi ama stokları tükendi ve tekrar satışa çıkmadı. Push Up Angel maskarayı stoklamış olanlar şimdi ne şanslı! Ama sen onlardan biri değilsen sakın üzülme, çünkü en az onun kadar iyi bir maskara önerimiz var! İşte karşında Maybelline Push Up Angel Maskara muadili olabilecek önerimiz!

Maybelline Push Up Angel Maskara

Maybelline Push Up Angel Maskara

Öncelikle bu ikonik maskaradan biraz bahsetmek istiyoruz! Kirpiklere takma kirpik etkisi veren, kirpikleri tek tek tarayan, kıvıran ve kaldıran bu maskara, adından da anlaşılacağı gibi kirpiklerde Push Up etkisi yaratıyor.

İnce ve kavisli maskara fırçası, kirpik hattına tam oturduğu için en kısa kirpikleri bile kavrayabiliyor ve kaldırarak uzatıyor. Topaklanmayan formülüyle kirpiklere hacim etkisi de verdiği için upuzun ve hacimli, adeta melek kanadı gibi bir kirpik görünümü veriyor.

Peki, Maybelline Push Up maskara’nın tekrar satışa çıkacağı günleri iple çekerken, muadili olabilecek başka harika bir maskara ile tanıştık desek?

Maybelline Push Up Angel Maskara Muadili

Maybelline Push Up Angel Maskara Muadili

Eğer kirpiklerinde hem uzunluk hem de hacim etkisini bir arada görmek istiyorsan kulübe hoş geldin! Kısa ve cılız kirpiklerimizi tek seferde uzatacak ve hacim verecek maskaralar, koleksiyonumuzun baş köşesinde…

Her ne kadar Maybelline Push Up Angel Maskara’ya şu an için ulaşamıyor olsak da, bu efsanevi maskara ile aynı etkiyi veren bir maskara keşfimiz var: Maybelline Sky High Maskara! Maybelline maskaralar zaten hiçbir zaman bizi şaşırtmıyor ama Sky High Maskara bu sefer bizi savunmasız yakaladı diyebiliriz. En kısa kirpiklere bile tek seferde limitsiz bir uzunluk ve hacim etkisi veren bu maskara, zaten Tiktok’ta viral olduğunda epey bir heyecanlanmıştık. Sky High Maskara Türkiye’ye gelince hemen denedik ve hem etkisine aşık olduk hem de bize geçmişten bir şeyler hatırlattı! Biz de hemen işe koyulduk ve elimizde son kalan Push Up Drama maskara ile yan yana denedik! Bakalım sen de bizimle aynı şeyi düşünecek misin?

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Maybelline Sky High Maskara

Maybelline Sky High Maskara

Kirpiklerinde uzunluk ve hacim etkisini elde etmek için Push Up Angel Maskara muadili olarak önerimiz Maybelline Sky High Maskara.. Push Up Maskara’nın fırçası ile Sky High Maskara’nın fırçası benzer özellikler taşıyor. İkisi de silikon, ince ve taraklı bu fırçalar, en kısa kirpikleri bile kavrayarak uzatmaya yarıyor. Aynı zamanda bu iki maskara da kirpiklere hacim etkisi veriyor.

Maybelline Sky High Maskara 2

Yeni çıkan teknolojiler sayesinde Sky High Maskara’nın formülünde bulunan bambu özleri ve fiberler, kirpiklere limitsiz bir uzunluk veriyor. Push Up Drama ile Sky High’ı karşılaştırdığımızda ikisi de kirpiklere iyi bir hacim verirken, Sky High’ın uzunluk etkisinin biraz daha fazla olduğunu söylemeliyiz. E buna hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki!

Eğer sen de bizim gibi Maybelline Push up Angel Maskara’yı özlüyorsan, yerine koyacak iyi bir maskara arıyorsan, limitsiz uzunlukta ve hacimli kirpikler için Maybelline Sky High Maskara’yı mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler