loader

Maske Severler Buraya! Keşke Daha Önce Deneseydim Diyeceğin Bir Maske Bulduk!

Favoriye Ekle

Eğer tam bir maske seversen ve cilt bakım rutininde maskesiz yapamıyorsan, keşke daha önce deneseydim diyeceğin bir maske bulduk ve tüm detaylarıyla seninle paylaşıyoruz!

Maskeler son dönemde cilt bakım rutinlerimizin vazgeçilmezleri haline geldiler. Özellikle de maya maskeleri, cildi yenileme, sıkılaştırma ve tazeleme konusunda en sevdiklerimizden. Hem çevresel faktörlere karşı koyan, hem de gece boyunca cildin yenilenmesine yardımcı olan harika bir cilt bakım ürünüyle tanıştık ve tüm detayları anlatmaya geldik!

Maya maskesinin faydaları

Maske Severler Buraya! Keşke Daha Önce Deneseydim Diyeceğin Bir Maske Bulduk!_1

Maya maskesinin en büyük özelliği, mayanın bir probiyotik türevi olması ve ciltteki dengesizlikleri gidermesi. Yağlı ciltlerde gün içindeki yağlanmayı kontrol altına alırken, kuru ciltler kullandığında pullanmayı engelleyip cilde nem veriyor. Cildi yeniliyor, daha taze görünmesini sağlıyor.

Yeni keşfettiğimiz, içerisinde probiyotik türevi Bifidus ve antioksidan resveratrol bulunan Vichy Slow Âge Nuit, maya maskesinin sağladığı tüm faydaların yanında, çevresel faktörlerle savaşıyor, cildi yumuşacık yapıyor ve detoks etkisiyle de yeniliyor.

Vichy Slow Âge Gece Kremi ve Maskesi

Maske Severler Buraya! Keşke Daha Önce Deneseydim Diyeceğin Bir Maske Bulduk!_2

Hem gece bakım kremi olarak kullanabilen hem de gece maskesi olarak kullanılabilen Vichy Slow Âge, probiyotik türevi içeriği ile son zamanlarda denediğimiz en başarılı cilt bakımı ürünlerinden.

Hava kirliliği, UV ışınları, stres ve yorgunluk, cildi en çok yoran faktörlerden. Yorucu geçen bir gün sonunda yatağa girmeden, cilde güzel bir bakım yapıp tüm bu negatif etkilerin gece boyunca silinmesini sağlamak yapılabilecek en doğru şeylerden. Özellikle sabah uyandığımızda cildimizde hissettiğimiz tazelik, gerçek bir dinlenmiş hissi veriyor.

Vichy Slow Âge detoks etkili gece kremi ve maskesi, cilt bakım rutinimizin gece ayağındaki yerini aldığından beri cildimizde gördüğümüz pozitif değişimler gerçekten şaşırtıcı. İster gece uyumadan önce krem olarak uygula, ister daha yoğun bir katman olarak uygulayarak 10 dakika maske olarak uygula, daha ilk günden aynada farkı fark ediliyor. Daha yumuşak, daha canlı, yenilenmiş ve dengelenmiş bir cilt görünümünü fark etmek için öyle fazla beklemek gerekmiyor!

Vichy Slow Âge Gece Kremi ve Maskesinin Özellikleri

Maske Severler Buraya! Keşke Daha Önce Deneseydim Diyeceğin Bir Maske Bulduk!_3

Vichy Slow Âge Nuit'nin içerisindeki bir probiyotik türevi olan resveratrol, antioksidanlar ve o çok sevdiğimiz 15 mineralli Vichy Termal Suyu sayesinde, ciltte ilk fark edilen etki canlılık oluyor. Daha ilk kullanımda cildinizin ne kadar sağlıklı göründüğünü, ertesi sabah aynada  gözlerinizle görebilirsiniz.

Cilt yaşlanmasını yavaşlatan ve buna karşı savaşan, ince çizgi görünümünü azaltan ve pürüzsüzleştiren Vichy Slow Âge Gece Kremi ve Maskesi aynı zamanda da ciltteki dengesizlikleri tıpkı bir maya maskesi gibi ortadan kaldırıyor. Düzenli kullanıldığında ciltteki leke ve renk tonu eşitsizliklerini de azaltıyor.

Vichy Slow Âge Gece Kremi ve Maskesinin Yapısı

Maske Severler Buraya! Keşke Daha Önce Deneseydim Diyeceğin Bir Maske Bulduk!_4

Kahverengi ve jel formda olan Vichy Slow Âge Nuit, cilde uygulanır uygulamaz hemen dağılıyor ve yumuşacık bir his bırakıyor. Hele bir de insanın içini ferahlatan ve temizlik hissi veren harika bir kokusu var ki, bu da bir cilt bakımı ürününde en önem verdiğimiz şeylerden. Hem cilde hem de ruh haline iyi gelen, sürer sürmez ferahlatıp tazeleyen bir krem!

Vichy Slow Âge Gece Kremi ve Maskesi Nasıl Kullanılır?

Maske Severler Buraya! Keşke Daha Önce Deneseydim Diyeceğin Bir Maske Bulduk!_5

İlk olarak gönül rahatlığıyla söylemeliyiz ki Vichy Slow Âge, her cilt tipi için uygun. Özellikle de hassas ciltler tereddüt etmeden rahatça kullanabilir. Nasıl kullanıldığına gelirsek, ister yatmadan önce bir gece kremi gibi uygulayabilir, istersen de daha kalın bir katman olarak uygulayıp 10 dakika cildinde beklettikten sonra fazlasını alabilirsin. Her iki türlü kullanımda da verdiği yumuşacık taze hissi ne kadar anlatsak az!

Eğer sen de cilt bakımında maya maskeleri gibi probiyotik içeriklere yer vermek istersen, cildinin tazelenmeye, detoksa ve pürüzsüz bir görünüme ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan, Vichy Slow Âge Gece Kremi ve Maskesini bir an önce cilt bakım rutinine dahil etmelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler