loader

Maskeye Bulaşmayan Kalıcı Fondöten Önerileri

Favoriye Ekle

Transfer olmayan, maskeye bulaşmayan fondöten önerilerimizle karşındayız!

Maskeler artık hayatımızda önemli bir yere sahip. Maske takmadan da makyaj yapmadan da dışarı çıkmıyorsan, transefere dayanıklı fondöten önerilerimiz işine çok yarayacak. Böylece gün içerisinde maske takarken ten makyajın bozulmayacak ve sürekli makyajını kontrol etmek zorunda kalmayacaksın. İşte karşında maskeye bulaşmayan fondöten önerilerimiz!

1. Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten

Maskeye bulaşmayan fondöten önerilerimizin ilk sırasında, 30 saate varan kalıcılığı ile Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten var. Ciltteki kusurları tek seferde gizleyen, bunu yaparken de hafif formülüyle ciltte ağırlık yaratmayan bu fondöten, bulaşmaya, suya, transfere dayanıklı. Cilde nefes aldırdığı için de maske takarken kullanması son derece rahat. Tüm gün kalıcı, kusursuz ve maskeye bulaşmayan bir fondöten arıyorsan, mat bitişiyle Maybelline Super Stay Active Wear 30H Fondöten’i mutlaka denemelisin.

2. Armani Beauty Power Fabric Fondöten

2. Armani Beauty Power Fabric Fondöten

Maskeye bulaşmayan, ciltte duruşunu en sevdiğimiz fondötenlerden biri de Armani Power Fabric Fondöten. Hafif formülü ile lüks bir kumaş gibi cildi saran bu fondöten asla ağırlık yaratmıyor. Yüksek kapatıcılık etkisiyle ciltteki tüm kusurları tek seferde gizliyor, çok konforlu bir kullanım sağlıyor.

Micro Fil teknolojisi sayesinde Armani Power Fabric Fondöten, ciltte inanılmaz ipeksi bir his yaratıyor. Bu fondöteni cildimize uyguladığımızda çok narin bir kumaş cildimize değiyormuş gibi hissediyoruz. En güzel tarafı da kalıcı oluşu sayesinde gün boyu ten makyajımızı düşünmek zorunda kalmıyoruz. Maskeye de bulaşmadığı için içimiz son derece rahat!

3. L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten

Karma ve yağlı bir cilde sahipsen, özellikle maske takarken ten makyajının kalıcı olması biraz zorlaşabilir. Bunun için ciltteki yağlanmayı ve parlamayı kontrol altına alan ve transfere dayanıklı bir fondöten tercih etmelisin.

L’Oréal Paris Infaillible Matte Cover Fondöten, hem yüksek kapatıcılık hem de parlama kontrolü sağlayan formülüyle kusursuz bir cilt görünümü veriyor. Suya dayanıklı bir formülü olduğu için de maskeye bulaşmama özelliğine sahip. Sağlıklı-mat, 24 saat parlama kontrolü yapan ve yüksek kapatıcılıkta bir fondöten arıyorsan, bir şans verebilirsin.

4. YSL Beauty All Hours Fondöten

YSL Beauty All Hours Fondöten

Denediğimiz en kalıcı ve dayanıklı fondötenlerden biri olan YSL Beauty All Hours fondöten, gün boyu bozulmayan, maskeye bulaşmayan bir ten makyajı için en iyi seçeneklerden biri.

Doğal-mat bitişi, 24 saate varan kalıcılığı ve artırılabilir kapatıcılık etkisi ile gün boyu ten makyajını tazelemeye gerek kalmadan All Hours Fondöten’i rahatlıkla kullanabilirsin. Üstelik SPF 20 ile de cildini güneşten korumaya yardımcı olacak.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

5. NYX Professional Makeup Total Control Pro Drop Fondöten

NYX Professional Makeup Total Control Pro Drop Fondöten

NYX Professional Makeup Total Control Pro Drop Fondöten, yenilenen formülüyle yine en sevdiğimiz fondötenler arasında yerini aldı. İncecik, su gibi yapısı ve artırılabilir kapatıcılığı ile her duruma uygun bir ten makyajı elde etmemizi sağlayan bu fondöten, bulaşmaya ve transfere de dayanıklı.

Kadifemsi mat ve çok doğal bir bitiş sağlayan Total Control Pro Drop Fondöten'in kapatıcılığını istediğin gibi ayarlayabilir, hafiften yükseğe istediğin bir kapatıcılık elde edebilirsin. Üstelik verdiği kadifemsi mat bitişi, maskeye bulaşmadan gün boyu koruman mümkün.

6. Lancome Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Lancome Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Hayatın tüm zorluklarına dayanan, 24 saat kalıcı, suya, tere, neme ve bulaşmaya dayanıklı Lancome Teint Idole Ultra Wear Fondöten, maskeye de bulaşmama konusunda da çok başarılı.

Cilde verdiği kadife gibi yumuşacık bir his ile birlikte, yüksek kapatıcılık sunan bu fondöteni kullanmak son derece konforlu. Cilde nefes aldıran, ciltle uyum sağlayan dokusu, her duruma karşı dayanıklı olduğu için gün içinde ten makyajını dert etmene gerek kalmayacak. Maskeye bulaşmadığı için de tazelemene gerek kalmayacak!

7. NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten

Bulaşmayan, dağılmayan, yerinden oynamayan NYX Professional Makeup Can’t Stop Won’t Stop Fondöten, maskeye de bulaşmıyor. Durdurulamaz bu etkisi, gün boyu da kalıcı.

Cilde yüksek kapatıcılık verirken, porselen gibi bir etki bırakıyor. 24 saate kadar kalıcı ve geniş renk seçeneğine sahip Can’t Stop Won’t Stop Fondöteni, maskene bulaşmayacağına emin olarak rahatlıkla kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler