loader

Mat rujları sevmek için 5 neden

Favoriye Ekle

Hepimizin makyaj çantasında özel bir yere sahip olduğunu düşündüğüm mat rujları, sence bu kadar vazgeçilmez yapan ne? İddialı, sofistike, kalıcı… Görünen o ki, mat rujları sevmemiz için ikna edici bir sürü sebeplerimiz var!

Evet, mat rujlar bizim zaafımız. Onların varlığını makyaj çantamızda hissetmediğimiz günler kendimizi kötü hissetmek için yetiyor. Peki mat rujlarımızı sevmek için birbirinden geçerli 5 nedeni öğrenmek ister miydin?

#1. Mat rujlar son modadır. 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (2 May 2017, 02:38 PDT)

Mat rujların, son zamanların yükselen trendlerinden biri olduğunu söylemek için moda gurusu olmaya gerek yok. Ne zaman sofistike bir dudak makyajı istesek, mat rujlarımıza güveniyoruz. Onlarsa tüm stilimize podyum enerjisini taşıyor.

#2. İz bırakır. 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (17 Nis 2017, 10:29 PDT)

Eğer iddialı bir dudak makyajı istersen, mat rujları tercih edebilirsin. Kadifemsi bitişe sahip bu rujlar daha yoğun ve belirgin dudak makyajlarına sahip olmana yardımcı olurlar. 

#3. Kalıcıdır.

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (1 May 2017, 02:08 PDT)

Eğer rujun öpücüklere dayanıklı değilse, dudak makyajı yapmanın ne anlamı var? Mat rujların kalıcılığı bizi asla yarı yolda bırakmaz! Bu da mat ruj tercih ettiğimiz günlerde daha az makyaj tazeleme ihtiyacı duyacağımız anlamına geliyor.

#4. Yıl boyu kusursuz görünür.

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (16 Nis 2017, 06:17 PDT)

Mat rujlar gelip geçici bir sezon trendi değil. Mat, mürdüm rengi dudaklar kışın kusursuz dururken, mat elektrik pembesi dudaklar yazın harika duracaktır.  Özellikle sıcak aylarda, eriyip gitmeyen bir dudak makyajı için mat rujlar idealdir!  

#5. Dağılmazlar.

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (11 Nis 2017, 02:15 PDT)

Mat rujların formülleri kalıcı olduğundan, gün içinde dağılmazlar veya ince çizgilerin içine dolmazlar. Bu nedenle gönül rahatlığıyla mat rujumuzu sürer, sürekli aynaya bakıp dudak makyajımızı kontrol etme derdinden kurtuluruz. Daha ne olsun! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön