loader

Mat rujundan vazgeçemeyenlerin çok iyi bildiği 5 şey

Favoriye Ekle

Mat rujların neden bu kadar bağımlılık yarattığını 5 maddede açıklıyoruz!

Mat rujlara olan sevgimiz, dışarıdan “aşırı” görünse de, bizi makyaj çantamızın bu vazgeçilmez kahramanlarına bağlayan pek çok neden var. İddialı, son moda, çok yönlü…

Eğer bizim gibi mat ruj tutkunuysan sen de mat rujlar hakkında bu 5 şeyi çok iyi biliyorsundur! Bugüne kadar mat rujlara makyajında çok yer vermediysen, fikrini değiştirmeye hazır ol!

1. Mat rujlar kalıcıdır

1. Mat rujlar kalıcıdır

Mat rujlara dair en sevdiğimiz şeylerden biri çok kalıcı olmaları. Likit mat bir ruj sürüp, rujunun bozulmayacağından emin olarak dilediğin gibi yemek yemek gerçekten de mükemmel bir his! Eğer bugüne kadar Maybelline Matte Ink rujları denediysen, ne demek istediğimizi anlamış olmalısın.

Maybelline Super Stay Matte Ink rujlar, 16 saate kadar kalıcı formülleri ile o kadar kalıcılar ki, devasa bir hamburgeri dudaklarında ruj varken rahatça ısırabilir ve bozulmayacağına emin olabilirsin!

 2. Gösterişlidir

mat rujlar gösterişlidir

Dikkat çekici, gösterişli ve havalı bir dudak makyajı yapmak istediğimizde elimiz hep likit mat rujlara gidiyor. Dudaklara verikleri mat etki gerçekten de çok cool bir hava yaratıyor. Sadece nude ve kırmızı likit mat rujlar değil, bordo, mor, kahverengi, mürdüm, fuşya ve turuncu gibi dikkat çekici ruj renkleri de gösterişli bir etki veriyor. Böyle canlı ve yoğun renklerin gün boyu bozulmadan dudakta kalacağına emin olmak da çok konforlu bir kullanım sağlıyor.

Turuncu-kırmızı mat ruj önerisi: Maybelline Matte Ink 320 Individualist

 3. Modaya uymaktır

3. Modaya uymaktırLikit mat rujlar çıktıkları ilk günden beri elimizden düşmüyor ve makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi halindeler. Her makyaj stiline uyum sağlamaları, göz alıcı mat bitişleri ve kalıcı formülleri ile daha çok uzun süre de popülerliklerini kaybetmeyecekler! 

 4. Bağmılılık yapar

4. Bağmılılık yapar

Mat ruj severler bizi iyi anlar, makyaj çekmecemizin büyük bir kısmı farklı farklı mat rujlardan oluşuyor. Öyle klasik 1-2 renkle asla yetinemiyoruz, her yeni çıkan rengi denemek istiyoruz. Bu konuda Maybelline Matte Ink rujlar da bizi hiç hayalkırıklığına uğratmıyor! O kadar çok renk seçeneği arasından bir seçim yapmaya çalışmadan, bize yakışacağını düşündüğümüz tüm renkleri ilk fırsatta ediniyoruz. Maybelline Matte Ink Rujların renklerini tek tek incelemek istersen, bu makalemize göz atabilirsin!

5. Bakışları üzerine toplar

5. Bakışları üzerine toplar

Mat rujun, uyguladığın anda tüm makyajının yıldızı olmayı ve tüm ilgiyi üzerine toplamayı başarır! Şöyle kırmızı mat bir ruj sürdüğünde, tüm dikkatlerin sende toplandığını fark etmiş olmalısın. İşte mat rujların böyle bir özelliği var!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler