loader

Maybelline Color Tattoo Farlar ve Renkleri

Favoriye Ekle

Göz makyajında dövme etkisi yaratan, tüm gün boyu kalıcı ve renkleriyle vazgeçilmezimiz olan Maybelline Color Tattoo farların tüm renkleri bu yazımızda!

Maybelline New York Color Tattoo Krem Farlar, pek çoğumuzun makyaj çantasında yıllardır bulunuyor. Hem renk seçenekleri hem de 24 saate varan kalıcılıklarıyla her zaman elimizin altında olmasını istediğimiz bu krem farlar gerçekten de bir harikalar. Bu yazımızda da Maybelline Color Tattoo Farların tüm renklerini mercek altına alıyoruz! Bakalım senin rengin hangisi?

Maybelline Color Tattoo Farlar

Maybelline Color Tattoo Farlar

Bir kere uyguladıktan sonra hiçbir yere kıpırdamayan, gözde adeta dövme etkisi yaratan Maybelline Color Tattoo Krem Farlar, her makyajda mutlaka olmazsa olmazlarımızdan. İster mat bitişli olsun, ister metalik, her göz makyajımızda çok severek kullandığımız bu krem farlar, 24 saat kalıcılıkları sayesinde çok kullanışlılar. Tek seferde yoğun renk veren, kremsi jel yapısı ile çok kolay uygulanan ve sabitlendikten sonra da çizgilere dolmayan ve çok kalıcı olan bu krem farların renkleri de son derece kullanışlı.

maybelline color tattoo renkleri

Hem günlük hem de gece makyajlarında kullanabileceğin Color Tattoo farlar, göz makyajında kalıcılık arıyorsan tam sana göre. İster tek başına uygula, istersen de dumanlı göz makyajının bazı olarak kullan, her şekilde seni memnun edecekler. Şimdi gel, Maybelline Color Tattoo farların renklerini birlikte inceleyelim!

Maybelline Color Tattoo Renkleri

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 35 On and On Bronze

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 35 On and On Bronze

Maybelline Color Tattoo Farlar arasında en popüler olanı, bronze renkli ve metalik bitişli 35 On & On Bronze rengi. Her cilt tonuna yakışacak cinste bir renge sahip bu bronz krem far, tek başına gözde harika duruyor. Dramatik ve buğulu bir etki elde etmek için bu rengi baz olarak kullanıp, dış köşelere daha koyu bir renk uygulayabilirsin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 05 Eternal Gold

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 05 Eternal Gold

Altın renkli krem bir far arıyorsan, Maybelline Color Tattoo 05 Eternal Gold’u mutlaka denemelisin. Kremsi bitişiyle gözlere çok güzel bir boyut veren bu altın rengi far, daha koyu tonlarla da çok uyumlu. Özellike kahverengi göz makyajı yaptığında, göz kapaklarının tam ortasına uygulayarak ışıltılı bir etki elde edebilirsin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 50 Eternal Silver

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 50 Eternal Silver

Göz makyajında gri tonlarını kullanmayı seviyorsan, Maybelline Color Tattoo farlardan 50 Eternal Silver rengiyle daha ışıltılı bir görünüm elde edebilirsin. Metalik gümüş renkli bu krem far, tek seferde rengini verecek kadar yoğun bir pigmentasyona sahip. Bu gümüş farı gece makyajlarında mutlaka denemelisin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 93 Creme de Nude

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 93 Creme de Nude

Göz makyajlarında en sık tercih edilen farlardan biri olan mat krem renkli Color Tattoo 93 Creme de Nude, harika bir far bazı görevi görüyor. Parmaklarınla kolayca dağıtabileceğin bu krem far, sarı alt tonlu. Üzerine uygulayacağın tüm farların renklerini ve kalıcılıklarını artırdığı için, özellikle dumanlı göz makyajlarının ilk adımında göz kapağımızda baz olarak kullanmayı çok seviyoruz.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 91 Creme De Rose

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 91 Creme De Rose

Pembe alt tonlu krem rengi tonuna sahip 91 Creme de Rose da aynı şekilde harika bir far bazı işlevini görüyor. Eğer soğuk alt tonlu bir göz makyajı yapacaksan, bu farı ilk adımda uygulayabilirsin. Tek başına da çok doğal bir görüntü veren Creme de Rose rengi, soğuk alt tonlu ciltlerin favorisi.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 45 Infinite White

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 45 Infinite White

Son zamanlarda yükselen beyaz far makyajının anahtarı olan, metalik beyaz renkli Color Tattoo 45 Infinite White, bu yaz mutlaka denemen gereken renklerden. Göze çok doğal, aynı zamanda da metalik bir etki veren bu beyaz far, siyah eyelinerla birlikte de harika görünüyor.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 40 Permanent Taupe

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 40 Permanent Taupe

Koyu renkli dumanlı göz makyajlarının vazgeçilmez tonlarından biri olan taupe yani boz kahverengi tonundaki 40 Permanent Taupe, Color Tattoo Krem Farların en sevilen renklerinden biri. Tek başına kullanıldığında göze doğal bir belirginlik veren bu ton, siyah ve kahverengi göz makyajlarında far bazı olarak kullanmak için de son derece uygun.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 97 Vintage Plum

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 97 Vintage Plum

Göz makyajında mor tonlarını seviyorsan, Maybelline Color Tattoo krem farlardan 97 Vintage Plum rengini çok seveceksin. Soğuk koyu mor tonunu tek başına uygulayabileceğin gibi, metalik gri farlarla birleştirerek ışıltılı ve buğulu bir göz makyajı elde edebilirsin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 65 Pink Gold

Maybelline Color Tattoo Krem Far – Pink Gold

Maybelline Color Tattoo krem farlar arasında en popüler olanlardan biri de metalik pembe tonluyla Ping Gold rengi. Özellikle günlük makyajlarsda çok doğal ve ışıltılı bir sonuç veren bu pembe far çok kullanışlı. Kahverengi tonlarla kombinleyerek buğulu ve romantik bir görünüm elde edebilirsin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 240 Dusk Doll

Maybelline Color Tattoo Krem Far – Dusk Doll

Color Tatoo far ailesine yeni eklenen renklerden biri de mat sütlü kahverengi tonundaki Dusk Doll rengi. Bu krem farı gündüz makyajında tek başına kullanabilir, gece makyajında da dumanlı bir etki elde etmek için baz olarak da tercih edebilirsin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 220 Trailblazer

Maybelline Color Tattoo Krem Far – Trailblazer

Maybelline Color Tatoo yeni renklerinden bir diğeri de göz alıcı ışıltılı bir lacivert tonu olan Trailblazer. Özellikle gece makyajlarında dikkat çekici bir etki elde etmek için bu farı tek başına bile uygulayabilirsin. Işıltılı gece mavisi tonuyla, dumanlı göz makyajına değişik bir hava katabilirsin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 210 Front Runner

maybelline color tattoo krem far 210 front runner

Color Tattoo krem farların 210 Front Runner rengi, ışıltılı bir krem tonda. Tek başına göz kapağında harika bir ışıltı yarattığı gibi, canlı renklerin üzerine uygulandığında da göz makyajını iyice patlatıyor. Göz pınarlarını aydınlatmak için de son derece kullanışlı bir renk.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 180 V.I.P

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 180 V.I.P.

Mat şeftali tonundaki Maybelline Color Tattoo 180 V.I.P., sıcak tonlardaki göz makyajlarında far bazı olarak kullanmak için çok uygun bir renk. Tek başına uygulandığında da sıcak ve doğal bir görünüm veren bu far, toprak tonlarıyla da gayet uyumlu.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 170 Urbanite

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 170 urbanite

Sıcak açık kahverengi tonundaki Maybelline Color Tattoo krem far 170 Urbanite, toprak tonlarındaki göz makyajlarının vazgeçilmez renklerinden biri. Buğulu bir makyaj yapacaksan işe ilk olarak bu farla başlayabilirsin. Üzerine uyguladığın farların kalıcılığını artırabilir ve doğal bir etki elde edebilirsin.

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 150 Socialite

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 150 Socialite

Serideki en kullanışlı renklerden biri olan Maybelline Color Tattoo 150 Socialite rengi, metalik bir şeftali tonu. Hızlı makyaj yapmak istediğin günlerde sadece parmaklarında bu rengi tek başına gözlerine uygulayabilirsin. Bakır ve şeftali tonlu göz makyajlarında da bu rengin yarattığı far gerçekten de bir harika olacak!

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 200 Golden Girl

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 200 Golden Girl

Canlı bir altın sarısı tona sahip Maybelline Color Tattoo 200 Golden Girl rengi, başlı başına bir star gibi. Altın tonlarındaki göz makyajlarında çok kullanışlı olan bu renk, özellikle gece makyajları için biçilmiş kaftan!

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 230 Groundbreaker

Maybelline Color Tattoo Krem Far – 230 Groundbreaker

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler