loader

Maybelline Göz Altı Kapatıcısını Kullanmanın 5 Farklı Yolu

Favoriye Ekle

Tüm zamanların en popülerlerinden biri olan Maybelline göz altı kapatıcısını kullanmanın 5 farklı yolunu sıraladık!

Maybelline göz altı kapatıcıları, hem çok etkili, hem ulaşılabilir fiyatta hem de çok kullanışlılar. Özellikle Maybelline Instant Anti Ager Eraser Kapatıcı, her indirimde stokladığımız, uykusuz ve yorgun günlerimizin en büyük kurtarıcısı, makyaj çantalarımızın değişmez üyesi. Peki bu Maybelline göz altı kapatıcısını 5 farklı şekilde kullanabileceğini biliyor muydun? Hazırsan, Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’yı kullanabileceğin farklı yolları anlatıyoruz!

Göz altı morluklarını gizlemek için

Göz altı morluklarını gizlemek için

Maybelline göz altı kapatıcısı en koyu göz altı morluklarını bile gizleme konusunda tam bir süper kahraman gibi! Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın en koyu göz altı morluklarını bile kolayca gizleme özelliği, onu bizim için vazgeçilmez yapıyor.

En yorgun günlerinde bile, sadece tek bir ürünle göz altı morluklarını gizlemek, dinlenmiş ve enerjik bir görünüm elde etmek için bu Maybelline göz altı kapatıcısını rahatlıkla kullanabilirsin.

İzleri ve lekeleri gizlemek için

İzleri ve lekeleri gizlemek için

Cildindeki lekeler, renk eşitsizlikleri ve izleri gizlemenin en pratik yolu Maybelline göz altı kapatıcısı! Kusursuz ve pürüzsüz bir etki elde etmek için Instant Anti Age Eraser kapatıcıyı ihtiyaç duyduğun noktalara uygula ve hafifçe dağıt. Ekstra ağırlık ve yoğun bir görüntü olmadan cildindeki kusurları, Maybelline göz altı kapatıcısının hafif ama güçlü formülü ile kolayca gizleyebilirsin.

Aydınlık bir etki vermek için

Aydınlık bir etki vermek için

Cildine aydınlık bir etki vermek için, Maybelline göz altı kapatıcısının açık renklerini yüzünün yüksek noktalarına uygulayabilirsin. Göz altında iç ve dış kısımlara uygulayarak hem aydınlık hem de daha çekik bir görünüm elde edebilirsin.

Ayrıca burun çizgisi, alın ve çene ucuna uygulayarak bu noktaları ön plana çıkarabilir, Goji Berry içeren formülü ile daha aydınlık ve tazelenmiş bir görünüm elde edebilirsin.

Kontür yapmak için

Kontür yapmak için

Maybelline göz altı kapatıcısının koyu rengi ile kontür de yapabileceğini biliyor muydun? Instant Anti Age Eraser 149 Deep Bronze rengini elmacık kemiklerinin altına ve burun kenarlarına uygulayarak yüzünün daha ince görünmesini sağlayabilirsin. Aynı şekilde Maybelline göz altı kapatıcısının açık tonları ile az önceki adımda anlattığımız gibi yüzünü boyutlandırarak bu iki rengi kontür işlemi için kullanabilirsin.

Bronzer olarak yüzü ısıtmak için

Bronzer olarak yüzü ısıtmak için

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı 149 Deep Bronze rengi, doğal bronz tonu ile bronzer olarak kullanmak için de son derece uygun. Yüzüne doğal ve sıcak bir renk vermek için elmacık kemiklerinin altına, alnına ve çene hattına Maybelline göz altı kapatıcısının koyu rengini uygulayarak bronz bir etki elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler