Maybelline Kaş Dövmesi Etkili Kaş Ürünlerini İnceliyoruz!

Favoriye Ekle
Maybelline Kaş Dövmesi Etkili Kaş Ürünlerini İnceliyoruz!

Kaş dövmesi yani microblading son zamanların yükselen trendlerinden. Peki, kalıcı makyaj için cesaretini toplayamıyor ama kaş şekillendirmede dövme etkili kalıcılık arıyorsan, doğru yere geldin demektir!

Kaşların seyrekse, boşluklar varsa ve her makyajda uzun uzun doldurmaktan yorulduysan, çoktan microblading yani kaş dövmesi yaptırmayı düşünmüşsündür. Eğer kaş dövmesine cesaret edemiyorsan, sana dövme etkili kaş ürünleri önerilerimiz var! Kaş şekillendirmede çok işine yarayacak, gün boyu kalıcı ve tazeleme gerektirmeyen, Maybelline kaş dövmesi etkili kaş ürünlerini tek tek inceliyoruz!

Maybelline New York Tattoo Brow Gel Tint Kaş Jeli

Maybelline New York Tattoo Brow Gel Tint Kaş Jeli

Kaş jelleri, kaş şekillendirme konusunda en pratik olanlardan. Kaşlara uzun süre kalıcı bir şekil vermek, kaş makyajını sürekli olarak tazelemek zorunda kalmamak bir lüks. Maybelline dövme etkili kaş jeli Tattoo Brow Gel Tint, günlerce kalıcı etkisiyle soyulabilir bir kaş boyası. İstediğin kaş şeklini fırçasıyla kaşlarına uyguladıktan sonra bekle ve soy. Sonuç ise 1 günden 3 güne kadar kalan kusursuz kaşlar!

Editörün Notu: Maybelline Tattoo Brow Gel Tint kaş jelinin etkisinin süresi tamamen sana kalmış. Jeli kaşlarında 20 dakika bekletirsen 1gün, 2 saate kadar bekletirsen de 3 gün boyunca dövme etkili kaşlarının tadını çıkarabilirsin. Maybelline dövme etkili kaş jeli hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline New York Tattoo Brow Pen Kaş Kalemi

Maybelline New York Tattoo Brow Pen Kaş Kalemi

Acısız microblading mümkün mü? Kaşları seyrek olanlar için kalıcı bir çözüm olan kaş dövmesi yani microblading aslında biraz da zorlu bir uygulama. Üstelik memnun kalmama ihtimalinde de geri dönüşü çok zor. Bunun yerine microblading etkisi veren, dövme kadar kalıcı bir kaş kalemi ile çözüm son derece kolay.

Maybelline New York’un Tattoo Brow Pen kaş kalemi, 3’lü ucuyla, aynı microblading gibi boşluklara doğal kaş görünümü vermeye yarıyor. Tüm gün boyunca da kalıcı olan bu kaş kalemi ile kaşlarında microblading etkisi elde edebilirsin. Nasıl kullanıldığını ve durduğunu öğrenmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

Maybelline New York Tattoo Brow Pomade Kaş Pomadı

Maybelline New York Tattoo Brow Pomade Kaş Pomadı

Kaş pomadları, uygulama kolaylığı, doğal etkileri ve kalıcılıklarıyla bir çok makyaj severin favorisi. Özellikle Youtube makyaj videolarında çok sık karşımıza çıkan bu kaş ürünü, ilk başta biraz göz korkutsa da, doğru kaş fırçası ile harikalar yaratıyor.

Maybelline New York’un Tattoo Brow Pomade kaş pomadı, hem uygulama kolaylığı hem de kalıcılığıyla bizden tam puan alan dövme etkili kaş ürünlerinden. Kendi içerisinden çıkan kaş fırçası ile çok kolay uygulanan bu kaş pomadı, 24 saate kadar da kalıcı. Pigmenti ve yumuşak yapısı ile uygularken hiç zorlanmayacağın Tattoo Brow Pomade aynı zamanda artırılabilir bir etkiye sahip. Eğer kaş pomadını nasıl uygulayacağını merak ediyorsan, bu makalemize göz atabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön