loader

Maybelline Lash Sensational Maskaraya Aşık Olman İçin 10 Neden

Favoriye Ekle

Tüm zamanların en sevilen maskaralarından biri olan Maybelline Lash Sensational maskarayı bu güne kadar denemediysen, aşık olman için 10 nedeni bir araya getirdik!

Maybelline Lash Sensational maskara, bugüne kadar en sık bitirip yenisini aldığımız, kozmetik indirimlerinde stokladığımız ve makyaj çantamızdan eksik etmediğimiz maskaraların başında geliyor. Herkes tarafından en sevilen maskaralardan biri olan Maybelline Lash Sensational maskarayı bugüne kadar denemediysen, çok şey kaçırıyorsun demektir. İşte karşında Maybelline Lash Sensational maskaraya aşık olman için 10 neden! Bu yazımızı okuduktan sonra sen de bu maskaranın fanı olacaksın!

1 Kirpikleri tek tek ayırır

1 Kirpikleri tek tek ayırır

Belirgin kirpik görünümü için en büyük hedeflerimizden biri, kirpiklerimizin birbirine yapışmadan tek tek ayrılması ve yoğun görünmesi. Bu sayede kirpiklerimiz çok daha belirgin görünüyor.

2 Yelpaze etkili, çift taraflı fırçası

2 Yelpaze etkili, çift taraflı fırçası

Maybelline Lash Sensational maskaranın en iyi özelliklerinden biri de yelpaze etkili, çift taraflı fırçası. Özel bombeli silikon fırçasının iç kısmı ve dış kısmı farklı etkilere sahip. Fırçanın iç kısmındaki kısa fırçalı kısım en kısa kirpikleri bile yakalarken, dış taraftaki uzun fırçalı kısım kirpikleri tek tek ayırma özelliğine sahip.

3 Dolgun ve yoğun kirpikler

3 Dolgun ve yoğun kirpikler

Hayallerimizdeki kirpik görünümü şöyle: Tek tek ayrılmış, hacim kazanmış, yoğun ve belirgin kirpikler. Tüm bu etkileri tek bir maskarayla elde edebildiğimiz için Maybelline Lash Sensational maskara favorimiz!

4 Kirpiklerde ağırlık hissi yaratmaması

4 Kirpiklerde ağırlık hissi yaratmaması

Maybelline Lash Sensational maskarayı çok sevmek için bir diğer neden ise, kirpiklere yoğun hacim verirken, asla ağırlık hissi yaratmaması. Hafif formülü sayesinde kirpiklere yoğunluk verirken ağırlaşmalarına da engel oluyor.

5 Yaban gülü yağı içeren formülü

5 Yaban gülü yağı içeren formülü

Maybelline Lash Sensational maskara aslında sadece bir maskara olmaktan daha fazla özelliklere sahip. Yeni ambalajı ile raflarda yerini alan bu maskara, artık bir de formülünde yaban gülü yağı içeriyor.

6 Yoğun siyah etki

6 Yoğun siyah etki

Eğer açık tonda kirpiklere sahipsen veya bakışlarında çok daha yoğun siyah bir etki istiyorsan, Maybelline Lash Sensational Intense Black maskara imdadına yetişecek. Tüm bu tek tek ayırma ve hacim etkisi yanında bir de yoğun siyah etki, pasta üzerindeki krema gibi!

7 Suya dayanıklı formül

7 Suya dayanıklı formül

Tek tek ayrılmış, hacimli ve yoğun görünen kirpiklerinin, günün getirdiği zorluklara karşı dayanıklı olmasını kim istemez? Denize, havuza, ağlamaya, sıcağa, terlemeye, kısacası maskaranın akmasına neden olabilecek her duruma karşı dayanıklı Maybelline Lash Sensational maskaranın waterproof versiyonu da her zaman yanımızda.

8 Kahverengi ve gül tonlarında maskara

8 Kahverengi ve gül tonlarında maskara

Klasik siyah maskaralardan sıkılıp, bakışlarına biraz renk katmak istediğinde de Lash Sensational maskaranın gücünden vazgeçmek zorunda değilsin. Lash Sensational maskaranın kahverengi, bordo ve gül kurusu tonlarından birini seçerek hem renkli hem de tek tek ayrılmış, hacimli kirpiklere sahip olabilirsin.

9 Her kirpik tipine uyması

9 Her kirpik tipine uyması

Lash Sensational maskaranın en güzel taraflarından biri de her kirpik tipine uygun olması. Kirpiklerin seyrek, kısa, düz fark etmeden hepsini tek tek ayıran ve hacim veren bu maskara ile yelpaze etkili bir görünüm elde edebilirsin.

10 Herkesin en sevdiği maskaralardan biri olması

10 Herkesin en sevdiği maskaralardan biri olması

Bu kadar çok kişi yanılıyor olamaz! Kozmetik indirimlerinde stoğu ilk tükenen maskaralardan biri olan Maybelline Lash Sensational, bizim için de her zaman indirimlerin gözdesi. Birkaç tane yedekte olmazsa kendimizi rahat hissedemeyiz. Makyaj yaparken sıra maskara adımına geldiğinde elimiz hep ona gider! İşte tüm bu sebeplerden dolayı, eğer bugüne kadar Maybelline Lash Sensational maskarayı denemediysen, bu 10 nedeni okuduktan sonra hemen sepetine ekleyeceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler