0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Maybelline Matte Ink Kullananlar ve Yorumları

Favoriye Ekle

Maybelline Matte Ink rujları, L’Oréal ContentPro içerik üreticileri ile birlikte teste tabii tuttuk!

Maybelline Super Stay Matte Ink likit mat rujları denediysen, ne kadar kalıcı olduklarını biliyor olmalısın! Süper mat bitişli bu rujlar, 16 saate kadar kalıcılar. Hem renkleri hem de mat bitişleriyle gönlümüzü çelen bu likit mat rujları L’Oréal Contentpro içerik üreticileri ile teste tuttuk ve tüm zorlu şartları denedik. Bu rujların biz isteyene kadar çıkmadan dudaklarımızda kaldığı bir kez daha kanıtlanmış oldu! İşte karşında Maybelline Matte Ink kullananlar ve yorumları!

Bahar Sabak’ın Matte Ink Yorumu

Bahar Sabak’ın Matte Ink Yorumu

Matte Ink rujumu geçen sene tatile gitmeden önce almıştım ve plaja giderken hep bunu sürdüm. Bütün gün denize girip çıkmama rağmen zerre oynamadı, tazeleme gerektirmedi. Kuruduktan sonra dudağınızda ruj var mı yok mu hissetmiyorsunuz, onun dışında harika bir yaz rengi bence evet vaad ettiği gibi çok zor çıkıyor ve çok kalıcı. Ben sabah sür, akşama kadar dudakta unut olma özelliğini çok sevdim. Yemek yesem bile çıkmıyor 😊 Bendeki rengi Maybelline Super Stay Matte Ink Pink Edition 175 Ringleader.

İrem Gündoğdu’nun Matte Ink Yorumu

İrem Gündoğdu’nun Matte Ink Yorumu

Likit ruj sürmeyi başaramayan beni likit ruj bağımlısı yapmayı başaran ruj. Üniversitede yanımdaki kızın rujuna bayılmıştım ve o gün süper stay matte ink likit ruj 75 numara ile tanıştım. Çay içiyorum, kahve içiyorum, yemek yiyorum hiçbir şekilde bulaşmıyor. O günden beri bunları yaparken dudağım şekilden şekile girmiyor. En önemlisi de tatlı bir öpücük… O öpücüğe karşılık vermek için artık beklemenize gerek yok. Yaşasın özgür dudaklar!

Ecem Durgun’un Matte Ink Yorumu

Ecem Durgun’un Matte Ink Yorumu

Gün içerisinde enerjimi korumak içi pek çok şey atıştırmak durumunda kalıyorum. Önceleri bunu yaparken hep bulaşan ya da silinen rujumu her seferinde tazelemek durumunda kalırdım. Ama artık Maybelline New York Super Stay Matte Ink serisi var. Sabah sürüp çıkıyorum. En şaşırtıcı olanı ise kahve, atıştırmalık vb. ürünlerle buluştuğumda en cesur renklerde bile herhangi bir bulaşma olmuyor. Benim favori rengim 20 Pioneer. Üstelik bu seri 16 saate kadar kalıcı.

Eda Gezer’in Matte Ink Yorumu

Eda Gezer’in Matte Ink Yorumu

Maybelline Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujların kalıcılığını duymayan kalmamıştır. Ben de sizin için bütün gün kalıcılığını denemek istedim. Öncelikle birbirinden güzel renkleri var ve pigmentleri oldukça yüksek. Dudağa sürdüğünüz an sabitleniyor ve matlaşıyor ve gerçekten akmıyor bir yere de bulaşmıyor.

Bir kere sürdükten sonra yenileme derdini ortadan kaldıran, süper mat, süper 16 saate kadar kalıcı ve süper yoğun bir ruj. Bugün kalıcılığını test edeceğim için 65 Seductress olanı seçtim:

-       Maskeye hiç bulaşma olmadı.Sıcak havaya rağmen kalıcı.

-       Hamburger yemeye gittim ve hiçbir şekilde bulaşma ya da akma olmadı

-       Akşam eve dönmeden kahve içtim ve karton bardağa bulaşmadı ve akmadı.

-       Akşam eve geldiğimde dudağımda sadece kuruluktan kaynaklı birkaç çizgi vardı çünkü kendi dudağım çok kuru ama ruj hiçbir şekilde çıkmamıştı

Eğer dudaklarında süper mat bitişli ve 16 saate kadar dayanıklı bir likit ruj kullanmak, ruj tazeleme işini bir tarafa bırakmak ve aradığın her renkte ruja sahip olmak istiyorsan, Maybelline Super Stay Matte Ink rujları vakit kaybetmeden denemelisin.

Hazal Durgun’un Matte Ink Yorumu

Hazal Durgun’un Matte Ink Yorumu

Artık maske en önemli aksesuarlarımızdan. Tabii ki maske altına ruj sürmek bir o kadar zorlu bir durum. Maybelline New York Super Stay Matte Ink serisi maskeye bulaşmayan harika bir ruj serisi. Favori rengim 65 Seductress. Arkadaşlarımla buluşmak için evden çıkmadan rujumu sürüyorum. Maskemi çıkardığımda, hatta şaşıracaksınız ama arkadaşlarımı öpücüklere boğduğumda bile herhangi bir bulaşma olmuyor.16 saate kadar kalıcı bu ruj artık vazgeçilmezim.

Bahar Yaman’ın Matte Ink Yorumu

Bahar Yaman’ın Matte Ink Yorumu

Süper mat, süper kalıcı, süper yoğun renklere sahip bir likit mat ruj var desem aklımıza kim gelir? Akıllarda tek cevap tabii ki Maybelline Superstay Matte Ink likit mat ruj! 16 saat kalıcılık ile akma ve bulaşma yapmıyor, bu da gün boyu bir şeyler yerken ya da erkek arkadaşıma gün sonu kocaman bir öpücük verirken hem beni hem de onu mutlu ediyor! İki tarafın da mutlu olduğu en güzel ve en özel tek ruj! Bayılarak kullandığım 118 Dancer…

Ecem Önder’in Matte Ink Yorumu

Ecem Önder’in Matte Ink Yorumu

Nereden başlanır bilinmez! Ama bu rujla resmen aşk yaşıyorum... Tanıştığım günden bu yana belki 20 kere almışımdır. Denizde, havuzda kocamaaannn bir hamburger yerken ve maskenin içinde saatlerce kaldığında... Sevdiklerimi doyasıya öperken ‘Acaba ruj lekesi yapar mıyım?’ yiye düşünmüyorum. Uzun mesai saatlerinde ve iş çıkışımda tazelemek zorunda kalmadığım zamanlarda aşk yaşadığım bu harika ruj nasıl anlatılır ki! Benim favorim Lover 15 rengi. Neredeyse her gün hiç vazgeçmeden sürüyorum. Kullanmaya doymadığım ve asla doyamayacağım bu ruj sadece suya değil karşılaşacağı bütün zorluklara dayanıklı ve bir an önce herkes denemeli.

Elif Keresteci’nin Matte Ink Yorumu

Elif Keresteci’nin Matte Ink Yorumu

Maybelline Super Stay Matte Ink rujlar kalıcılık konusunda en sevdiğim likit mat rujlar arasında. Sürdükten ve sabitlendikten sonra yemek yemeye, içmeye, denize, havuza bile girmeye dayanan bu rujlar gerçekten harika! Renk skalası da oldukça geniş bu serinin. Benim elimde 65 Seductress var. Tam bir gülkurusu nude renk. Nude renkte olan rujları kullanmayı seven biriyim ve Matte Ink Nude serisinde bulunan nude rujlar arasında seçim yapmak gerçekten zor. Hepsi ayrı güzel.

Ok şeklindeki aplikatörü sürmeyi inanılmaz kolaylaştırıyor. Sivri ucu sayesinde ne kadar kolay ve kusursuz uygulandığına şaşıracaksınız. Aplikatörün ortasındaki oluk sayesinde, aplikatörü defalarca ruja sokup çıkartmaya gerek kalmıyor. Matte Ink’i tek kat ve ince bir tabaka olarak uygulayıp kurumasını bekledikten sonra tüm gün dudağınızda kalıcı olacak benden söylemesi. “Rujum çıkmış mı?’’ diye sormaya gerek kalmıyor. Bir şeyler yiyip içsem bile ya da denize, havuza girip çıktığımda, gün içinde maske taktığım zamanlarda asla akma, bulaşma yapmıyor. Dudağımda ruj olduğunu unutup birini öptüğüm zaman bile sorun yaşamıyorum, böyle kalıcı olan Matte Ink rujlar benim favorim denemeyen varsa kesinlikle denemeli.

Gamze Uyar’ın Matte Ink Yorumu

Gamze Uyar’ın Matte Ink Yorumu

Pandemi döneminde tam bir kurtarıcı. 16 saate kadar dayanıklılık vaad ediyor ama ben maskeli 10 saate kadar test edebildim. Bu bile benim için yeterli bir zaman! Kesinlikle kuruluk hissi olmuyor, asla bulaşma yapmıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler