loader

Maybelline New York Aydınlatıcıları Denedik!

Favoriye Ekle

Maybelline aydınlatıcılar, bir çoğumuzun makyaj çantalarının vazgeçilmezi. Bu yazımızda Maybelline aydınlatıcı yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Maybelline aydınlatıcı çeşitleri, hem güçlü yansımaları hem de renk seçenekleri ile en sevdiğimiz aydınlatıcılardan. Yoğun metalik yansımalı bu aydınlatıcılar ile yüzümüzü boyutlandırmak ve makyajımıza ışıltı eklemek için çok kullanışlılar. Bu yazımızda Maybelline New York aydınlatıcıları denedik ve yorumladık, bakalım sen en çok hangisini beğeneceksin?

Maybelline Aydınlatıcılar

Maybelline Aydınlatıcılar

Aydınlatıcı konusunda Maybelline New York tartışmasız en iyi makyaj markalarından biri. Toz, stick, likit ve jel formüldeki aydınlatıcıları makyaj çantalarımızın değişmez üyelerinden. Simsiz, yoğun metalik yansımalı, aynı zamanda da doğal etkili bu aydınlatıcılar arasından bir favori seçmemiz çok zor. Bu yüzden biz de tek tek tüm Maybelline aydınlatıcıları denedik, yorumladık. Bu yazıyı bitirdiğinde senin de bizim gibi birden fazla favorin olacağına eminiz.

Maybelline Master Strobing Stick Aydınlatıcılar

Maybelline Master Strobing Stick Aydınlatıcılar

En iyi aydınlatıcılardan biri olan Maybelline Master Strobing Stick aydınlatıcılar, doğal bir yansıma için çok kullanışlı. Stick ve kremsi yapısı ile cilde çok kolay uygulanıyor ve parmaklarla saniyeler içinde doğal bir şekilde dağılıyor. Formülündeki mikro inci yansımaları ile sim olmadan cilde çok doğal bir yansıma veriyor. Master Strobing Stick 100 Light rengi, şampanya tonu ile açık tenliler için, 200 Medium Nude Glow rengi ise buğday tenliler için uygun renkler.

Maybelline Chrome Extreme Aydınlatıcılar

Maybelline Chrome Extreme aydınlatıcılar, toz yapıda ve en güçlü yansımaya sahip olan aydınlatıcılar. Eğer makyajında göz alıcı bir ışıltı elde etmeyi seviyorsan, Chrome Extreme aydınlatıcılar tam sana göre demektir. Sim içermeyen, güçlü bir metalik yansımaya sahip bu toz aydınlatıcıların 3 farklı rengi bulunuyor. En popüler renklerden biri olan 50 Molten Rose Gold, pembe altın bir yansımaya sahip ve her makyaj ile son derece uyumlu. Güçlü beyaz metalik yansımasıyla 200 Diamond Glow ve altın yansımalı 300 Shimmer Sandstone renkleri de her türlü makyaja uyacak tonlar. Tek bir fırça darbesiyle bile metrelerce uzaktan ışıldamak istiyorsan, Maybelline Chrome Extreme aydınlatıcıları mutlaka denemelisin.

Maybelline Face Studio Shimmer Highlight Aydınlatıcılar

Toz formüle sahip Maybelline Face Studio Shimmer Highlight aydınlatıcı pudralar ise doğal bir yansıma elde etmek için çok kullanışlılar. Super-Fine teknolojisi ile cilde çok doğal ve etkili bir ışıltı veren bu aydınlatıcılar gün boyu kalıcılar. 006 Prosecco ve 003 Rose olmak üzere iki renk seçeneği bulunan Face Studio Shimmer aydınlatıcılar, özellikle doğal makyajları sevenlerin favorisi olacak cinsten.

Maybelline Face Studio Chrome Jelly Aydınlatıcılar

Jel aydınlatıcılar yeni yeni hayatımıza giren makyaj trendlerinden. Maybelline Face Studio Chrome Jelly, sedefli formülü sayesinde ışığı güçlü bir şekilde yansıtıyor. Eğer aydınlatıcının iddialı ve göz kamaştırıcı olmasını seviyorsan, bu jel aydınlatıcıları mutlaka denemelisin. Su bazlı jel formülü ciltte çok kolay dağılıyor ve üst üste uygulanarak etkisi artırılabiliyor. 20 Metallic Rose ve 30 Metallic Bronze olmak üzere iki rengi bulunan bu jel aydınlatıcılar, makyaj çantalarımızın en havalı üyeleri.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler