loader

Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint Nasıl Kullanılır?

Favoriye Ekle

Bu yazımızda çok merak edilen bir konuya açıklık getiriyoruz. Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint’i nasıl kullanıldığını adım adım anlatıyoruz!

İlk bakışta acaba kaşlarımı simsiyah mı yapacak diye korku uyandıran bu ürünü ilk duyduğumuzda biz de biraz mesafeliydik. Ama merak edip denemeden de duramadık. Likit mat rujların başlığını andıran fırçası sayesinde kaşa uygulanışı oldukça pratik. Kapağını ilk açtığımız an jel yapısı ve kıvamıyla bunu kaşlarımdan nasıl çıkaracağım düşüncesi aklımıza hücum etse de biz sonucundan çok memnun kaldık! Sıra seni de her gün dakikalarca kaşlarını doldurma derdinden kurtaracak Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint ile tanıştırmaya geldi.

Uygulama 

Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint Nasıl Kullanılır?_1

Öncelikle yumuşak başlıklı fırçası ile ürünü kaş şeklimize uygun olacak şekilde kaşlarımıza uyguluyoruz. Ürünü uygularken kaş şeklinin dışına çıkmamaya ve ürünü kat kat uygulamamaya özen gösteriyoruz. Bu arada Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint’in 3 ayrı rengi mevcut. Satın alırken Light Brown, Medium Brown ve Dark Brown renklerinden kendine en uygun rengi almaya dikkat et çünkü her birinin alt tonu birbirinden farklı.

 Sabırsız Bekleyiş

Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint Nasıl Kullanılır?_2

Uygulama sonrası ürünün kaşlarında ne kadar kalıcı olmasını istediğimize karar vermek durumundayız. 20 dakika bekletme sonucunda 1 gün, 2 saat bekletme sonucunda ise 3 gün kalıcılığı mevcutmuş. Biz ilk denemede 20 dakika beklettik ve ikinci gün gerçekten etkisi azalmıştı. İkinci uygulayışımızda ise 1 saatten fazla beklettik çünkü evden çıkmadan önce dakikalarca kaş doldurmak yerine beklemek daha kolay geldi.

İnanılmaz Sonuç! 

via GIPHY

Mucizeye şahit olduğumuz bu adım bizim bu uygulamada sen sevdiğimiz adım. Aynı ciltte kuruyup soyulan maskeler gibi Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint de soyulan ürünlerden. Ürünü soyamak için kaşlarımızın iç kısmından başlayıp sona doğru yavaşça çekmemiz ürünün kaşlarımızdan ayrılması için yeterli oluyor. Sonuç ise inanılmaz! Hem çok doğal, sanki hiçbir şey sürülmemiş gibi hem de dolgun kaşlara kavuşmanın en pratik yolu olduğuna karar verdiğimiz Maybelline New York Brow Tattoo Gel Tint senin de kaş rutinini değiştireceğine inandığımız bir ürün. Kesinlikle denemelisin! 

Şimdi sen Maybelline Instagram sayfasındaki bu eğlenceli uygulama videosuyla baş başa bırakıyoruz! 

Maybelline New York (@maybelline)`in paylaştığı bir gönderi (19 Eki 2017, 07:02 PDT)

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler