loader

Maybelline New York Color Sensational Rujları İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Hepimizin makyaj çantalarında birden fazla rengi bulunan, her stile ve her makyaja uyan, en iyi rujları birlikte inceliyoruz: Maybelline Color Sensational rujlarla karşındayız!

Ruj bağımlılığımız her geçen gün daha da artıyor. Durum böyle olunca da makyaj malzemelerimiz arasındaki rujların sayısı da bu bağımlılıkla orantılı bir şekilde artışta. Mat rujlar, kremsi bitişliler, parlak rujlar, kırmızı rujlar, dudak rengi rujlar derken gerçekten de sahip olduğumuz ruj çeşitleri başını alıp gitmiş durumda. İşte bizi her gün “Hangi rengi sürsem?” sorusuyla baş başa bırakan, hem renk çeşitliliğiyle hem de farklı bitişleriyle her stile ve makyaja uyan, en sevdiğimiz rujlar: Maybelline Color Sensational rujlar. Bu rujlar sadece bizim değil, deneyen herkesin favorisi olmuş durumda. Şimdi gel birlikte Maybelline Color Sensational rujlara ve renklerine yakından bakalım!

Maybelline New York Color Sensational Rujları’nın Yapısı

Maybelline New York Color Sensational Rujları’nın Yapısı

Onlarca zengin renk çeşidiyle kendine geniş yer bulan Color Sensational rujlar, içerisindeki değerli yağlar ve bal nektarı sayesinde dudakları nemlendirerek kurumasına engel oluyor. En can alıcı kırmızı rujlar, herkese yakışan evrensel tonlar, ikonikleşen nude rujlar ve çarpıcı tonları her zaman Maybelline Color Sensational rujlarda bulmak mümkün. Eğer sen de her duruma ve moda uygun yoğun renklere sahip, dudağını kurutmayan bir rujun olsun istiyorsan, Color Sensational rujları mutlaka denemelisin.

Maybelline New York Color Sensational Ruj Çeşitleri

Maybelline New York Color Sensational Ruj Çeşitleri

Renk ve bitiş çeşitliliği konusunda da Color Sensational rujlar gerçekten bir efsane! Matlar, parlaklar ve satinler… Kırmızı, bordo, nude, pembe, turuncu ve morun tüm tonlarını barındıran Color Sensational rujları bir kere denedin mi, diğer renklerine de sahip olmak isteyeceğine eminiz. O günkü stiline ve moduna göre istersen mat bitişli, istersen de parlak veya satin bitişli Maybelline rujları tercih edebilirsin. Şimdi gel birlikte Maybelline New York Color Sensational rujların renklerine ve çeşitlerine birlikte göz atalım.

Maybelline New York Color Sensational Creamy Mattes

Maybelline New York Color Sensational Creamy Mattes

Mat bitişli Color Sensational Creamy Mattes rujlar, hem mat bitişliler hem de en iyi nude tonlara sahipler. Kremsi mat bitişleriyle dudağı kurutmadan mat bir görünüm veriyorlar. Her cilt tonuna ve makyaja uyabilecek Color Sensational Creamy Mattes rujların zengin pigmentleri ile tek sürüşte yoğun renk elde edebilirsin.

Bu serinin en popüler renkleri ise kahve-nude tonlu 986 Melted Chocolate, pembe nude tonlu 987 Smoky Rose, kahverengi tonlu 755 Toasted Brown, gerçek bir dudak rengi olan 930 Nude Embrace ve 630 Velvet Beige renkleri.

Maybelline New York Color Sensational Smoked Roses

Maybelline New York Color Sensational Smoked Roses

Eğer pembe rujları seviyorsan, Color Sensationl Smoked Roses rujlar tam sana göre. Zengin renk, yumuşak uygulama ve dudağı kurutmayan bu rujlar, en iyi gül kurusu tonlarından oluşuyorlar. Özellikle serideki 340 Blushed Rose favorimiz! Soğuk tonlu 300 Stripped Rose, yoğun gül kurusu tonundaki 320 Steamy Rose, bordoya çalan 325 Dusty Rose ise kaçırılmaz renklerden.

Maybelline New York Color Sensational Made For All

Maybelline New York Color Sensational Made For All

Maybelline rujlar arasında herkese yakışan, evrensel tonlar içeren Color Sensational Made for All rujların özellikleri de 50’den fazla cilt tonunda denenerek yaratılmış olmaları. Eğer “Bana kırmızı ruj yakışmıyor.” diye düşünüyorsan, bu önyargını Made for All rujlar ile birlikte geride bırakabilirsin. Her cilt tonuna yakışan nude, kırmızı, pembe, mürdüm ve bordo renklerinde sahip olan bu rujların sana da çok yakışacağına emin olabilirsin. Denemeni şiddetle önerdiğimiz renk ise mat kırmızı tonuyla 382 Red For Me.

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion

Maybelline New York Color Sensational Shine Compulsion

Gelelim Color Sensational rujların en parlak bitişlilerine! Eğer sen de dudak makyajında parlak rujları seviyorsan, Maybelline New York Shine Compulsion rujlara bayılacaksın. Hem yoğun renge hem de parlak bitişe sahip bu rujlar, dudakları asla kurutmuyorlar. Formülleri o kadar güzel ki asla yapışkan bir his bırakmıyor ve dağılmıyorlar. Kalıcılıkları son derece yüksek. Eğer parlak nude bir ruj arıyorsan 50 Baddest Beige rengini, turuncu tonlarını seviyorsan 80 Arousing Orange rengini, pembe-nude tonlarını seviyorsan da 70 Secret Blush rengini deneyebilirsin.

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri

Maybelline New York Color Sensational Dudak Kalemleri

Ruj sürerken en büyük yardımcılarımız da dudak kalemleri. Maybelline Color Sensational dudak kalemleri de en sevilen ruj renkleriyle birebir aynı renkleri taşıyorlar. Eğer sen de ruj süremeden önce mutlaka dudak kalemiyle dudaklarını çerçeveliyorsan, Color Sensational rujuna uygun dudak kalemini tercih edebilirsin. Sürerken son derece yumuşak olan olan bu dudak kalemler, sabitlendikten sonra da inanılmaz kalıcılaşıyorlar. Gün boyu dağılmadan, üzerine uygulanan rujun da kalıcılığını artırıyorlar. Tüm nude rujlarınla rahatça kullanabileceğin 6 Beige Babe, bordo ve kırmızı rujları kusursuz bir şekilde sürmene yardımcı olacak 92 Divine Wine rengi senin için önerilerimiz arasında.

Maybelline New York Color Sensational Rujları Kullananların Yorumları

Maybelline New York Color Sensational Rujları Kullananların Yorumları

En çok satan ve en sevilen Maybelline Color Sensatioal rujları kullananların yorumları da hep çok iyi! Kime sorsak en az bir tane Color Sensational ruju var ve çantasından eksik etmiyor!

Eda:
“Bittikçe yerine yenisini aldığım, en sevdiğim rujum Maybelline Color Sensational 755 Toasted Brown. İster sadece rimel sürüp çıkmış olayım istersem de dumanlı göz makyajı yapmış olayım, bu nude ruj her makyajıma yakışıyor.”

Pınar:
"Kırmızı ruj dendiğinde aklıma ilk gelen renk Maybelline Color Sensational rujlardan 965 Siren in Scarlet. Soğuk alt tonlu bu kırmızı mat ruj, özellikle gece makyajlarımda sık tercih ettiğim bir renk."

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler