loader

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcının Renk Skalası

Favoriye Ekle

En iyi kapatıcı önerilerimizin değişmeyen üyelerinden Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı renklerini tek tek inceliyoruz!

Çıktığı ilk günden beri makyaj çantamızdan bir gün bile eksik etmediğimiz Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, eski adıyla Maybelline Age Rewind Kapatıcı, yüksek kapatıcılık ve doğal bitişi aynı anda arayan herkesin favorisi olmuş durumda. Donuk ve mat cilde anında aydınlık bir etki veren, göz altındaki yorgun görünümü tek dokunuşla gideren bu harika kapatıcının hangi renginin sana uygun olduğunu biliyor musun? Bu yazımızda yenilenen ambalajıyla Maybelline Instant Eraser Kapatıcı’nın tüm renklerini inceliyoruz.

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı

Maybelline instant anti age eraser kapatıcının renkleri

Bir çoğumuz göz altlarımızdaki morlukları ve yorgun görünümü gizlemek için bugüne kadar pek çok kapatıcı denemişizdir. Hiç vazgeçemeyeceğimiz, daha ilk denememizde bizden geçer not alan kapatıcılardan biri de Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı. Eski adı Maybelline Age Rewind olan bu kapatıcı, her ne kadar isim değiştirse de, makyaj çantamızdaki önemli yerini değiştirmedi. Şimdi ise hem ambalajı hem de formülü yenilendi. Bu harika kapatıcı artık eski çok sevdiğimiz değişmez özelliklerine, 12 saate kadar* nemlendirme özelliği de ekledi!

Tek seferde göz altı morluklarını kapatan, donuk ve mat görünen cilde anında aydınlık bir etki veren, renk eşitsizliklerini ve kusurları gizleyen Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, bir çok farklı renk seçeneği ile tüm cilt renklerine hitap etmeyi başarıyor. Üstelik şimdi, yeni eklenen koyu rengiyle kontür uygulaması da yapabiliyoruz! Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’yı ten makyajımızın tamamında kullanmak, son zamanlarda yapmayı en sevdiğimiz makyaj tekniklerinden!


* Instrumental test, 25 kişi

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı Renkleri

maybelline instant anti age eraser kapatıcının renkleri

Son eklenen koyu renkli kontür rengi ile birlikte, Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın tam 10 rengi bulunuyor. En açık tenlilerden esmerlere, cildinle birebir uyacak kapatıcı rengini bulman ve kusursuz bir bitiş elde etmen son derece kolay. Şimdi gel birlikte Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın tüm renklerini birlikte inceleyelim:

maybelline instant anti age eraser kapatıcının renkleri 2

1. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 00 Ivory

1. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 00 Ivory

Eğer beyaz tenliler için kapatıcı önerisi arıyorsan, gözümüz kapalı sana Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın 00 Ivory rengini önerebiliriz. Açık tenlilerin kapatıcı arayışlarına son verecek bu renk aynı zamanda yüze harika bir aydınlık veriyor. Yüzünün yüksek bölgelerine Ivory rengini uygulayarak boyutlandırabilirsin.

2. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 01 Light

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 01 Light

Eğer açık buğday tenliysen, Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın 01 Light rengi sana tam uyacaktır. Göz altındaki morlukları ve göz çevrendeki eşitsizlikleri tek seferde kapatacak bu rengi aynı zamanda yüzünün tamamında da kullanabilirsin.

3. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 02 Nude

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 02 Nude

Buğday tenliler için kapatacı rengi önerisi olarak da Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın 02 Nude rengini önerebiliriz. Sarı alt tonlu bu renk, cildinin çok daha kusursuz ve eşitlenmiş görünmesini sağlayacak.

4. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 03 Fair

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 03 Fair

Eğer soğuk alt tonlu bir cilde sahipsen, göz altı morluklarını gizlemek için Instant Anti Age Eraser’ın 03 Fair rengini deneyebilirsin. Hafif pembe alt tonlu bu renk, göz altı morluklarını nötrleyerek gizlenmesini sağlayacak.

5. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 04 Honey

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 04 Honey

Instant Anti Age Eraser'ın 04 Honey rengi, sıcak alt tonlu buğday tenliler için son derece uygun bir tona sahip. Fondöten seçiminde "Medium" rengini kullananlar için uygun bir renk.

6. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 12 Light Honey

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 121 Light Honey

Instant Anti Age Eraser 121 Light Honey rengi ise, sıcak alt tonlu açık buğday tenliler için uygun bir kapatıcı rengi. Fondötende "Light Medium" renklerini tercih edenler için uyumlu olacaktır.

7. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 06 Neutralizer

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 06 Neutralizer

Sarı tonlu Instant Anti Age Eraser 06 Neutralizer, ciltteki eşitsizlikleri gidermek için birebir. Eğer sarı alt tonlu buğday cilt rengine sahipsen, bu renk sana tam uyacak. Göz altı morluklarını, ciltteki renk eşitsizliklerini nötrlemek için tercih edebilirsin.

8. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 07 Sand

Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 07 Sand

Gelelim esmerler için kapatıcı rengi önerimize: Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın 07 Sand rengi, esmerler için birebir. Göz altlarındaki morlukları gizlemenin yanında, ciltteki sivilce ve lekeleri de gizleyen bu rengi tüm yüzünde kullanarak mükemmel görünebilirsin.

9. Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 08 Buff

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 08 Buff

Maybelline Instant Anti Age Eraser 08 Buff rengi, sıcak alt tonlu esmer ciltler için en uygun kapatıcı renklerinden biri. Esmer veya güneşte bronzlaşmış bir cilt tonuna sahipsen, 08 Buff rengini tercih edebilirsin.

10- Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 149 Deep Bronze

Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı – 149 Deep Bronze

Instant Anti Age Eraser Kapatıcılar arasında yeni katılan bu koyu renk, kontür yaparak yüzü boyutlandırmak için birebir. Kolay dağılan yapısı ve doğal bitişi ile yüzü boyutlandırmaya çok müsait olan 149 Deep Bronze, en pratik kontür ürünlerinden. Elmacık kemiklerinin altına, alın köşelerine, çene çizgisine ve burun kenarına uygulayarak yüzünü kolayca boyutlandırabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler