loader

Maybelline New York Superstay Matte Ink Rujların Renkleri ve Numaraları

Favoriye Ekle

Kalıcı likit mat ruj dendiğinde ilk akıllara gelen, bir kere sürdükten sonra yenileme derdini ortadan kaldıran, süper mat, süper kalıcı ve süper yoğun Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujların tüm renklerini ve numaralarını birlikte inceliyoruz!

Likit mat rujlar hayatımıza girdiğinden beri başka ruj kullanamaz olduk. Hem mat bitişleri ile kalbimizi fethettiler hem de o kadar kalıcılar ki, ruj tazeleme derdine son verdikleri için bizim için vazgeçilmez oldular. Maybelline Super Stay Matte Ink kalıcı likit mat rujlar ise, kalıcı ruj konusunda resmen yepyeni bir çığır açtılar. Yemeye, içmeye ve bulaşmaya tamamen dayanıklı bu likit mat rujlar, deneyen herkes tarafından çok seviliyor. Biz de bu harika likit mat rujları denemek isteyenler için bir araya getirdik. Maybelline Matte Ink rujların tüm renklerini ve numaralarını bu rehberimizde bulabilirsin!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujlar

Kalıcı rujlar arasında en başarılı olan Maybelline Matte Ink rujları ilk denediğimizde ne kadar şaşırmıştık! Sürdükten ve sabitlendikten sonra yemek yemeye, içmeye, denize, havuza bile girmeye dayanan bu rujlar gerçekten insanı şoka uğratıyor. Ne kadar yemek yersen ye asla tazeleme ihtiyacı gerektirmiyorlar.

Maybelline rujlar arasındaki yükselişini sürdüren Matte Ink rujlara devamlı yeni bir renk serisi ekleniyor ve ne yalan söyleyelim, her rengi kalbimizi ayrı çarptırıyor. En güzel ve popüler nude tonlarından en iddialı morlara ve lacivertlere, en can alıcı kırmızılardan, herkese yakışacak pembe tonlarına kadar, hiçbir yerde bulamayacağın likit mat ruj renklerini Matte Ink rujların 31 renk seçeneği arasında bulabilirsin.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujların Yapıları

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujların Yapıları

Her çıkan rengini koşarak gidip denediğimiz ve sana da inceleme makalelerimizde bahsettiğimiz bu kalıcı likit mat rujların biraz da yapılarından bahsedelim. Öncelikle, bu rujların en güzel tarafı, sürmelerinin çok kolay olmaları. Ok şeklindeki aplikatörü sayesinde, dudak kalemine ihtiyaç duymadan en koyu rengi bile kusursuz sürebilirsin. Aynı zamanda bu aplikötörün oluklu yapısı sayesinde dudağı tek seferde renklendirmeye yetecek kadar ürün geliyor olması. Yani defalarca üstünden geçmek gibi bir dert de yok!

Maybelline Matte Ink rujların bitişine gelirsek, sürdükten sonra hemen sabitlenip matlaşıyorlar. Dudaklara verdiği süper mat etkiden gözleri ayırmak genelde zor oluyor. Ne zaman Matte Ink ruj sürsek, arkadaşlarımız tarafından her zaman sorulmuştur, aslında nedenini anlamak çok da zor değil! Bu likit mat rujların popülerliği 16 saate kadar kalıcı olmalarından geliyor ve haklarındaki rivayetler de sonuna kadar doğru! Yemek yemeye dayanıklı, evet, ama hamburgere bile mi? Şaka değil, yemesi en zor şey olan hamburgeri bile çiziksiz, eksiksiz, bulaşmadan yemen mümkün!

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujların Renkleri ve Numaraları

Maybelline New York Super Stay Matte Ink Likit Mat Rujların Renkleri ve Numaraları

Bu kadar sözden sonra, eğer olur da bugüne kadar Maybelline Matte Ink rujları hiç denemediysen mutlaka bir şans vereceğine eminiz. Hatta tek bir renkle bile yetinmeyeceğini tahmin etmek hiç de zor değil. İşte sana bu yüzden harika bir rehber hazırladık. Maybelline New York Matte Ink rujların tüm renklerini, numaralarını ve isimlerini bir arada bu rehberde bulabilirsin!

Maybelline Matte Ink Renkleri

Matte Ink likit mat rujların ilk tanıştığımız serisinde tam 8 renk vardı. En sevilen kırmızılar, bordolar ve nude rujları görür görmez çok sevmiştik. İlk serideki renkler şu şekilde:

Maybelline Matte Ink Renkleri

 • Matte Ink 10 Dreamer – Açık toz pembe
 • Matte Ink 15 Lover – Soğuk pembe
 • Matte Ink 20 Pioneer – Soğuk kırmızı
 • Matte Ink 25 Heroine – Turuncu/Kırmızı
 • Matte Ink 50 Voyager – Sıcak bordo

Maybelline Matte Ink – Unnudes Renkleri

Maybelline Matte Ink – Unnudes Renkleri

Matte Ink kalıcı likit mat rujlara sonradan eklenen Unnudes” serisi ise ilk görüşte aşk yaşatan nude renklerden oluşuyor. Sıcak alt tonlu bu nude rujlar arasından seçim yapmak gerçekten çok zor! Seride bir de hiçbir yerde bulunamayacak mor rujlar da var ki, parti ve festival makyajlarının gerçekten aranan renkleri!


 • Matte Ink 60 Poet – Pembe nude
 • Matte Ink 65 Seductress – Gül kurusu nude
 • Matte Ink 70 Amazonian – Kiremit nude
 • Matte Ink 75 Fighter - Kiremit
 • Matte Ink 80 Ruler – Koyu gül kurusu

Maybelline Matte Ink – City Edition Renkleri

Maybelline Matte Ink – City Edition Renkleri

Maybelline Matte Ink likit mat rujların diğer bir serisi olanCity Edition” serisinde ise 10 harika renk bulunuyor. En cesur koyu tonlar, tam yazlık kırmızı ve nude tonlar yine gündemimize düştü ve vakit kaybetmeden hepsini denedik!

Maybelline Matte Ink – City Edition Renkleri 2


Maybelline Matte Ink – Pink Edition Renkleri


maybelline super stay matte ink pink edition likit mat ruj renkleri

Maybelline Super Stay Matte Ink likit mat rujların pembe tonlara sahip Pink Edition serisi ise günlük kullanıma uygun pembe renkleriyle makyaj çantamızı renklendirdiler. Pembenin 5 farklı tonuna sahip bu seride, tüm cilt tonlarına uyacak renkler bulunuyor. Soğuk pembe, canlı pembe, nude pembe ve koyu pembe rujlardan stiline ve cilt tonuna uyan bir rengi seçerek, makyajına pembe bir dokunuş ekleyebilirsin.

 • Matte Ink 155 Savant
 • Matte Ink 160 Mover
 • Matte Ink 170 Initiator
 • Matte Ink 175 Ringleader
 • Matte Ink 180 Revolutionary


Eğer sen de dudaklarında süper mat bitişli ve 16 saate kadar dayanıklı bir likit ruj kullanmak, ruj tazeleme işini bir tarafa bırakmak ve aradığın her renkte ruja sahip olmak istiyorsan, Maybelline Super Stay Matte Ink rujları mutlaka denemelisin.

Maybelline Matte Ink – Coffee Edition Renkleri

maybelline super stay matte ink coffee edition renkleri

Matte Ink likit mat rujlara eklenen kahve tonlu Coffee Edition serisi, kahverengi likit mat ruj sevenlerin favorisi olacak cinsten. Mis gibi kahve kokan bu rujların, tüm cilt tonlarına yakışacağına eminiz. Nude-kahveden bordo-kahveye uzanan tonları ile gece ve gündüz makyajı için çok kullanışlı olan bu rujları daha yakından incelemek için bu makalemize göz atabilirsin. Matte Ink Coffee Edition rujların renkleri ise şu şekilde:

 • Matte Ink 255 Chai Genius
 • Matte Ink 260 Hazelnut Hypnotizer
 • Matte Ink 265 Caramel Collector
 • Matte Ink 270 Cocoa Connoisseur
 • Matte Ink 275 Mocha Inventor

Maybelline Matte Ink – Spiced Edition Renkleri

Maybelline Matte Ink – Spiced Edition Renkleri

Maybelline Super Stay Matte Ink rujların baharatlı kırmızı tonlarından oluşan Spiced Edition serisinde 3 farklı kırmızı tonu bulunuyor. Parlak turuncu-kırmızı, kiremit kırmızı ve kahve alt tonlu kırmızı tonlu olan bu rujlar, kırmızı likit mat ruj sevenler için yepyeni bir renk aralığı sunuyor. Klasik kırmızılar yerine daha canlı, parlak ve baharatlı kırmızı tonlarını denemek istersen, Matte Ink Spiced Editinon renklerine mutlaka göz atmalısın.

Matte Ink Spiced Edition rujların renkleri ise şu şekilde:

 • 320 Individualist
 • 330 Innovator
 • 335 Hustler

Yorumlar

3 Yorum

Tuğçe 17 May 2020 - 06:38

İnanılmaz güzel kokuyor bende pembesi mevcut inanılmaz yumuşak dudağımı tahriş etmiyor kolay kolay çıkmıyor hep mat kalıyor pul pul dökülmüyor gerçekten sürülüşü için fırçasını dahi özel yapmışlar severek kullandığım bir ürün ❤️

6 Kişi faydalı buldu
Faydalı Buldum
6 Kişi faydalı buldu
17 May 2020 - 06:38

Daha Fazla Göster

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**/