loader

MBFWI 2015 özel: Moda haftası boyunca hayatta kalma rehberi

Favoriye Ekle

İstanbul Moda Haftası, bugün itibari ile ilkbahar/yaz 2015 trendleri ile bizi tanıştırmaya başladı. Defilelerin yer aldığı Karaköy'deki Antrepo 3 moda haftasını İstanbul'da konuk etmenin telaşı içinde. Trend dolu bu yoğun haftada defileden, defileye koştururken güzelliğini geri plana atmana izin veremeyiz! Aşağıda anlattığımız beş ürün önümüzdeki altı gün boyunca güzelliğini garanti altına alacak. Trendy ve kalıcı güzelliğin bize emanet.

1. Makyaj bazları

Primer olarak da bildiğimiz makyaj bazları, yaptığın makyajının kalıcı olmasına yardımcı olurken, makyaj öncesi cildini de korumaya alacak. Yani, gün boyu cilt güzelliğin için endişelenmene gerek kalmayacak!

2. BB Kremler

Fondöten yerine bu mucizevi kremlere yönelmeyi dene. Çok amaçlı BB kremler, cilt kusurlarını maskelerken, cildinin nemlenmesini sağlayacak.

3. Çok amaçlı dudak ürünleri

Renklendirilmiş yada şeffaf dudak balmları dudaklarını korurken, sağladığı hafif parlaklık sezonun en trend makyaj eğilimlerinden nude dudakları makyajına taşımana da yardımcı olacak.

4. Transparan pudra

Moda Haftaları, davetlilerin yanı sıra basını da ağırlıyor. Flaşlar birbiri ardına patlarken, cildinin parlamasına izin veremeyiz. Makyajını transparan bir pudra ile tamamlayarak parlamaların önüne geç.

5. Top coat

Makyajının akmasından daha kötü bir şey varsa o da bu koşuşturmaca arasında ojelerinin soyulması! Manikürünün kalıcılığı da makyajının ki kadar önemli. Top coat uygulaması ile manikürünün kalıcılığını sağla ve bozulmaların önüne geç.

İyi seyirler!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön